Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Odebralem dzis z gamestopu... ostatnia gra ktora kupuje w tym roku... sie przetestuje. kodzik na demo GoW3 jest, a jako, ze demo mam to pewnie bedzie je jakos mozna zdobyc sluchajac podcastu EF. Anyway uwazam, ze idealny zakup na zakonczenie tegorocznego holiday season

Odnośnik do komentarza

czy ten kod bedzie dzialal z polskim kontem PSN (wpisany w polskim PSStore)?

Oczywiście że nie bo demo GoF3 było dostępne tylko na PSStore USA.

Niestety guzik prawda

 

kody mozesz wpisywac w dowolnym storze

 

Kod z ign (dostep tylko dla usa bla bla bla) wpisalem na polskim storze

 

zreszta kody zawsze sciagam z polskiego

Odnośnik do komentarza

Jesli ktos nie gral wczesniej w GOWy to do Jasnej Cholery niech nie oglada tego syfu od GT! Flety doje.baly tyle spoilerow ,ze glowa mala ,a walk z bossami to chyba 3/4 przedstawili (Nawet cutscenki ze smiercia zamiescili).Tak wiec jak ktos nie gral ,a chce sie delektowac tym tytulem ,to naprawde odradzam ogladania!

Odnośnik do komentarza

gram w jedynke i staram sie zrobic tego trophy za przejscie gry ponizej 5h... mam 3h na liczniku i robie pierwszy challenge w swiatyni, ciekawe czy sie uda. Anyway... graficznie jest duuuuuza roznica. Czasami gra sie naprawde podoba. Serdecznie polecam wszystkim.

Odnośnik do komentarza

gram w jedynke i staram sie zrobic tego trophy za przejscie gry ponizej 5h... mam 3h na liczniku i robie pierwszy challenge w swiatyni, ciekawe czy sie uda. Anyway... graficznie jest duuuuuza roznica. Czasami gra sie naprawde podoba. Serdecznie polecam wszystkim.

Mam GoF I i II na PS2 i odpalałem na PS3 ze wsteczną kompatybilnością i gra wyglądała naprawdę nieźle... Czy aż tak poprawili grafikę że faktycznie warto zakupić ten tytuł jeszcze raz?

Odnośnik do komentarza

Kod z pudełka z amerykańskiej gry?

Nie. Nie będzie działać na polski PSS!

 

no dokladnie o to mi chodzi, bo w przyszlym tygodniu bede mial przesylke z USiA (oby!).

kod nie zadziala na polskim koncie - tzn. demo musze pobrac z konta amerykanskiego? a jak jednak sprobuje na polskim i sie nie uda, to czy kod ulegnie "anulowaniu" (utraci waznosc)?

Odnośnik do komentarza

sprawa z kodem sie rozwiazala sama - po prostu w mojej kopii go nie ma. sa dwie wersje: kupowane w preorderze (te zawieraja kod) i wersje (po)premierowe (te nie zawieraja kodu).

egzemplarze dostepne w polsce (allegro, sklepy wszelakie) sa rozne, do niektorych dotarly z kodem, do innych bez kodu, jeszcze inni maja czesc takich a czesc takich. wiec albo loteria, jaka sie trafi, albo polowanie i szukanie wersji z kodem (ktorych jest mniej).

Odnośnik do komentarza

Wczoraj znalazłem coś w stylu buga w jedynce.

Po przypłynięciu do Aten, zanim pojedziemy windą na wyższy poziom, po prawej jest przejście przez ciasny korytarz do dodatkowej skrzynki. Po wibiciu przciwnika do góry w tym korytarzu, naciskając kółko możemy odbijać przciwnika od ziemi (standardowy ruch). Normalnie ginie po 3-4 odbiciach, ale mogłem tak robić w nieskończoność :) Po kilkudziesięciu mi się znudziło.

 

 

dragon55

Nie możesz go podnieść z wody czy go wrzucić do niej ? Próbowałeś restartować, wgrywać ponownie sejw, ewentualnie zacząć od jakiegoś wcześniejszego ? (przypuszczam że tak) :) Zawsze można zacząc od nowa :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Jakby ktoś chciał, a nie wiedział, że idzie takie coś zrobić, to tu macie sposób na nieskończone czerwone orby:

 

 

Wklejam, bo np. ja grając w 1 cześć nie wiedziałem, że tak się da.

 

Akurat mi ten sposób nigdy nie wychodził. Jest znacznie prostszy i wcześniej. Po walce z meduzą wyskakują minotaury i mamy za zadanie zamienić je w kamień i rozbić. Wystarczy zmienić magię na błyskawice Posejdona i nawalać w nich cały czas tym czarem, można tak nabić mnóstwo orbów i bardzo wysokie combo, magia akurat cały czas się respawnuje, tak samo jak i przeciwnicy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...