Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Gość szpic

Po aktualizacji forum, aktualizacji wymagają też skórki (m.in. BlackStream).

to blagam dajcie mozliwosc wylaczenia mobilnej na telefonie :P

wczesniej mialem ustawiona normalna i bylo wygodnie

Odnośnik do komentarza

Po aktualizacji forum, aktualizacji wymagają też skórki (m.in. BlackStream).

to blagam dajcie mozliwosc wylaczenia mobilnej na telefonie :P

wczesniej mialem ustawiona normalna i bylo wygodnie

 

No właśnie z tym wyłączaniem jest bug, bo też u siebie to testowałem. Postaramy się w weekend to ogarnąć.

Odnośnik do komentarza

OK, teraz spróbujcie. Odpaliłem na HTC i pojawił się przycisk powrotu do pełnej wersji. W pełnej wersji jest natomiast opcja skórki mobilnej i wydaje się, że działa OK.

 

W ciągu dnia (ewentualnie jutro) postaramy się do ładu doprowadzić BlackStream, żeby był zgodny z aktualną wersją forum.

Odnośnik do komentarza

OK, teraz spróbujcie. Odpaliłem na HTC i pojawił się przycisk powrotu do pełnej wersji. W pełnej wersji jest natomiast opcja skórki mobilnej i wydaje się, że działa OK.

 

W ciągu dnia (ewentualnie jutro) postaramy się do ładu doprowadzić BlackStream, żeby był zgodny z aktualną wersją forum.

 

Zgadza się, teraz można bez problemu zmienić skórkę mobile na pełną wersję, ale żeby zmienić z pełnej na mobile trzeba nie wiedzieć czemu wybrać skina BLack, bo mobile się nie pojawia jako opcja do wyboru.

Odnośnik do komentarza

Właśnie widzę, że zmiana skórki ze standardowej na black przy telefonie powoduje... wejście w mobilną - nad tym jeszcze popracujemy. Aczkolwiek u mnie na HTC przy pełnej wersji strony jest przycisk "Użyj skórki mobilnej" i on pozwala przełączyć się w widok mobilny, więc de facto na razie jeden problem ze skórkami, to brak możliwości zmiany w pełnej wersji w tel z tradycyjnej na czarną (o ile to było dostępne :)).

 

W każdym razie czarna wersja skórki też się pojawiła, po weekendzie powinniśmy doprowadzić już wszystko do należytego ładu.

Odnośnik do komentarza

Większość błędów została naprawiona, tylko teraz okienko z cytatami, okienko gdzie pisze posta. Jest na białym tle, na czarnej skórce co wygląda brzydko.

 

No i motyw z ostrzeżeniami jest kompletnie nie jasny. Mam "1 punkt ostrzeżeń" co nie mam zielonego pojęcia co oznacza.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Przepraszam. Ile dni jeszcze mamy - MY - userzy forum czekac na wyjasnienie manewrow ze zmiana wskaznika warnow? Ktos to czyta z wladz w ogole?? Ja wiem, ze w srodowisku adminow czy moderatorow nie uchodze za supergwiazde ale prosze zauwazyc mnie, szara owieczke i poswiecic chwile.

Odnośnik do komentarza

To nie jest żaden manewr, to po prostu zmiana w skrypcie. IPB zrezygnowało ze starego systemu na rzecz nowego. Zamiast procentowego wskaźnika są punkty - poprzednio było 20% i piąte ostrzeżenie równa się out. Teraz przydzielane są punkty - 5 punktów i out.

 

Już pracujemy nad ogarnięciem nowych, jasnych zasad, ale to chwilę zajmie, właśnie z tego względu, aby przypadkiem nie potraktować jakiegokolwiek użytkownika nie fair.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Update forum juz sie skonczyl? Nadal nie mozna wyswietlic listy reputacji przy postach.

Nie, jeszcze nie. Jak będzie wszystko skończone, to zgłosimy ten fakt i będzie można testować.

Jak tam Perez? Jeszcze updatujecie? Dacie rade przed sylwestrem? xD

 

Przed którymś sylwestrem pewnie tak ;).

 

Przepraszam, zupełnie wyleciało mi to z głowy. Dzięki za przypomnienie, już powinno być OK.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...