Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

GoW 2 przeszedlem, ale jedynka mnie niestety ominela - fajnie, ze bede mogl sobie zagrac :P A i dwojeczke tez z przyjemnoscia sie przejdzie (jak dla mnie God of Wary to jedne z najlepszych gier ever - do dzisiaj wogole sie nie zestarzaly, bo tak naprawde w gatunku nie nastapila jakas ewolucja).

Zeby jeszcze wydali tak MGSa - trojka mnie niestety ominela :/

Odnośnik do komentarza
Weźcie tak nie gadajcie, bo to nie od Sony zależy, tylko od Konami. Z jednej strony musieliby napisać MGS1 praktycznie od nowa, żeby to chociaż trochę wyglądało currentgenowo, choćby na poziomie 2 i 3. Nie muszę chyba nikomu mówić, że pewnie po drodze postanowiliby "ulepszyć" kilka rzeczy, tym samym pewnie niszcząc legendę.

No i najważniejsze - z pewnością zrobiliby wersje na X'a. Chcemy tego? Naah.

Grigori - wiem, ze to zalezy od Konami, ja tylko tak ogolnie mowilem :P A jesli chodzi o wydanie - dla mnie wystarczylaby zwykla konwersja, tak zeby gra dzialala na PS3 (na takiej zasadzie, na jakiej dzialaja gry z PSXa na PSN - bez ulepszen).

Generalnie - mogliby sie zabrac za portowanie poszczegolnych gier z PS2, mieliby pewnie z tego spory zarobek (co zreszta moze i nastanie - dyski w nowych PS3 sa coraz wieksze, wiec spokojnie mogliby je wrzucac na PS Store).

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
tak patrze na cisnienie przez to info... jesli sie sprawdzi i dobrze sprzeda (a NA PEWNO tak bedzie), to sony z pewnoscia zrobi tak tez z innymi grami z PS2

 

oni zarobia, a my bedziemy mieli to co chcieli - i wszyscy zadowoleni :)

Wolałbym żeby to była jednorazowa akcja - może poza grami Team ICO. Czemu? Bo to wyklucza permanentnie wsteczną kompatybilność, w którą mimo ostatnim doniesieniom wciąż wierzę. Zwłaszcza że nie tak dawno pojawiły się schematy opatentowanej przez Sony technologii emulacji.

 

Chyba że... te GoW'y właśnie na tym śmigają. O_o

 

No to nas wydoją...

 

Nie ma szans na BC ;) A juz na pewno nie teraz kiedy maja zamiar wydac GoW. Ja wiem ze to byly dwuwarstwowki i klopoty z nimi itd itp, niemniej jednak BC to zbedny problem, rozwiazywanie ktorego nie jest oplacalne w tym momencie.

 

Szkoda, bo to hest fajna rzecz, ale szanse na to sa nikle ;)

 

Ja najpewniej tez sobie sprawie te kolekcje. Jedynke mam PAL'owska, ale i tak gralem na piracie NTSC zeby miec wiecej klatek/plynniejsza gre, bo za czasow PS2 PAL zasysal mocno, mocno... Moze dodadza tam demo GoW3... mam taka nadzieje ;p

Odnośnik do komentarza
Takie pytanie - ukaże się to w wersji pudełkowej?

 

Edit: już wiem :)

tylko w pudełkowej :P Przecież Gow1 i 2 jest na dwuwarstwowym dvd to by obie zajmowały grubo ponad 10gb jakby je umieścili w store.Dwie na jednej płycie za 40 dolców.

ciekawe jaka ustala polska cene. 40 dolarow to przy aktualnym kursie 113 zl, wiec moze w Polsce pojawi sie na polkach za 119 zl.

Odnośnik do komentarza

Jak będzie się to dało wyhaczyć w rozsądnej cenie na allegro , nawet trochę po premierze, to chętnie kupię bo z GoWów gralem tylko w trochę chyba 2 jak Psy2 pożyczyłem. Co racja to racja, żeby im nie odbiło i żeby nie zapomnieli o tej emulacji wprowadzić, ale w sumie pare zestawów gier w takich edycjach bym zobaczył :) Hmm Ratchety ? Jaki? FFX i XII?

Odnośnik do komentarza

Dobra informacja dla tych co nie grali w poprzednie cześci. A dla tych co grali cóż... Ja bym się chyba nie skusił, ale skoro mój brat nie grał w drugą cześć, to pewnie ten pack wyląduje też u mnie. :]

 

No i mam wielką nadzieję, że przed premierą Last Guardian Sony wypuści w takim packu ICO i SotC. Jak np Team ICO Collection. Na pewno bym takie coś kupił.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...