Skocz do zawartości

Sentinel


Gość Marvelous

Rekomendowane odpowiedzi

Aż mnie zatkało. Wchodzę na forum, patrze a tu takie coś. Nie wiem co powiedzieć, czytam PE od paru lat i choć nie znałem go osobiście to jawił się jako przesympatyczny, wyluzowany człowiek, miło się czytało jego posty, recenzje, artykuły. Znał się na motoryzacji jak mało kto. Kondolencje dla rodziny, wielka strata. Czemu odchodzą wartościowe osoby, a wiele wesz chodzi spokojnie po ziemi... nie rozumiem. REST IN PEACE, pamiętamy.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze z pół godziny przeglądałem recke mgsa4 i opinie Sentinela, zacząłem zastanawiać się czemu ostatnio tak rzadko wpisuje się w PSX. Wchodzę na forum, patrze temat o Nim, myślę że coś się dowiem, ale (pipi)a tego się w życiu nei spodziewałem... Aż mnie zatkało, choć człowieka w życiu nie widziałem. RIP

Odnośnik do komentarza

Jak czytam Wasze posty to wzorem Dakanna mam nadzieję, że Król Polski Jezus Chrystus siedzi teraz na niebiańskim tronie i układa plan jak uratować ten (pipi)nięty naród. Ja rozumiem kondolencje od kolegów Sentiego, rozumiem notkę na stronie albo w piśmie. Ale do (pipi)y nędzy i stu milicjantów większość z Was tego człowieka co najwyżej rozpoznawała, ale nie znała. Nie stawiajcie mu świeczek, nie piszcie RIP bo udawana empatia mimo, że jest modna to w gruncie rzeczy jest niesamowicie żałosna. I tak macie wyje.bane na jego rodzinę i na niego samego. No (pipi)a.

Edytowane przez ShtaS
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Jak czytam Wasze posty to wzorem Dakanna mam nadzieję, że Król Polski Jezus Chrystus siedzi teraz na niebiańskim tronie i układa plan jak uratować ten (pipi)nięty naród. Ja rozumiem kondolencje od kolegów Sentiego, rozumiem notkę na stronie albo w piśmie. Ale do (pipi)y nędzy i stu milicjantów większość z Was tego człowieka co najwyżej rozpoznawała, ale nie znała. Nie stawiajcie mu świeczek, nie piszcie RIP bo udawana empatia mimo, że jest modna to w gruncie rzeczy jest niesamowicie żałosna. I tak macie wyje.bane na jego rodzinę i na niego samego. No (pipi)a.

 

Przecież nikt Ci nie karze tutaj zaglądać i czytać tego.

 

 

Odnośnik do komentarza

ShtaS. Nie rozumiem jak możesz w takim temacie starać się podbić swojego fejma wśród forumowych hejterów. Jesteś żałosny. Jeśli chodzi o stawianie świeczek i pisanie RIP nieznajomym, to chciałbym to napisać każdemu kto umiera, bo każde życie jest warte więcej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić. A szczególnie życie osoby zostawiającej cząstkę siebie w magazynie, który na pewien sposób mnie wychował.

Dzięki Senti. Za wszystko, chociaż to tak niewiele. Mam nadzieję, że wreszcie skończysz te Zgrentgeny, z którymi zalegałeś Ścierze ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Niestety nie było mi dane spotkać tego wspaniałego człowieka ani online, ni offline (no może prócz kilku wymian zdań na forum). Jednakże chciałbym przekazać wyrazy najwyższego szacunku dla jego osoby. Żałuję tego bardzo, ponieważ wiem, że gdyby nie On nasz wspaniały kraj nie doczekałby wielu radości, m.in. pierwszego turnieju w Halo (Combat Evolved), który przyczynił się (nie tylko) do rozwoju polskiej Sceny Halo. Oczywiście na swoim koncie ma o wiele, wiele więcej zasług, jednak w sercach sceny na zawsze zostanie zapamiętany jako ojciec chrzestny polskiego Halo.

Odnośnik do komentarza

Niedawno przegladalem stare numery PE, tak dla dawki wspomnien, bo pisma juz dawno nie czytam. Zwrocilem uwage na Sentinela, bo mimo ze byl dosc swiezym nabytkiem, kazdy jego tekst milo sie czytalo i bila z niego nuta profesjonalizmu. Poza tym patrzac na jego usmiechnieta twarz mozna bylo wywnioskowac, ze to czlowiek pelen serdecznosci i optymizmu.

 

Wiadomosc o jego smierci szczerze mnie zasmucila. Nie bede wyglupial sie z kondolencjami, ale na pewno jest mi zal ze umarl w tak mlodym wieku i mogl przez jeszcze te kolejne 30-40 lat zrobic duzo wartosciowych rzeczy.

Odnośnik do komentarza

Dziś mój kolega z Bolkowa miał na opisie gg, nie wierzyłem, wpadłem tutaj na forum, nic nie było napisane, pomyslałem że jakiś żart, wchodzę jednak teraz a tu taka wiadomość... Wielka szkoda. Osobiście nei znałem, ale wiedziałem że jest z Bolkowa a to miasto dobrze mi znane od dziecka.

 

Spoczywaj w pokoju, będziemy pamiętać. Lubiłem Twoje teksty...

Odnośnik do komentarza

Jestem w szoku, naprawde. Zdecydowanie nie jest to wiadomość, jakiej się spodziewałem wchodząc rano na forum. Nie znałem go niestety osobiście, ale lubiłem bardzo jego teksty w PE. Jak już pare osób napisało - sprawiał zawsze wrażenie sympatycznego i otwartego człowieka i takim go zapamiętamy. Kondolencje dla rodziny. Spoczywaj w pokoju.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...