Skocz do zawartości

PES vs FIFA


Cris

Rekomendowane odpowiedzi

blazej10,mocno przesadzasz z oceną pes2009! piszesz o akcjach które zdarzają się "raz na rok",myślę,że nie grałeś w demo pes2009 (można to wnioskować nawet po reakcji Twojego taty),tylko przepisujesz jakieś bzdury z jakiegoś forum anty fanów gry Konami! Ja się nie przekonałem do fify 09 i na pewno grę którą kupię w pierwszej kolejności to będzie pes2010.

Odnośnik do komentarza

A ja mialem PESa i w pelni zgadzam sie z Blazejem. Grafika PS2, odglosy (szczegolnie pilki) PSX.

 

Zanim w FIFA nauczylem sie strzelac bramki to dobrych pare godzin minelo. W PES pierwsza gra w demo i w 2 minuty 3:0. Wszystkie stare patenty dzialaja (machanie gala) bramki z d.py i pilka lecaca wolniej od biegnacego zawodnika...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza
Lepsza jest ta gra, w której Barcelonie nie gwiżdżą ręki w polu karnym.

akurat w obu grach nie ma odgwizdywanych rak. bezsens, ale nadal w zadnej z tych serii o to nie zadbano ;D

 

nie zmieniajmy tematu, bo ten ktory tutaj probujesz poruszyc moze wywolac niemala lawine odpowiedzi. lepiej tego uniknac.

Odnośnik do komentarza
blazej10,mocno przesadzasz z oceną pes2009! piszesz o akcjach które zdarzają się "raz na rok",myślę,że nie grałeś w demo pes2009 (można to wnioskować nawet po reakcji Twojego taty),tylko przepisujesz jakieś bzdury z jakiegoś forum anty fanów gry Konami! Ja się nie przekonałem do fify 09 i na pewno grę którą kupię w pierwszej kolejności to będzie pes2010.

 

 

włączyłem demo PES 09, Argentyne wybrałem, rozpocząłem mecz, po roku nie grania w żadnego PES, bo 08 też było kup*skiem. przelazłem od połowy jednym zawodnikiem całe boisko i chuknąłem bramkę w 2 minucie meczu, po czym zakończyłem przygode z PES. A po filmikach z 10, widze, że jest to samo, więc jak filmiki nie mogą decydować o wyborze gry jak mogą. Ta gra stała się zwykłym pinbalem, pozbawionym jakiejkolwiek realności meczu piłkarskiego.

Odnośnik do komentarza
blazej10,mocno przesadzasz z oceną pes2009! piszesz o akcjach które zdarzają się "raz na rok",myślę,że nie grałeś w demo pes2009 (można to wnioskować nawet po reakcji Twojego taty),tylko przepisujesz jakieś bzdury z jakiegoś forum anty fanów gry Konami! Ja się nie przekonałem do fify 09 i na pewno grę którą kupię w pierwszej kolejności to będzie pes2010.

 

 

włączyłem demo PES 09, Argentyne wybrałem, rozpocząłem mecz, po roku nie grania w żadnego PES, bo 08 też było kup*skiem. przelazłem od połowy jednym zawodnikiem całe boisko i chuknąłem bramkę w 2 minucie meczu, po czym zakończyłem przygode z PES. A po filmikach z 10, widze, że jest to samo, więc jak filmiki nie mogą decydować o wyborze gry jak mogą. Ta gra stała się zwykłym pinbalem, pozbawionym jakiejkolwiek realności meczu piłkarskiego.

Bullshit,bullshit i jeszcze raz bullshit.

Nawet nie chce mi się tego komentować.

Odnośnik do komentarza

@blazej10

Chyba ciebie w odbyt.

@Merson

Nie zrozumiałeś - słowo bullshit nie odnosiło się do tego czy mu gra się podoba czy nie - bo (pipi) mnie to obchodzi(ważne by mi się podobała).Ale jak pisze takie bzdury o grze, której na oczy nie widział,w która razu nie zagrał to mi się nóż w kieszeni otwiera.

Ja nie wmawiam nikomu,że PES to najlepsza i jedyna słuszna gra i tym się różnię ja od blazeja 10.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Gralem w PESa,wiem co mowie.FIFA zjada PESa i nie wiem jsk z tym mozna sie klocic.Jesli tego nie dostrzegasz-przykro mi.Nerwy Ci chyba puszczaja bo wszyscy dyskutujemy spokojnie a Ty z odbytem wyjezdzasz.Ogarnij sie.

BTW:Pokonalem Cie w battle.Nie zyjesz bo strzelalem z beretty.Ciekawe czy konami w 1 miesiac dolaczy nowe animacje do gry.

Edytowane przez blazej10
Odnośnik do komentarza

Klopot w tym ze wiekszosc milosnikow PESa sama sie przyznaje ze FIFA 09 nie zna, w druga strone jest tak, ze jest wielu "converts" (ladne slowo), ktorzy po prostu zmienili gre znajac oferte obu producentow gier. Ader zajrzyj do jednego tematu w kaciku FIFA z radami dla graczy PESa. Zdziwisz sie jak wielu ich jest i jak "dziwne" problemy maja (ze strzeleniem bramki, ze strzalami z daleka, z komplikacja dryblingu, z gra jeden na jeden).

 

Nie da sie ukryc ze PES zostal w tyle i w wersji najnowszej zapowiada sie podobnie. Rozumiem, ze mozna lubic to w co sie jest juz dobrym i nie chciec isc w inna strone, ale tacy "konserwatysci" wymieraja, a swiat idzie naprzod...

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

 

 

Gralem w PESa,wiem co mowie.FIFA zjada PESa i nie wiem jsk z tym mozna sie klocic.Jesli tego nie dostrzegasz-przykro mi.Nerwy Ci chyba puszczaja bo wszyscy dyskutujemy spokojnie a Ty z odbytem wyjezdzasz.Ogarnij sie.

BTW:Pokonalem Cie w battle.Nie zyjesz bo strzelalem z beretty.Ciekawe czy konami w 1 miesiac dolaczy nowe animacje do gry.

Chyba jednak Ty nie żyjesz(boszzz jak z dzieckiem..).

Grałeś w PES2010??Ciekawe.

 

Klopot w tym ze wiekszosc milosnikow PESa sama sie przyznaje ze FIFA 09 nie zna, w druga strone jest tak, ze jest wielu "converts" (ladne slowo), ktorzy po prostu zmienili gre znajac oferte obu producentow gier. Ader zajrzyj do jednego tematu w kaciku FIFA z radami dla graczy PESa. Zdziwisz sie jak wielu ich jest i jak dziwne problemy maja (ze strzeleniem bramki, ze strzalami z daleka, z komplikacja dryblingu, z gra jeden na jeden).

 

Nie da sie ukryc ze PES zostal w tyle i w wersji najnowszej zapowiada sie podobnie. Rozumiem, ze mozna lubic to w co sie jest juz dobrym i nie chciec isc w inna strone, ale tacy "konserwatysci" wymieraja, a swiat idzie naprzod...

Nie jestem jednym z nich,miałem fife ,wydałem na nią kupę kasy,pograłem,popodniecałem się kilka dni i mi przeszło.Wróciłem do PESa.To czy mi wierzysz czy nie nie obchodzi mnie raczej.

Odnośnik do komentarza
Nie jestem jednym z nich,miałem fife ,wydałem na nią kupę kasy,pograłem,popodniecałem się kilka dni i mi przeszło.Wróciłem do PESa.To czy mi wierzysz czy nie nie obchodzi mnie raczej.

 

Wiec nalezysz do tych co wymieraja ;)

Obojętne mi to jak to nazywasz,choć po raz kolejny następny fifowiec stara się mi wmówić co jest dla mnie najlepsze(czego nie cierpię) - macie jakąś sektę nawracania na "jedyną słuszną" czy co?

Przecież to jest chore. Ja gram w to co mi odpowiada i tyle.

Odnośnik do komentarza
Nikt Cie nie nawraca. Dyskutujemy co jest lepsze wiec nie rob scen :P.

 

Trudno mnie nazwac FIFowcem skoro jedyne gry z serii FIFA jakie mialem to na PSP a i tam najczesciej gralem w PES6. FIFA 09 to pierwsza FIFA na wiekszy sprzet. PES 2009 tez mialem, niestety nie podobal mi sie kompletnie...

Bo to jedyna FIFA do tej pory,która była naprawdę dobra i dla niektórych lepsza od PESa.

Odnośnik do komentarza
Nikt Cie nie nawraca. Dyskutujemy co jest lepsze wiec nie rob scen :P.

 

Trudno mnie nazwac FIFowcem skoro jedyne gry z serii FIFA jakie mialem to na PSP a i tam najczesciej gralem w PES6. FIFA 09 to pierwsza FIFA na wiekszy sprzet. PES 2009 tez mialem, niestety nie podobal mi sie kompletnie...

Bo to jedyna FIFA do tej pory,która była naprawdę dobra i dla niektórych lepsza od PESa.

ja akurat jestem zdania ze FIFA stala sie grywalna marka od wyjscia FIFY 07 na next-geny (no aktualnie current).

 

do diaska, jakie tutaj bluzgi leca. Ader dobrze powiedzial - gra w to co mu bardziej odpowiada i nie musi sie raczej z tego tlumaczyc. tutaj ma byc prowadzona dyskusja na temat obu gier. ktos podaje jakis argument, drugi odpowiada, ocenia czy jemu tez to pasuje, czy nie, podaje swoj i tak dalej. naprawde trzeba was tego uczyc? z tego co czytam to macie suche argumenty jak chleb dla konia. ogarnijcie sie bo temat niedlugo zostanie zamkniety i tyle bedzie z tych wszystkich bluzgow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...