Skocz do zawartości

Dead Nation


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteś na pierwszym levelu?

 

Dziś przeszedłem Graveyard na Grim bez straty życia. Nie wiedziałem, że gra potrafi być tak łatwa z wykorzystaniem wszystkich broni <wizard>

skonczylem gre na 3 poziomie i szukam osoby aby przejsc coopa na 4 poziomie...chyba pomylily mi sie nazwy

w każdy razie przydalby sie zloty pucharek

 

edit...interesuje mnie "mroczny"

Czyli Morbid. Mi natomiast chodziło o etap, na którym jesteś, a nie poziom trudności. Nie sprecyzowałem teehee.gif. Zaczekaj do jutra i tniemy. Mam dziś jeszcze tylko autostradę do pchnięcia, a później miałem zamiar zabrać się za Morbid właśnie.

 

 

A youtube to problem włączyć ?...

 

@yap - cmentarz na Grim jest prosty...wystarczy rifle i shotgun + rzucajki ;]

 

Zacząłem właśnie Morbid i zaczyna się powoli robić ciekawie ;)

Cmentarz jako taki jest w ogóle do zrobienia tylko przy pomocy rifle, natomiast ostatnia lokacja już troszkę mnie frustrowała. Na normalu męczyłem się z 6 razy, bo nie doceniałem mocy i potencjału min czy dynamitu. Ten ostatni pierwszy raz użyłem dopiero na Grim, a inna giwerę niż podstawowa dopiero w 3im etapie na tymże poziomie trudności. Od tego momentu znów zapominam zmieniać broń i wszystko cisnę rifle confused.gif. Muszę jednak się przestawić bo mniemam, iż na Morbid czy Undead padnę już na samym początku. Wtedy crowd control będzie nieoceniony.
Odnośnik do komentarza

W ostatniej lokacji, jak już ktoś wspomniał - Shocker robi ogromną różnicę, podobnie jak odpowiednio użyty Bladegun (nie ma to jak wyciąć watahę zombie jednym strzałem - jest to najlepszy typ broni w wąskich przejściach). W ogóle im więcej gram, tym lepszy użytek robię z arsenału - mina na zabezpieczenie tyłów, granat na szybkie zombie, flara + rakietnica/ostrze to podstawa, odpowiednia żonglerka bronią jest kluczem do sukcesu, patentów jest mnóstwo :thumbsup:

 

PS zbieranie loot'u to prawdziwy pain in the ass... :P

Odnośnik do komentarza

Zebrałem 100% lootu bodajże w 5iu etapach, ale una fak nie pamiętam w których :confused:. Na pewno w przedostatnim i na pewno w drugim, ale reszta to bolączka.

 

Morbid daje w kość. Teraz dopiero doceniam rozplanowanie czego, gdzie używać, jak i w którym dokładnie miejscu. Gra mi się lepiej niż na dwóch poprzednich poziomach.

Odnośnik do komentarza

Gra pchnięta, 12000 zombie dorzuconych do puli dla Polski. Ranking państw jest małym dodatkiem a pcha do grania.

 

Każda kolejna lokacja lepsza od poprzedniej, z większą zadymą, lepszymi broniami, finał rewelacyjny i to poczucie zadowolenia po skończeniu kampanii. Szkoda, że już napisałem swoje top 5 2010 roku, bo teraz dodałbym ten tytuł. Dead Nation na pewno powinien znaleźć się na liście obowiązkowych zakupów z PS Store.

 

 

Na ostatnim poziomie gdzieś mi mignęła reklama Super Stardust HD. W pewnym momencie rozwalamy tez grubego zombie w stroju mikołaja, ubawiło mnie to :]

 

Odnośnik do komentarza

Kurde poradźcie coś z tym stuffem, co nie skończe misji to mam 97-98%. Co dokładnie się wlicza do 100%? Bagażniki samochodów, skrzynki, wielkie skrzynie z pancerzem, coś jeszcze, zabić wszystkie zombie trzeba czy co?

Tak, jescze atuomaty z napojami - jeżeli strzelisz i tym samym nie zgarniesz małej apteczki ze zdrowiem(tzn chyba po prostu musi wypaść - nie wiem czy trzeba zbierać/deptać) to nie zaliczy Ci loot'u.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Kurde poradźcie coś z tym stuffem, co nie skończe misji to mam 97-98%. Co dokładnie się wlicza do 100%? Bagażniki samochodów, skrzynki, wielkie skrzynie z pancerzem, coś jeszcze, zabić wszystkie zombie trzeba czy co?

Tak, jescze atuomaty z napojami - jeżeli strzelisz i tym samym nie zgarniesz małej apteczki ze zdrowiem(tzn chyba po prostu musi wypaść - nie wiem czy trzeba zbierać/deptać) to nie zaliczy Ci loot'u.

 

Automaty z napojami nie wliczają się do 100% loot

Odnośnik do komentarza

Kurde poradźcie coś z tym stuffem, co nie skończe misji to mam 97-98%. Co dokładnie się wlicza do 100%? Bagażniki samochodów, skrzynki, wielkie skrzynie z pancerzem, coś jeszcze, zabić wszystkie zombie trzeba czy co?

Tak, jescze atuomaty z napojami - jeżeli strzelisz i tym samym nie zgarniesz małej apteczki ze zdrowiem(tzn chyba po prostu musi wypaść - nie wiem czy trzeba zbierać/deptać) to nie zaliczy Ci loot'u.

 

Automaty z napojami nie wliczają się do 100% loot

 

Hmmm w sumie możliwe że masz racje...tylko jakoś nigdy nie miałem 100% na żadnym levelu jak nie zgarniałem tego cholerstwa wiec ja dla świętego spokoju zbierałem.

Odnośnik do komentarza

Tu jest faq:

http://tutorial.down...tion-guide.html

Nie uwzględnia samochodów bo te są na widoku, trzeba tylko uważać żeby żaden przez przypadek nie eksplodował.

Nie jestem też do końca pewień czy sam fakt otwarcia skrzynki zalicza całość loot'u czy trzeba na chwilę stanąć i zebrać wszystkie świecące kulki.

Edytowane przez zwolak6
Odnośnik do komentarza

Nie jestem też do końca pewień czy sam fakt otwarcia skrzynki zalicza całość loot'u czy trzeba na chwilę stanąć i zebrać wszystkie świecące kulki.

Nie trzeba, walisz R2 i lecisz dalej - sprawdzone :thumbsup:

 

edit: US&A zakończyło pierwszy cykl wirusa - dostali nowe art'y w galerii, warto się męczyć :P

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

jak w to gram to przypominaja mi sie czasy za gowniarza jak sie na automatach nawalalo. szkoda ze moim arcade stickiem nie moge grac w to. uwiebiam sytuacje w grze jak pojawia sie masa zombiakow i muzyczka nagle wbija sie w ucho mowiac ze bedzie goraco. jak ja slysze duzy banan wita na mej twarzy. gra konkret ale mogliby wydac tego patcha w koncu zeby na co-opie przez bt mozna gadac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...