Skocz do zawartości

Sentinel


Gość Marvelous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marvelous

Nasz redakcyjny kolega - Sentinel - nie żyje

 

"Ze smutkiem informuję, że nasz redakcyjny kolega, Marcin „Sentinel” Grzelak, nie żyje. Zmarł dzisiaj, 29 lipca 2009 r. – po heroicznej, długo trwającej walce o życie.

 

Ekipa portalu Konsolowisko łączy się w bólu z rodziną. Marcin, nie zapomnimy o Tobie nigdy!"

 

informuje konsolowisko.

 

Zobaczyłem opis Hiva i myślałem, że to to bzdura, prawda jednak okazała się dla mnie przykra.

Odnośnik do komentarza

Nigdy go osobiście nie spotkałem, ale po jego występach w PSX Extreme mogę stwierdzić, że był jednym z tych redaktorów, którzy nie dość, że są pracowici i pochłonięci pasją to na dodatek są otwarci na każdą konsolę i każdemu tytułowi dają szansę, starając się szukać jego zalet. Wierzę, że taki był też w prawdziwym życiu wobec ludzi, których codziennie spotykał. [*]

Odnośnik do komentarza

Może nie uratował dziecko z płonącego domu, może nie powstrzymał ataku terrorystycznego, może i świat o nim nie usłyszał, może i Pani w spożywczym za rogiem nawet go nie znała....

ale to ON przyczynił się do rozwoju polskiego gamingu współtworząc magazyn, który wychował rzesze polskich graczy i nadal wychowuje ....

 

Niech tam gdzieś daleko będzie mógł kontynuować swoją pasję do końca...

 

R.I.P.

 

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Pamiętam jak miszczu gnoił mnie na pl.rec.gry.konsole. Jestem (pipi)a w szoku, że już nigdy mnie nie pouczy. Gdyby nie był jednym z moich ulubionych zgredów wstawił bym tylko proste kondolencje, a tak mi ciężko zrozumieć, jak w tak młodym wieku mogą odejść osoby, które wydawało by się, że są nieśmiertelne.

 

Spoczywaj Marcinie w spokoju, niech Ci w niebie Ojcec Niebieski zafunduje błękitne Ferrari, abyś mógł z niego na nas spoglądać z góry, gdy będziesz przemierzać rajskie trasy. Będzie nam Cię bardzo brakowało.

Odnośnik do komentarza

Jestem bardzo zaskoczony tą smutną informacją,w pierwszej chwili pomyślałem że to żart.Sentinel,współtworzyłeś najlepsze pismo o konsolach,miałeś zawsze wyważone i rzeczowe opinie i teksty,fajny styl pisania,co mi się podobało.Jest mi smutno i przykro,wyrazy współczucia dla rodziny,spoczywaj w spokoju,Graczu.Byłeś jednym z nas...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...