Skocz do zawartości

Dzienniki treningowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jak już pisałem,koks to nie panaceum na wszystko,czy jakiś święty graal,ładując go wylewasz jeszcze więcej potu,bo masz zwiększoną motorykę,a nie jak niektórzy myślą ze rośnie się od samego zażywania koksu,jak we wszystkim i tak na końcu liczą się geny,ile osób wśród strongmanów koksuje,a który z nich może się zbliżyć wyglądem i osiągami do Pudziana?

Odnośnik do komentarza

No tak,dlatego chodziło mi i o wygląd i moc.

 

Właśnie wróciłem z treningu barków,jak dla mnie życiówka,najpierw 60 kg na hantlach na 12 razy na rozgrzewkę,później 70 kg na 11 razy seria właściwa.Ciekawe ile by to było na gryfie?Dodam ze trening robiony na czczo,bo się redukuję,moja waga na dziś 82 kg.

Edytowane przez Litwin25
Odnośnik do komentarza

Czy na pierwszy miesiąc siłki dobrze jest robić wszystkiego po trochu?Bieżnia,rowerek,ćwiczenia na wszystkie partie mięśni.

Dopiero co zacząłem z siłką.Plan początkowy zakłada wzmocnienie mięśni i redukcje tkanki tłuszczowe(180cm 18 lat 83 kg-plan 78-79 kg).

Ile razy sauna w tygodniu?Na siłkę chodzę 3 razy(pon,śr,pt) w tygodniu i nie wiem czy po każdym razie iść na te 15-20 min sauny.

Dodatkowo w dni wolne planuję zacząć biegać i raz na basen tygodniowo.

 

Jakieś odżywki na początek, spalacze, suplementy diety ? Jak tak to jakie?

Odnośnik do komentarza

Od miesiąca staram się rzeźbić i jest ciężko. :confused: Po całkowitym wyczyszczeniu diety musiałem wskoczyć z 3000 kcal na 4500kcal bo zbyt szybko traciłem mięśnie. Tkanka tłuszczowa ułatwia utrzymywanie masy mięśniowej, jak zaczyna jej ubywać i rośnie metabolizm to mięcho leci w dół jak poje.bane. Lubie jeść ale taka dieta jest mega męcząca, teraz 3 dni kompletnie nie miałem apetytu, zjadłem może po 1000 - 1500 kcal i żeby odzyskać co nieco trzeba będzie zwiększyć chwilowo węgle więc się cofnę ze spalaniem tłuszczu o jakieś 2-3 tygodnie (mam nadzieje wykorzystać chwilowe okno w postaci zwiększonej wrażliwości na insulinę).

Jak ważyłem 70-80 kg nie było problemu ale im większa waga tym bardziej restrykcyjnie trzeba jeść dla dobrej rzeźby co jeszcze bardziej podkręca metabolizm.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...