Skocz do zawartości

Dead Nation


rkBrain

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio z Szymkiem pocinaliśmy kilka mapek. I tak jak czasem strasznie dawaliśmy upy, biegaliśmy jak potłuczeni tak przychodził moment kiedy wszystko nam wychodziło, nie wchodziliśmy sobie w linię ognia, ostrzeliwaliśmy różne cele naparzając razem tylko co większych przeciwników. On-line gra się naprawdę świetnie, masa funu i rozpierducha.

Odnośnik do komentarza

Dołączam do eksterminacji zombiaków. Na razie skromnie, ponad 2.000 wybitych, bo i czasu brak. Po nowym roku zasiądę porządniej do gry, bo jest naprawdę klawa i wciągająca. Polska spadła aktualnie na trzecią pozycję, więc do boju! ;)

 

A czy ktoś mógłby wyjaśnić co to ten "cykl wirusa"? Widzę, że nabijają się tam procenty, a uzyskanie 100% dodaje kolejny cykl. Polska rozpoczęła już drugi. Pytanie tylko, co powoduje nabijanie tych procentów? Wybijanie zombiaków? Im więcej osób na raz gra, im więcej zombiaków ginie, tym procent szybciej rośnie?

Odnośnik do komentarza

Kampania na poziomie "normalnym" zaliczona z wynikiem ponad 73 milionów punktów i ponad 11 tysiącami zabitych.

 

Teraz pytanie, bo jak gram później pojedynczą misję lub kampanię to liczba zabitych zombie się sumuje. A jak jest z punktami? Widzę, że w rankingach ludzie mają nawet i po 300 milinów punktów. Czy punkty tak jak i liczba zabitych zombie sumują się gdy gram po raz kolejny kampanię lub pojedynczą misję?

Odnośnik do komentarza

prawdopodobnie tak, bo cieżko mi uwierzyć że wbili 300mln. Zapraszam dzisiaj do zabawy o póżnych godzinach(psn widoczny). Swoją grogą głupio że nie da się zupgradować wszystkich broni na maxa tak jak zostaje pancerz...

Gram na grim i naprawde jest ciężko, a dopiero przeszedlem 2 chapter i chyba ok 2,5mln na koncie... chyba kiepsko.

Odnośnik do komentarza

Niedawno próbowałem pchnąć drugą misję na Undead. Byłem lekko wstawiony więc szło mi marnie. Wczoraj natomiast walnąłem dwie kolejne tylko przy pomocy rzucajek i rifle'a. Cmentarz będzie zupełnie inną historią, ale jak już się wie co gdzie jest, jacy przeciwnicy wyskakują i jak ich "dawkować" nie ma większych problemów.

 

Z tym spadkiem polskiej ekipy to niezły przekręt...

Odnośnik do komentarza

Punkty się nie sumują tak jak liczba ubitych zombiaków. Za każdym razem startujesz od zera. A żeby nabić dużo punktów, wystarczy nie dać się złapać/zranić ;)

 

 

Haha, to ja nie wiem jakim trzeba być cyborgiem i jakie mieć cojones by zakończyć grę zaledwie na normalnym poziomie trudności i zdobyć ponad 1.500.000.000 punktów (!) :D

 

 

 

A żeby nabić dużo punktów, wystarczy nie dać się złapać/zranić ;)

Być może to oczywiste, ale w celu zdobycia jak największej liczby punktów, warto także otwierać skrzynki w momencie kiedy mienią się na czerwono :thumbsup:

 

 

Owszem. Jak mienią się na czerwono zdobywamy mnożnik, jak na żółto - kasę. A mnożnik jest istotny.

Odnośnik do komentarza

Kampania na poziomie "normalnym" zaliczona z wynikiem ponad 73 milionów punktów i ponad 11 tysiącami zabitych.

 

Teraz pytanie, bo jak gram później pojedynczą misję lub kampanię to liczba zabitych zombie się sumuje. A jak jest z punktami? Widzę, że w rankingach ludzie mają nawet i po 300 milinów punktów. Czy punkty tak jak i liczba zabitych zombie sumują się gdy gram po raz kolejny kampanię lub pojedynczą misję?

 

Zombie się sumują. Punkty nie, aktualnie pokazywany jest najlepszy wynik osiągnięty w kampanii.

Odnośnik do komentarza

Punkty się nie sumują tak jak liczba ubitych zombiaków. Za każdym razem startujesz od zera. A żeby nabić dużo punktów, wystarczy nie dać się złapać/zranić ;)

 

 

Haha, to ja nie wiem jakim trzeba być cyborgiem i jakie mieć cojones by zakończyć grę zaledwie na normalnym poziomie trudności i zdobyć ponad 1.500.000.000 punktów (!) :D

Wystarczy znaleźć miejscówkę gdzie są te włochate dziady wzywające pospolitych suchotników, stanąć tak by nie móc zabić przyzywającego osobnika i kroić chmarę za chmarą. Po kilku minutach ma się dość, a co dopiero nabijając wynik. To jest dopiero bycie cyborgiem.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...