Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Cię, przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Poprzednio miałem to po 1 kliknięciu na dole strony, akurat w miejscu gdzie było najbardziej użyteczne, bo po skończeniu czytania topica mogłem od razu przejść na kolejne podforum. Teraz tak nie mogę i nie jara mnie pykanie w początek strony , page up , home czy inne kwachy żeby wejść na górę strony i tam klikać.

 

Dziękuję za uwagę i cały czas czekam na rozwiązanie.

Stonek, ale na dole strony masz liste rozwijana i przycisk 'wykonaj', ja uzywam tego. Fakt, nie jest to dokladnie to samo co wczesniej, ale dziala bez zarzutu ;)

 

Nie wiem o czym mowisz.Widac jak na dloni.

otoz to

Odnośnik do komentarza

Przyda sie wywalic plec spod avatara i miedzy info a samym avatarem zrobic odstep. Calkowicie numeryczny zapis rejestracji na forum tez IMO bylby lepszy. Licznik postow, tez albo wlaczyc, albo wyrzucic. Ja widze to tak, zeby widniala tylka grupa i rejestracja, a reszta opcjonalnie, dla tych ktorzy dane rubryki powypelniaja.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Proszę Cię, przeczytaj jeszcze raz mojego posta. Poprzednio miałem to po 1 kliknięciu na dole strony, akurat w miejscu gdzie było najbardziej użyteczne, bo po skończeniu czytania topica mogłem od razu przejść na kolejne podforum. Teraz tak nie mogę i nie jara mnie pykanie w początek strony , page up , home czy inne kwachy żeby wejść na górę strony i tam klikać.

 

Dziękuję za uwagę i cały czas czekam na rozwiązanie.

Stonek, ale na dole strony masz liste rozwijana i przycisk 'wykonaj', ja uzywam tego. Fakt, nie jest to dokladnie to samo co wczesniej, ale dziala bez zarzutu ;)

 

 

Doceniam Lucku ale mi chodzi o to uberjednoklikanie. Mamy sobie ułatwiać życie, nie utrudniać ;) Wtedy miałem to dostępne od razu, teraz musze się bawić w pageUP ;/

Odnośnik do komentarza

Czacik rządzi, czacik radzi, czacik nigdy Cię nie zdradzi!!!! (pipi) IRC (pipi) szałt. Onli ril hiphop end truskul czat!!!

 

To jak tam będzie z moimy apelami odnośnie listwy na dole? Jest to możliwe czy po prostu nie ma tego w nowym skinie? Czy to tylko kwestia kawałka kodu czy jak?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no to wreszcie się dowiedziałem co to za kumoterstwo jest, że jacyś nieznani soq, robak i c-boy są w top 5. <_<

 

My jesteśmy znani, ale jesteśmy gwiazdami niszowych produkcji, dlatego mainstream nas nie poznaje :(

 

A co do listwy na dole to również się podpisuję pod prośbę Stony. Było to szybkie i bardzo wygodne, a teraz kombinować trzeba.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

W poprzedniej wersji silnika, przy dodawaniu odpowiedzi w trybie pelnym, mozna bylo zaznaczyc opcje aby silnik nie zamienial pisanych emot na emotikony graficzne. Czy ta funkcja powroci ? Jest opcja wymuszenia nie zmieniania pisanych na obrazkowe ale dziala to raczej tylko po stronie usera i juz inni, czytajac moj post nadal widza te glupie graficzne emoty.

 

 

update:

 

Zaznaczajac, aby nie wyswietlalo emotek, nie wyswietla tez normalnych obrazkow w tagach img.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...