Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie masz pleja ;\

 

Wszystkie trophy whores ruszą szturmem na sklepy. Byle tylko zostało coś dla "normalnych" graczy ;)

Wypraszam sobie - ja się rzucę dla trofeów, bo będę mógł się popisać że skończyłem grę na Godzie i Tytanie. Pokaż mi trophy whore'a który będzie mógł pochwalić się takim osiągnięciem.

 

Co do tego pierwszego już się mogę pochwalić, chociaż co innego zrobić to na ps2, co innego zdobyć za to stosowny pucharek ^^ No i wszystkie challenge of the gods to też niełatwe wyzwanie, ale dało radę po parunastu próbach i kilku h grana ^^ Ale zauważyłem jednak niepokojącą rzecz, jak grałem w GoWa dwójkę- możliwe że się mylę, ale wydaje mi się że na Titanie jest niższy poziom trudności niż na Godzie w GoWie jedynce. Możliwe że się mylę bo długo w niego nie grałem, jak już pisałem na pierwszej stronie nie miałem jak. Więc GoWa 2 na Titanie i Challenge of the Titans nie przeszedłem! Trzeba nadrobić zaległości i będzie ku temu sposobność, a to wszystko dzięki temu jak to co niektórzy mówią "odgrzewanemu kotletowi" :P. Ja tam jestem zaje****** szczęśliwy ! :D Według tego wywiadu, zmieni się tylko grafa więc poziom trudności został taki sam a to mnie cieszy, mało było takich hardkorowych gierek ostatnimi czasy.

Czytałem na jakimś forum, propozycje pucharków wystawiane przez ich użytkowników- jeden z nich zaszalał i podał złoty pucharek za przejście GoWa jedynki na Godzie bez ulepszania broni hehe. Z tego co wiem udało to się nie więcej niż pięciu osobom na świecie, a filmiki widziałem dwóch xD

Odnośnik do komentarza
podciagajac te tekstury do 720p

Tekstury się podciąga do 720p czy rozdzielczość? Ja pierniczę co za "znafca", kolejny do kolekcji.

koles, cofnales sie do 3 strony tematu, zeby to zacytowac. znokautowales mnie tym. nie portrafie sie podniesc z desek.

 

podciagajac te tekstury do 720p - mialem na mysli nic innego po prostu ich dobra jakosc w tej rozdzielczosci. z rozbigu pisze sie rozne rzeczy, w roznych kontekstach, nie zmieniajac ich znaczenia. przeszkadza ci to? zapraszam na PW. krew mnie zalewa, kiedy czytam takich kozaków, jak ty. skoncz zasmiecac temat. jezeli pawasz niechecia do projektow takich jak God of War Collection, twoja sprawa. nie musisz zasmiecac tematow. jestem przekonany, ze innaczej bys zareagowal, kiedy Microsoft przed wyjsciem mega waznej dla siebie gry, odswiezyl by poprzednie czesci serii z poprzedniej generacji konsoli. odgrzewany kotlet, ale dla osob ktore we wczesniejsze czesci serii nie graly, ktore nie maja aktualnie swojego egzemplarza a chcialyby odswiezyc sobie sage.

Odnośnik do komentarza

Uważam że wypuszczenie Ico i Shadow Of Collosuss byłoby dobrym posunięciem (nawet gdyby istniałą emulacja, to miałoby sens na tych rozwiązaniach !), albo np taką serie MGS.

Ale GOW ?? Tylko dla kasy panowie, ale może inaczej to zobaczę jak pokażą ;).

Odnośnik do komentarza

Doktorze na tym świecie niewiele rzeczy robi się dla idei, a już na pewno nie gry video. Ale to za bardzo nie interesuje fanów, oni zarabiają kasę właśnie po to: wydawać na nowe i stare, odświeżane kotlety, tacy jesteśmy frajerzy i dajemy się dymać tym korporacjom z radością :vincencik:

 

Jeszcze jedno, być może wstecznej kompatybilności się nie doczekamy, ale emulacji/portów jak najbardziej. Przecież gdzieś ci wszyscy ludzie muszą pracować, a my mamy masę kasy do wydania "Money makes the world go round"

 

okładka wg ign http://ps3.ign.com/articles/102/1021005p1.html, i co że brzydka dawać to kufa

godofwar_1251922996.jpg

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza
Teraz jest dla mnie jasne, dlaczego Sony olało emulację. Zobaczyli, że można nawet na starych grach zdoić grubą kasę. Straszny wysiłek dla Sony przenieść dwie stare gry, upscalując rozdziałkę i zmieniając kilka tekstur - normalnie będzie ich to kosztować miliony. :rolleyes:

 

Koszt malutki, a kasa wielka - niech jeszcze Microsoft na to wpadnie, i zrobi remake Halo 1 i 2 na 360. :P

Spoko, na x360 mogę zagrać w H1 i H2 bez żadnej łaski MS , a konsola sama upscaluje rozdziałkę ;)

 

 

Edytowane przez adi
Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego wydanie GODC w Europie jest dla Sony tak wielkim problemem. Każda większy tytuł ma swoją premierę u nas bądź w tym samym czasie co w USA, bądź parę dni później, a tutaj zwykły port, a cyrki, jak z wydaniem jakiegokolwiek japońskiego rpg. Cholera, czy naprawdę panom w krawatach nie zależy na tym, aby zarobić te parę groszy, czemu zmuszają nas do importowania. Damnnn, równie dobrze obie te gry mogłyby być do ściągnięcia z psn. Przynajmniej nie byłoby takich problemów ;/

Odnośnik do komentarza
Sklep GameOver z Łodzi (też wysyłkowy) często ma gry z US, więc pewnie i to sprowadzą. Ślijcie im zapytania, to na pewno się skuszą żeby zarobić, a ceny też mają niezłe.

popieram, sam zamawiam z GO gry i często mam szybciej w wersji US, da rade też obgadać ze sprzedawcami i zamówic większa ilość znacznie szybciej, sam się skusze na GOW'a US więc na 100% będę od nich zamawiał

Odnośnik do komentarza

Lepiej Sony zrobiłoby wypuszczając takiego składaka w postaci obu gier Team Ico.Nie dość, że obie są dzisiaj trudno dostępne i za niemałą kasę, to i retusz wizualny tych pozycji bardziej byłby wskazany, niż God Of War, gdzie obie części na PS2 nawet dzisiaj wyglądają bardzo dobrze. Zwłaszcza przydałoby się odświeżenie SotC, gdzie doczytywały się tekstury np na skałach i framerate nie zawsze był stabilny.

Odnośnik do komentarza

Lepiej Sony zrobiłoby wypuszczając takiego składaka w postaci obu gier Team Ico.Nie dość, że obie są dzisiaj trudno dostępne i za niemałą kasę, to i retusz wizualny tych pozycji bardziej byłby wskazany, niż God Of War, gdzie obie części na PS2 nawet dzisiaj wyglądają bardzo dobrze. Zwłaszcza przydałoby się odświeżenie SotC, gdzie doczytywały się tekstury np na skałach i framerate nie zawsze był stabilny.

 

Musisz wziac pod uwage ilosc sprzedanych egzemplarzy danej gry. Jak czegos sie sprzedalo malo, to nie ma sensu puszczasz reedycji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...