Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie jest niezle. Bardzo duzo sie zmienilo, teraz forum wydaje sie byc bardziej "pro" i hax0r, do tego minimalistyczne - pamietam, ze dokladnie takie same odczucia mialem przy zmianie silnika z PHPBB na IPB. Nowy wyglad, nowe opcje - co prawda wymaga to wszystko przyzwyczajenia, ale na pewno idzie za tym "nowa jakosc".

Odnośnik do komentarza

Również nie mogę zmienić avka. Nawet jak usuwam starego, wgram nowy plik to i tak wgrywa mi tego starego. A żeby było ciekawiej jeśli wpisuje jego inny rozmiar to wgrywa mi właśnie ten inny. A tak poza tym nie ma nigdzie listy grupowców i kto do nich należy.

 

Ogólnie forum za to chodzi szybciej i to jest plus, jednak czekam na jakieś ciekawe skórki i zmiany w kosmetyce forum, bo teraz jest niestety mało przejrzyście.

Odnośnik do komentarza

z tymi avkami to warto odswieżac ctrl+F5 , bo czasem przeglądarka korzysta ze starego obrazka jaki mamy w historii , wiec takie kompletne odswieżenie zwykle wtedy pomaga

 

 

za to od siebie dodam drobne nażekanie - nowy wyglad forum wydaje sie taki dosyc nowoczesne i ipod'owy ;)ale jedyne co sie strasznie odcina to logo na górze , napis psx extreme ma kolorystyke i wyglad zupelnie niepasujacy do nowego wygladu, wiem ze to wasze typowe logo, ale poprostu ta roznica nowe/stare rzuca sie w oczy :P

chociaż moze przesadzam, w sumie tylko ten czerwony X dziwnie wyglada ;p

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Logo Ekstrima jest już trochę przestarzałe, dlatego może nie pasować do nowoczesnej skórki.

 

Sam skin prezentuje się elegancko, jeszcze tylko trzeba w pełni go spolszczyć i będę mógł pogratulować Wam dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie bomba , wszystko jest większe i o wiele milsze dla oka . Szkoda tylko , że zostały te same emoty .

Świetna robota Panowie .

 

Nie żebym nabijał posty ale napewno na forum napisałem ich już pewnie ze 100 a nie 5 ;) coś kiepsko liczy ten licznik

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Może przyzwyczaiłem się do starego porządku ale nowy wygląd mało mi pasuje, wszystko wydaje się mniej czytelne, przede wszystkim cytaty - stary mechanizm cytatów był lepszy, teraz nie do końca widać gdzie jest cytat a gdzie tekst. Poprzednio rzucało się to w oczy.

Te cytaty, to z całą pewnością jest jakiś błąd, bo raczej tak nie ma być. Pewne to naprawią.

O już naprawili

Edytowane przez Kisa v16
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...