Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

No ja (pipi)e, genialny interes. Podbić rozdziałkę w 5 letniej grze, dorzucić trofea i zbić (pipi) grubą kasę za nic. Dlaczego ja na to nie wpadłem? :<

 

Czy ktos ci kaze kupowac?

 

Czy komukolwiek PRZESZKADZA, to ze bedzie mozna kupic stare gry w odswiezonej lepszej wersji? Masz stare gry, nie interesuja cie trofea ani podbita rozdzialka + AA to graj w stare wersje.

 

Masz pieniadze, jestes fanatykiem GoW, jestes trophy whore, nie grales w GoW1 i GoW2 to inwestuj w to i ciesz sie ze dwa tak genialne tytuly znalazly swoja droga do twojej konsoli. Po wlozeniu plyty czeka cie conajmniej 20 godzin zabawy na NAJWYZSZYM POZIOMIE.

 

Co wg ciebie mieli zrobic, rozdawac to za darmo? A moze lepiej zeby w ogole tego nie robili? Nie rozumiem takiego narzekania ani troche. To nie sa kolejne FIFY czy PES, gdzie rokrocznie miales odgrzewanego kotleta z nowymi skladami, to sa STARE gry, ktore oferuja w 'nowej' oprawie.

 

Raz jeszcze powtorze. Nie chcesz to nie kupuj, ale nie psuj zabawy innym poprzez idiotyczne komentarze. Tak idiotyczne...

Odnośnik do komentarza
No ja (pipi)e, genialny interes. Podbić rozdziałkę w 5 letniej grze, dorzucić trofea i zbić (pipi) grubą kasę za nic. Dlaczego ja na to nie wpadłem? :<

Tak, genialny interes. Co prawda nie gralem jeszcze, ale odswiezenie jednej z najlepszej serii gier w historii przed zakonczeniem trylogii to moim zdaniem swietny pomysl i dla Graczy takich jak ja kapitalna okazja zeby zaglebic sie w swiat Kratosa. Przeszkadza ci to? Premiera God of War III jest dla Sony bardzo wazna, wiec nie dziwie sie, ze wydaja pierwsze dwie czesci w "nowej" formie na PS3.

 

Masz pieniadze, jestes fanatykiem GoW, jestes trophy whore, nie grales w GoW1 i GoW2 to inwestuj w to i ciesz sie ze dwa tak genialne tytuly znalazly swoja droga do twojej konsoli. Po wlozeniu plyty czeka cie conajmniej 20 godzin zabawy na NAJWYZSZYM POZIOMIE.

Jakies pieniadze sie znajda, nie jestem fanatykiem GoW, nie jestem trophy whore, nie gralem w GoW I i GoW II i zainwestuje w to i mam zamiar sie cieszyc ze dwa tak genialne tytuly znalazly swoja droge do mojej konsoli.

Odnośnik do komentarza

Voytec, powniniem byl tam umiescic 'lub' miedzy kazdym z powodow ;)

 

Oczywiscie nie chodzilo mi o to ze ktos musi spelniac wszystkie 'warunki' naraz. Wystarczy ze spelnia jeden i ma powod do tego aby kupic te kolekcje. Te gry sa ponadczasowe i nawet na ps3 beda cieszyc oko oprawa... O calej reszcie nie mowie, bo kazdy kto gral wie o co chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Voytec, powniniem byl tam umiescic 'lub' miedzy kazdym z powodow ;)

 

Oczywiscie nie chodzilo mi o to ze ktos musi spelniac wszystkie 'warunki' naraz. Wystarczy ze spelnia jeden i ma powod do tego aby kupic te kolekcje. Te gry sa ponadczasowe i nawet na ps3 beda cieszyc oko oprawa... O calej reszcie nie mowie, bo kazdy kto gral wie o co chodzi :)

no wiadomo, wiadomo ;)

 

hmm, jedynie troche pogralem za czasow PS2 u kumpla w GoW II ale jakos potem mi przeszlo i nie kupilem swojej kopii (wiem, hanba!). ale te gry z podciagnietymi teksturami, pozamiataja ;)

Odnośnik do komentarza

byście się czasem nie napalali,że będą zmieniać wszystkie tekstury na mega hiper dokładne pod HD i ostatecznie GoW1 i 2 będzie wyglądać prawie jak GoW3.

 

Detali pewnie nie dodadzą,modele postaci zostaną,zrobię jedynie płynny framerate,obsługę 720p i trofea.

Odnośnik do komentarza
byście się czasem nie napalali,że będą zmieniać wszystkie tekstury na mega hiper dokładne pod HD i ostatecznie GoW1 i 2 będzie wyglądać prawie jak GoW3.

 

Detali pewnie nie dodadzą,modele postaci zostaną,zrobię jedynie płynny framerate,obsługę 720p i trofea.

no wiadomix ;) wazne po prostu, zeby tekstury na HDTV sie dobrze prezentowaly. nie mialem okazji odpalic GoW'a na PS3 z emulacja na duzym ekranie, wiec nie moge sie wypowiedziec jak wyglada aktualnie, ale licze ze to swiateczne wydanie po prostu bedzie sie przyzwoicie prezentowac.

Odnośnik do komentarza
Jeszcze tylko dubbing Boberk jako Kratos i jesteśmy w 7 niebie, hehehhee

 

joke

 

Wą od Boberka, on to jest jednym z nielicznych voice aktorów który sie stara dając głos. tylko że jego głos akurat do innych pozycji ^^

 

No fajnie by było pograć w tego GOW'a w HD, ale powinno być FULL HD IMO, ale tak czy siak na emulatorze przy upscallingu wyglądał kiepsko, to jestem ciekaw owoców(efektów) końcowych.

Edytowane przez Pikol
Odnośnik do komentarza

Nie chciałem zaczynać wojenek, chodziło tylko o to, że zamiast odświeżyć grę pod względem graficznym, czy choćby dodać 1080p ( jak to wielki pley miał odtwarzać wszystkie gierce ) dostaniemy GoWy w podbitej rozdziałce ( TYLKO 720P ), chyba tak stare gry w 1080p nie było by ciężko tej maszynce uciągnąć ?

Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

przerobienie gry na 1080p wiązałoby się albo z przepisaniem tekstur na nowo albo z bardzo nienaturalnym upscalingiem do tej rozdzielczości co wyglądałoby paskudnie. poza tym z tego co pamiętam to te gry i tak miały progressive scan, więc 720p wydaje się najrozsądniejszym rozwiązaniem zapewniającym w dzisiejszych czasach jako taką grafikę przy minimalnym nakładzie pracy...

Odnośnik do komentarza
Ha! Nie wiesz tego. Mówię Ci, że Sony wykorzystało tą opatentowaną ostatnio metodę emulacji, a przy możliwościach PS3 podkręcenie grafiki do 720p z anty-aliasingiem i 60 fps'ów to pestka.

Pewnie coś tam pogrzebali w kodzie przy okazji dodawania trofeów, ale na miano pełnoprawnego portu to nijak nie zasługuje.

 

Oczywiście mogę się mylić, ale po ostatniej wypowiedzi szefostwa Sony, że na emulacje nie mamy co liczyć i w kontekście tego o czym tu rozmawiamy, to się kupy trzyma.

wpis

 

niech nikt się nie napala na nową jakość bo to nie bedzie pełnoprawny port napisany pod PS3.Na 100% wykorzystali tą technologię.Ta gra IMO będzie wyglądać tak samo jakbyśmy puścili GoW2 na 60gb PS3 z sztucznie podbitą rozdziałką do 720p.Jedynie będzie ultra płynnie i dodadzą większy antyaliasing no i trofea.

 

Wy się nie spodziewajcie bóg wie czego-modeli postaci,otoczenie,efektów nie będą zmieniać,dodawać,modyfikować.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Ha! Nie wiesz tego. Mówię Ci, że Sony wykorzystało tą opatentowaną ostatnio metodę emulacji, a przy możliwościach PS3 podkręcenie grafiki do 720p z anty-aliasingiem i 60 fps'ów to pestka.

Pewnie coś tam pogrzebali w kodzie przy okazji dodawania trofeów, ale na miano pełnoprawnego portu to nijak nie zasługuje.

 

Oczywiście mogę się mylić, ale po ostatniej wypowiedzi szefostwa Sony, że na emulacje nie mamy co liczyć i w kontekście tego o czym tu rozmawiamy, to się kupy trzyma.

wpis

 

niech nikt się nie napala na nową jakość bo to nie bedzie pełnoprawny port napisany pod PS3.Na 100% wykorzystali tą technologię.Ta gra IMO będzie wyglądać tak samo jakbyśmy puścili GoW2 na 60gb PS3 z sztucznie podbitą rozdziałką do 720p.Jedynie będzie ultra płynnie i dodadzą większy antyaliasing no i trofea.

 

Wy się nie spodziewajcie bóg wie czego-modeli postaci,otoczenie,efektów nie będą zmieniać,dodawać,modyfikować.

 

Nikt nie oczekuje cudow. Ale zastosowanie AA oraz 720p to wszystko czego ja do szczescia potrzebuje w ODSWIEZONEJ grze... badz nie badz jest to port/emu (bez znaczenia) a nie nowa gra. Niemniej jednak w gry na PS2 na LCD NIE DA SIE GRAC. Wygladaja gorzej niz gry na psx na normalym tv. Ziarnistosc tak mocno bije po oczach ze literalnie grac sie odechciewa.

 

Teraz nie bedzie problemow z rozdzialka, bedzie tez to czego zawsze na PS2 brakowalo (AA) do tego wszystko wygodnie na jednej plycie.

 

Jezeli chodzi o trofea, to sa one zapisywane w konsoli a nie w save z gra... wiec nawet nie wiem czy musza cokolwiek w samej grze zmieniac aby moc je dodac. Zreszta to nie wazne ;)

Odnośnik do komentarza

wywiad z John Hight - the director of product development at Sony Santa Monica Studio

- bardziej niz emulacja mozna to nazwac portem

- praca byla dosc prosta i szybka, bo oryginalny kod byl napisany w C a przenoszeniem na ps3 zajmowali sie ci sami ludzie piszacy oryginaly, znajacy kod doskonale

- 720p, 60 klatek (oby na stale), 2X anti-aliasing

- poza tym to beda "czyste" "oryginalne" gody - tekstury pozostana niezmienione

- poprawione (powiekszone) beda czcionki, aby byly czytelniejsze

- puchary beda naliczane dla kazdej z nich osobno, nie wiadomo czy beda platyny ale mozliwe

- bonusy z 2 czesci (na osobnym dvd - filmiki) tez beda - do obejrzenia nie z poziomy gry, a w zakladce XMB PS3 (zupelnie tak samo jak film na dvd)

- demo 3 jest bardzo malo prawdopodobne (niemozliwe) - nie jest jeszcze gotowe do opublikowania, potzrebuja na nie wiecej czasu a nie chca z jego powodu opozniac wydanie kompliacji

- Chains of Olympus na 100% nie bedzie na tej plycie

Edytowane przez Jaszczur
Odnośnik do komentarza
- bardziej niz emulacja mozna to nazwac portem

 

To, że te GoWy nie będą emulowane było chyba oczywiste od samego początku.

 

---

 

Jak dla mnie super pomysł. Na półce mam tylko GoWI, więc dwa na jednym nośniku + trophy (byle przemyślane) witam z otwartymi ramionami. Nie rozumiem jak ktoś może narzekać z tego powodu. Naciąganie na kasę? No pewnie, ale nie wszyscy mają obie gry na PS2. Można ponarzekać, że gra będzie upscallowana, że tekstury PS2kowe itd. ale co tam... :)

Odnośnik do komentarza

Teraz jest dla mnie jasne, dlaczego Sony olało emulację. Zobaczyli, że można nawet na starych grach zdoić grubą kasę. Straszny wysiłek dla Sony przenieść dwie stare gry, upscalując rozdziałkę i zmieniając kilka tekstur - normalnie będzie ich to kosztować miliony. :rolleyes:

 

Koszt malutki, a kasa wielka - niech jeszcze Microsoft na to wpadnie, i zrobi remake Halo 1 i 2 na 360. :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.