Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Niektórzy mówią ,że to wyciskanie kasy ale ja uwielbiam takie odnowione wersje kultowych gier. Ja z przyjemnością wydam te 39 euro. Mam tylko nadzieję ,że dodadzą jakieś obszerne demo GoW3 i jakiś dodatek w postaci making of albo coś w tym stylu aby ludzie którzy posiadają wersję na ps2 kupi także tą. Ogólnie jestem ciekawy jak się to sprzeda. Jeśli sony będzie zadowolone to może sypnie też kaską na inne kultowe tytuł z ich stajni.

Edytowane przez Gromi
Odnośnik do komentarza
Trofea za przejście na God/Tytan?!!! :bow:

Nie wierzyłem że Sony włoży w taki projekt ogromny nakład pracy, a jednak. Mam obie części na półce, ale nic to, kupię dla swojej próżnej przyjemności. xD

Dokładnie, też posiadam obie części ale pewniakiem kupie odświeżonego Kratosa :)

Trofea dodadzą smaczku grze. Myśle, że Sony wie co robi i w okresie świąt przyciągnie wielu klientów chętnych "obadania" jak prezentuje się stary GoW w oprawie HD :)

IMO tenże "pack" znacznie umili czekanie na GoW 3 :D

Odnośnik do komentarza
Niektórzy mówią ,że to wyciskanie kasy ale ja uwielbiam takie odnowione wersje kultowych gier.

Nic z tych rzeczy - mamy nowe ficzery dodane z myślą o pewnej grupie odbiorców (trofea), mamy wyższą jakość oprawy A/V, jest to także możliwość poznania początków historii sagi. Tylko hate'er może nazwać tę edycję "kotletem" albo "skokiem na kasę" :)

 

TIP: Jeśli trofea masz w nosie, oprawa A/V jest dla Ciebie nieistotna, przeszedłeś poprzednie części na 100% to, uwaga...

nie musisz wcale kupować owej edycji

:D

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

LOLWUT !!111

 

Jeszcze mając PS2 nie przeszedłem GoW pierwszego. Ale teraz taki pakiecik wciągnę na dwie dziurki w nosie i chętnie pozostanę w stanie uniesienia przez czas trwania obu części. 720p i 60 fps, a dodatkow Trofea !? :o OMFG lollolol Toż to najsłuszniejsza droga wprowadzania na Czarnulę klasyków z PS2.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny ruch ze strony Sony. Oczywiście zarobią na tym sporo ale nie widzę w tym wyciągacza kasy. Przed trójką każdy użytkownik ps3 który nie grał w poprzednie części będzie miał okazje zaliczyć je w 720p i to w rozsądnej moim zdaniem cenie za dwie mega-masywne gry.

A hardcorowi fani i tak kupią aby zobaczyć kratosa w HD przed marcem :P i dobrze

Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem co o tym myśleć, z jednej strony to dobrze, bo będą trophy i powróci się do tych hiciorów ("dwójka" wreszcie w 720), ale mam przez to rozumieć, że dema GoWIII nie będzie na PSS? Dobry chwyt marketingowy, żeby wycisnąć trochę kasy. Swoją drogą ciekawe czy to tylko reedycja tych hitów z PS2 jest na liście. Dzięki trophy na grach można zarobić dwa razy, a ta reedycja jest tego dobitnym przykładem.

Odnośnik do komentarza

demo to tylko i wyłącznie plota.W zapowiedzi na blogu playstation nie ma nawet słowa o tym,że demo ma być na tej płycie choć swoja drogą wydaje mi się,że jednak tam się znajdzie jako dodatkowa motywacja do kupna packa.

 

Pewnie będzie na zasadzie-demo w reedycji w grudniu,reszta świata w lutym 2010 na ps store.

Odnośnik do komentarza
to gdzie się klika po pre-order? :D

zapipista wiadomość z samego poniedziałku, bo tylko dla tej gry chciałem mieć wsteczną kompatybilność w ps3, a teraz to mi to lata - zaliczę całą trylogie na ps3.

dawać mi to już :D

dokladnie! dla GoW rowniez chcialem miec kompatybilnosc wsteczna w Chlebaku. z reszta, wczesniej kupilem 60-tke ale ze wstecznej kompatybilnosci nie uzywalem, to wymienilem na 80 GB. Trylogia Kratosa na PS3 - ja pier.dziele, ale miód :D

 

edit: nie moge sie doczekac screenow. jak beda sie prezentowac zrobione do 720p tekstury ;)

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.