Skocz do zawartości

Dead Nation


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

MOOOOOC tyle mam do powiedzenia-mialem usiasc na moment zeby tylko obczaic co i jak i pozniej wrocic do GT5 a skonczlo sie na partyjce do 1szej w nocy:) Kilka pytan - czy moge zmienic jakos kraj na jaki jestem zarejestrowany (mieszkam w IE i tu sie rejestrowalem jednak chcialbym zmienic na PL) czy ulepszenia broni przechodza do multi z singla?

Odnośnik do komentarza

bardzo fajna gierka. jedyne co wku.rwia to to, ze czasem na ulicy lezy tyle trupow, cos sie pali itd. ze nie widac tych "zywych" i mozna oberwac ;] ogolnie wypas, staram sie codziennie po jakis tysiac trupow dorzucac.

 

troche tylko razi monotonnia, przechodze po jeden etap zeby mi sie nie znudzilo.

 

 

Monotonne to było Alien Breed.

DEAD NATION moim zdaniem zjada wszystko co do tej pory pojawiło się na PSN. Pierwsze przejście na 'ponurym' zajęło mi 10h z hakiem, drugi raz przechodzę na 'mrocznym' i gra sprawia mi taką samą frajdę, a nawet nie liznąłem Co-opa. Klimat, grafa, grywalność - wszystko w DN jest na najwyższym poziomie. Za 47zł dostałem tytuł, który starczy mi na dłużej niż niektóre pudełkowe gry. Nawet GT5 poszło w odstawkę, w końcu ktoś musi oczyszczać ulice z truposzy.

Odnośnik do komentarza

dokladnie. za te pare groszy dostajemy tytul ktory zjada co niektore pudelkowe produkcje na sniadanie. Mam takie pytanie jak to jest jak gra dwoch graczy z roznych panstw. czy nabija kazdemu osobno czy np tylko hostowi. czy mozna w multi wybrac sobie postac (wole ta dupeczke:))

Kurde w IE jest nas tylko garstka (150) i oczysczanie idzie strasznie powoli....

Odnośnik do komentarza

dokladnie. za te pare groszy dostajemy tytul ktory zjada co niektore pudelkowe produkcje na sniadanie. Mam takie pytanie jak to jest jak gra dwoch graczy z roznych panstw. czy nabija kazdemu osobno czy np tylko hostowi. czy mozna w multi wybrac sobie postac (wole ta dupeczke:))

Kurde w IE jest nas tylko garstka (150) i oczysczanie idzie strasznie powoli....

 

spoko-nie boj zaby. jest nas mniej ale lepsza jakosc :yes: a tak powaznie, czy da rade zmienic kraj ? jak tak to jak ? jakos patriota jestem wiec wole bic punkty dla Polski

Odnośnik do komentarza

Jestem juz po:) kto nie ma marsz do PS Store i kupowac nie wachac sie. Mimo braku jakiejs skomplikowanej fabuly ta gra miecie pod wzgledem klimatu. Przerywniki miedzy misjami sa na wzor tych z Infamous (komiksowe scenki okraszone krotka narracja naszej postaci). Swietne lokacje (bardzo szczegolowe) mamy tez rozwijanie broni i naprawde czuc roznice szczegolnie w pozniejszych etapach po ulepszeniu poszczegolnych elementow broni. I teraz deser czyli mnooooooostwo zombiakow na ekranie i ich radosna wyzynka! Dla mnie ta gra moze startowac smialo w szranki o miano GOTY! Przypomnialy mi sie stare dobre czasy grania na Amidze:)

Odnośnik do komentarza

Nie jest źle, 6 miejsce i dosyć wyraźne tempo pogoni za czołówką. Finowie sie chyba uparli być na podium ale w końcu to ich rodacy stworzyli to dzieło więc nie ma sie co dziwić :)

 

Grą ukończona dwa razy i ciągle chce mi sie grać więc teraz pora na mroczny...ma ktoś jakiś pro tip na ostatni checkpoint cmentarza oraz końcówkę ostatniego levelu?? Zdecydowanie najtrudniejsze dla mnie fragmenty gry a biorąc pod uwagę że namęczyłem się strasznie już na ponurym to pomoc jest mile widziana.

 

Osobiście drażni mnie ograniczanie widoczności przy otrzymanych obrażeniach (w sensie końcówka paska), brak możliwości sprzedaży sprzętu oraz to że liczba zabitych zombiaków po zgonie jest odejmowana (obecnie mam troche ponad 20k).

 

Ma ktoś może jakiś guide na loot??

Odnośnik do komentarza

Monotonne to było Alien Breed.

DEAD NATION moim zdaniem zjada wszystko co do tej pory pojawiło się na PSN. Pierwsze przejście na 'ponurym' zajęło mi 10h z hakiem, drugi raz przechodzę na 'mrocznym' i gra sprawia mi taką samą frajdę, a nawet nie liznąłem Co-opa.

Nie masz co lizac tego coopa, gdyz poki co nie ma voice chata, co jest moim zdaniem wielka porazka...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...