Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądam oferty w polskich sklepach i aukcje na alleDrogo w celu złożenia zamówienia. I teraz tak w niektórych ofertach i aukcjach jest informacja o kodzie na demko GoW3 a w niektórych nie. I stąd moje pytanie to znaczy że, nie w każdym zestawie będzie demko czy jak? Np. Sklep PSX ma dosyć dobrą ofertę cenowo ale nie ma żadnej informacji o demie.

Odnośnik do komentarza

Dema Europejczykom dać nie mogą bo wtedy straciliby część potencjalnych klientów w USA, którzy kompilację kupią ze względu na demo.

 

wlasciwie to juz dali:P tz SONY rozsylalo kody min do mnie:) ale i tak kupuje GoW Collection mimo tego ze 1 i 2 przeszlem na Czarnuli ze wzgledu na to ze wypada miec obie gry w kolekcji, zobaczymy jak sie sprawdzi upscaling do 720p i 60fps'ow po filmikach widac ze nie jest zle ale tez nie ma szczeko-opadu ;)

Odnośnik do komentarza

poczekam spokojnie az stanieje i kiedy wielu sprzedawcow na Allegro bedzie gre mialo w Polsce i nie bedzie trzeba czekac az przesylka dojdzie ze Stanow. kupie na Świeta, bo w tym miesiacu MW2 i AC2 wyczyszcza skarbonke z oszczednosciami. ale przerwe swiateczna milo bedzie sobie urozmaicic Kratosem. po demie GoW II mam nieodparta chec siania MIAZGI! ;)

Odnośnik do komentarza

Porownanie wersji: (gra z ps2 odpalana na ps3 vs port)

GOW 1:

http://bitmob.com/index.php/mobfeed/graphics-comparison-god-of-war-vs-god-of-war-collection.html

GOW 2

http://bitmob.com/index.php/mobfeed/graphics-comparison-god-of-war-2-vs-god-of-war-collection.html

 

PS. Zdjecia ogladac w powiekszeniu :thumbsup:

Edytowane przez bebbop
Odnośnik do komentarza

na podstawie tych screenow mysle ze jest naprawde dobrze. najlepsze w calym God of War Collection jest to iż wiemy, że kupujemy dwie megaza(pipi)iste produkcje za cene jednej. (oczywiscie stosunkowo mniej dzisiaj wartych) i jej ocena odnosic sie bedzie tylko do jakosci "make-upu" w HD ;)

 

ciekaw jestem czy do swiat cena zmaleje do 100 zl, bo w tym okresie planuje jej kupno ;)

Odnośnik do komentarza

Moze dodaj to w opisie tematu? ;p

 

Roznica w grafice jest OGROMNA... sam az sie zastanawiam nad ta kolekcja, ale jak widze cen pokroju 169 zl to az mnie odrzuca... Poczekam az stanieje, albo az wydadza wersje EU, albo az ktos przejdzie i bedzie chcial sprzedac ;p

 

Tak, mozna poczekac az stanieje(nie mowie o sobie bo nie naleze do ludzi cierpliwych ;) ) i brac, ale tylko wersje US bo jezeli EU bedzie ocenzurowana jak ta "zwykla" wersja z Ps2 to nie chce bo posiadam w kolekcji :P Tylko dzieki wersji nieocenzurowanej mozna zobaczyc jakim Kratos jest zimnym s*****em (badz utwierdzic sie jeszcze bardziej w przekonaniu :) )

Odnośnik do komentarza

[...]

Roznica w grafice jest OGROMNA...

[...]

Chyba jakis zart albo mowa o innej grze....

Przeciez roznicy w grafice nie ma w ogole. 100% przeniesione z PS2. Roznica jest jedynie w rozdzielczosci i dodanym AA.

Dokładnie - nie ma żadnych różnic w grafie :D - plus dodali stałe 60fps prócz tego co napisał Emet.

 

Czy ja mam tylko takie wrażenie że gra wygląda blado? Przez to odbieram że kolory są "słabe"...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

jest fajnie, z efektu moznabyc zadowolonym, ale tak naprawde ogromej pracy nie wykonali. gdyby stworzyli nowe tekstury, to napewno Kolekcja robilaby wrazenie. na nasze szczescie, GoW i GoW II jak na PS2 prezentuja wysoki poziom, wiec gra nie bedzie razic w oczy ze jest to port z PS2.

 

mam nadzieje, ze cena szybko spadnie do 100 zl, bo wtedy Kolekcje biore od razu.

Odnośnik do komentarza

A ja jestem zadowolony z efektu :thumbsup: nie wiem jak wyglądał God po odpaleniu na PS3 60GB, ale po sprawdzeniu trailera z US Store, gra prezentuje się dużo lepiej niż odpalona z PS2 na LCD. Owszem nie jest to efekt jaki mógłby być po włożeniu większej pracy w tą edycje, ale jest dobrze. Jeszcze tylko tydzień.

PS. To demo trójki to będzie to samo co z E3 ?

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Lol, no jak nie ma roznicy :o

 

Dwukrotnie wieksza rozdzielczosc to ZADNA roznica... zwlaszcza z AA. W wersja z PS2 nie dalo sie grac, byla tak rozmana i tak paskudnie wygladala na LCD ze z najpiekniejszej gry na PS2 robila sie kupa. Oczywiscie ze grafika sama w sobie sie nie zmienila, ale jej odbior juz tak.

 

Skoro purystom jezykowym przeszkadza slowo 'grafika' to niech i bedzie, uzyje innego slowa 'prezentacja'. Gra prezentuje sie o NIEBO lepiej niz to samo w wersji ps2 albo emu.

Edytowane przez Trzcina
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...