Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

ej ludzie też wam wszystko poznikało? na ppe nic nie ma, na forum połowa rzeczy też znikła, do niektórych tematów jak chcę wejść wyskakuje błąd sql serwera - oco kaman?

a zalogować mogę się tylko przez fejsbuka - specjalnie konto założyłem tam

 

ok teraz już chyba mozna normalnie sie logować (na chromie sprawdziłem), ale wchodze np do tematu "silnik forum" - błąd sql (w firefoxie i chrome), w ogóle większość tematów to albo błędy sql, albo nie ma połowy postów (najnowszych)...

nie wiem czy to wina mojego kompa/przeglądarki czy serwera PE...

 

a ppe wam działa normalnie?

Edytowane przez Doopa Wołowa
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

zalogowac da sie normalnie.

Console wars jest puste. Temat istnieje ale postów nie ma

wchodzac do tematu ps3 wywala blad bazy danych

a na pchli targ przenosi mnie do skrzynki pw.....

Odnośnik do komentarza

coś jest nie tak ze stoną

 

wywala na dzieńdobry taki scrypt

 

"SELECT cms_nowosci.id_nowosci, cms_nowosci.iloscWizyt, cms_nowosci.nowosciTemat, cms_nowosci.data_dodania, cms_nowosci.iloscKome, cms_nowosci.forum, cms_nowosci.moznaKomentowac FROM cms_nowosci WHERE nowoscPromowana = '1' AND nowoscPublikacja = '1' ORDER BY data_dodania DESC LIMIT 0,8"

 

czyżby atak na stronę ??

Odnośnik do komentarza

Forum Cie nie lubi. Pisze to calkiem powaznie. Sa konta na tym forum, ktore maja rozne problemy. Dlaczego te konta a nie inne? Nie mam pojecia. Moze ma to cos wspolnego z Skynet'em czy innym protoplasta Cylonow. Inni nazywaja to po prostu "zlosliwoscia rzeczy martwych".

Odnośnik do komentarza

mi forum nie działa z kolei co parę dni (net z dialogu) - co ciekawe teraz na starym kompie działa - firefox 3.6, a na nowym nie - ff 4.0.

poza tym np w temacie ze składkami na pss ostatni post pokazuje mi z 8.04...

też od niedawna coraz częściej to mam, wcześniej rzadko się zdarzało

Edytowane przez Czimeq
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mi forum nie działa z kolei co parę dni (net z dialogu) - co ciekawe teraz na starym kompie działa - firefox 3.6, a na nowym nie - ff 4.0.

poza tym np w temacie ze składkami na pss ostatni post pokazuje mi z 8.04...

też od niedawna coraz częściej to mam, wcześniej rzadko się zdarzało

przeczytaj post wyzej. Forum cie nie lubi i atakuje cie skynet

Odnośnik do komentarza

Lipa, zmien Netie na jakas kablowke.

To też jest losowe raczej. Mam neta z Netii i na Operze (której używam na co dzień) FPE działa normalnie cały czas, a na Firefox'ie nie znajduje serwera. Kumpel ma neta z UPC i mu forum nie działa w ogóle (problem z bazą).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...

Dlaczego jak wchodzę w dział Sony to widzę oddzielne podforum dla BF'a i CoDa, a w dziale MS nie ma czegoś takiego? Analogiczna sytuacja z Mass Effectem i Ninja Gaiden w dziale MS. Podfora powinny mieć serie ekskluzywne dla konsol. A już na pewno nie powinno być tak, że robi się to na widzimisię jednej osoby jak w przypadku Call of Duty. Ogarnijcie to bo teraz jest niezły bajzel i nie wiadomo o co chodzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Chodzi Wam o to, ze w forum Xboxa nie ma odrebnych dzialow porzadkujacych tresci czy o to, ze takie dzialy sa w Sony?

Podfora pojawily sie, aby uporzadkowac potezne tematy dla konkretnych duzych serii. Logiczne rozwiniecie w momencie, gdy jeden duzy temat rozwija sie w wielu watkach.

Odnośnik do komentarza

Raczej o to, że jak coś robić to do końca albo w ogóle.

mazzeo w temacie o bf 3 na xbox 360 jest 19 stron a w ps3 126 stron,wiec widac na xbox nie jest to popularna gra. na takiej zasaddzie to czemu ps3 niema subforum o ninja gaiden i mass effect? po co robic balagan? bf jest popularny na ps3 dostal subforum.

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.