Skocz do zawartości

God of War Collection


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Dostajesz orby cały czas, że nie widać wylatujących orbów z przeciwników, to nie znaczy, że ich nie dostajemy. :] Im wyższe combo, tym więcej się dostanie.

Po pewnym czasie nie dostaje się już orbów za przeciwników, a dostaje się za ilość hitów w combo.

Taa wiem, ale nabijanie hitów w nieskończoność wcale nie jest takie łatwe w tej lokacji, dlatego radze traktować to jako ciekawostke, używać posejdona do czasu aż wypadają orby z przciwników i ruszyć dalej. I tak po 2-3h gry mamy już w miare dobrze dopakowane Blade of Chaos, Posejdona, a i nowe rzeczy się zdobywa dość szybko.

 

Przy trophy za zdobycie wszystkich piór feniksa jest mały błąd - mianowicie wpadło mi o jedną sztukę za szybko.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie miałem nigdy styczności z tę gierką i dlatego mam dwa pytanka do was.

 

1)Czy tę grę można w jakims sensie porównać do Prince of Persia?

2)Czy ta gra opiera sie w głównej mierze na walkach?czy może bardziej na pokonywaniu przeszkód jak w Prince of Persia?A może na tym i na tym?

 

Pozdrawiam

God of War jak wspomniałeś polega na walkach ale nie tylko, mamy również wszelakie zagadki, wyzwania. Nieco przypomina Księcia, ale jest o niebo lepsza. Chociaż mnie PoP nie przekonywuję.

Odnośnik do komentarza

 

 

Przy trophy za zdobycie wszystkich piór feniksa jest mały błąd - mianowicie wpadło mi o jedną sztukę za szybko.

 

Z piórami i oczami jest taki myk, że nie musimy zbierać wszystkich a tylko tyle, aby pasek życia oraz mocy powiększył się trzykrotnie. Generalnie jest ich o wiele więcej i trophy wpada wcześniej ;)

 

Zostało mi tylko wyzwanie bogów w GoW I, a dwójkę dopiero przechodzę ;)

Odnośnik do komentarza

ta gra to rewelacja, po raz pierwszy gram i nie dziwie sie juz czym tak zachwycali sie gracze na swiecie, pisma etc. Mimo ze jest to stara gra to miodnoscia moglaby obdarowac nie jedna dzisiejsza produkcje, wracam grac dalej. Ps. To co mi sie podoba to zagadki, po raz pierwszy od x czasu musialem siegnac po podpowiedzi po utkwilem (teraz widze jak dzisiejsze gry traktuja graczy jak idiotow za przeproszeniem)

Odnośnik do komentarza

 

 

Przy trophy za zdobycie wszystkich piór feniksa jest mały błąd - mianowicie wpadło mi o jedną sztukę za szybko.

 

Z piórami i oczami jest taki myk, że nie musimy zbierać wszystkich a tylko tyle, aby pasek życia oraz mocy powiększył się trzykrotnie. Generalnie jest ich o wiele więcej i trophy wpada wcześniej ;)

Wiem :) wpadło mi po 2 powiększeniach i 5 sztukach dlatego pisze o błędzie, później w skrzyniach zamiast piór i oczu znajdujemy czerwone orby.

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem swoją kopię, liczyłem że dostanę kod na demko Gow3. Na początku zauważyłem ze folia w której było pudełko nie ma tego paska z napisem playstation, ale myślę no dobra może od "restartu" marki już ich nie ma. Kij otwieram, i jak się zdziwiłem w tym wgłębieniu do otwierania pudełka są resztki foli i kleju! No ku.rwa, kodu oczywiście nie ma. Strasznie to chamskie że sklep sobie leci w chu.ja i otwiera pudełka żeby powyciągać kody, a później jak gdyby nigdy nic opakowuje we własną folie i sprzedaje jako nowe. Czyste chamstwo, bo jakby nie patrzeć dostałem używaną grę w foli, a zapłaciłem jak za nową. :angry:

Ktoś miał podobnie?

 

Ogólnie o samej grze, drugi raz w życiu gram w gow'a. Kiedyś grałem na psp, ale nie skończyłem (jak przejdę collection to zamierzam to nadrobić :D ). Gram oczywiście od początku i powiem tyle że gra jest świetna. Najlepszy slasher w jakiego grałem. :) Grafika nie jest jakaś super, ale nie jest też strasznie zła, jak na grę z PS2. Ogólnie dobry zakup, gra starczy na 100% na dłuugi czas.

Edytowane przez A.L.I
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Gra scalakowana jakiś czas temu, to wypada coś napisać. Grafika jak na gre z PS2 miejscami może się bardzo podobać, podczas gameplay'u wszystko jest ostre, brak jakiś ząbków, kolory są normalne, nie tak jak na tych porównawczych screenach (wyblakłe) co były tu zapodane. Jednym słowem jest dobrze. :thumbsup: Gameplay ten sam, czyli łatwy w opanowaniu i przyjemny w użyciu (niby czemu mieliby coś zmieniać).

Teraz trzeba troche ponarzekać. Czemu nie dodano dzwięku 5.1 ? :down: taa rozumiem 100% port, ale wrażenia z obcowania byłyby o wiele większe. Jakość niektórych filmików przerywnikowych, tych na silniku gry, szczególnie w jedynce (w dwójce jakoś tego nie uświadczyłem). Miejscami to jest przecież SD, duży minus za to, bo skutecznie ujmuje ogólnemu wyglądowi tej produkcji. To samo z bonusowymi filmikami, a nawet więcej, bo są w formacie 4:3 (nawet creditsy po przejściu gry są takie). Nie przyłożyli się zbytnio do tych elementów, zwłaszcza że podczas gameplay'u wszystko jest jak należy.

Po włączeniu fajnie wita nas menu z wyborem, włączamy np jedynke i dlaczego standardowo obraz nie jest wyświetlany na pełnym ekranie (1080p). Dopiero zmiana w opcjach usuwa szpetną ramke. Dobra pograliśmy w jedynke i chcemy odpalić dwójke, żeby to zrobić musimy wyjść do XMB i włączyć wszystko od nowa, paranoja. :angry2:

Trofea bardzo łatwe, no może z wyjątkiem jednego (Wyzwania Bogów), reszta wpada po pierwszym przejściu gry. Poziom trudności raczej pozostał bez zmian, chociaż dwójka na hardzie wydawała mi się łatwiejsza niż na PS2.

Czy warto zaopatrzyć się w ten tytuł ? Osoby które nie miały styczności z serią mogą łykać w ciemno, ponad 30h intensywnej gry robi swoje, a to wszystko za pierwszym przejściem. Osoby które grały wcześniej wymasterują ją znacznie szybciej (zależy ile razy będą przechodzić daną część), ja kończą po dwa razy każdą na liczniku miałem ok 15h.

Mimo bardzo widocznemu nie przyłożeniu się do konwersji (filmiki) polecam każdemu. :potter:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...