Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm jest szansa by zrobić dział dla multiplatform i powrzucać tam wszystkie gierki dostępne na obie konsole? Bo rzeczywiście trochę głupio to wygląda jak każdy dział ma swój temat o danej grze, często posty się duplikują.

 

Chyba że to za dużo roboty.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Rowniez mysle, ze to dobry pomysl - powinno sie polaczyc tematy gier multiplatformowych, jesli juz ktos bedzie mial pytanie o wersje na konkretna konsole to moze to zaznaczyc w poscie i juz, ale tematy powinny byc polaczone.

Moze jakas ankieta ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Widzimy. Niestety, IPB nieco jest albo ograniczone, albo zagmatwane w tym aspekcie. Skuteczne rozwiązanie jest wciąż poszukiwane (bo na razie trzeba to jak sądzę robić manualnie i mogą to robić tylko administratorzy).

 

Co do podziału, to też jest dyskusja wśród moderacji, i ogółem większość jest za, ale jest to duża operacja "logistyczna", trzeba to umiejętnie zrobić i wszystko dopiąć.

Odnośnik do komentarza

Rowniez mysle, ze to dobry pomysl - powinno sie polaczyc tematy gier multiplatformowych, jesli juz ktos bedzie mial pytanie o wersje na konkretna konsole to moze to zaznaczyc w poscie i juz, ale tematy powinny byc polaczone.

Moze jakas ankieta ?

 

podpinam się pod świetny pomysł, choć wydaje mi się, że jednak multiplatformy należy ograniczyć do konsol, nie łączyć z PC. Przykładowo taki BF3 na PC to zupełnie inna gra i toczą się tam zupełnie inne rozmowy. ALE możnaby zrobić po prostu 1 multiplatformowy kącik gdzie będą tematy dla wszystkich - tak jak jest wiele tematów w kąciku o BF.

Odnośnik do komentarza

proste rozwiązania są najlepsze - scalić gałęzie platform (z wyłączeniem PC, bo dział PC ma nie tylko tematy o danych grach więc lepiej niech zostanie osobno) i nadać obowiązek oznaczania tematów odpowiednim tagiem tj. [PS3] Journey, [X360] Halo 4, [multi] Black Ops II, [Wii] SMG. Dodatkowo, dla lepszej przejrzystości, można dodać opcję kolorowania tematów (PS3 czarny, X360 zielony, Wii niebieski) oraz sortowania po tagach, bo zawsze się znajdzie jakiś malkontent z tekstem "mam ps3, dlaczego muszę oglądać tematy z xboxa"

Odnośnik do komentarza

proste rozwiązania są najlepsze - scalić gałęzie platform (z wyłączeniem PC, bo dział PC ma nie tylko tematy o danych grach więc lepiej niech zostanie osobno) i nadać obowiązek oznaczania tematów odpowiednim tagiem tj. [PS3] Journey, [X360] Halo 4, [multi] Black Ops II, [Wii] SMG. Dodatkowo, dla lepszej przejrzystości, można dodać opcję kolorowania tematów (PS3 czarny, X360 zielony, Wii niebieski) oraz sortowania po tagach, bo zawsze się znajdzie jakiś malkontent z tekstem "mam ps3, dlaczego muszę oglądać tematy z xboxa"

 

Poszalałeś - tutaj się skiny mobilne wprowadza miesiąc, więc taka rewolucja to chyba już z okazji premier nowych konsol. :D

Odnośnik do komentarza

Instalacja jednej wtyczki to 5 minut roboty (włączając w to szybki test) a później wystarczy zlecić moderatorom aby każdy temat przerobili pod ustalone wymogi. Niech moderacja przyda się do czegoś więcej niż straszenia warnami.

nie przesadzaj z tymi 5 minutami. Tutaj na aktywacje konta czeka sie tydzien ;)

 

Bo weryfikacja jest wnikliwa ;). A tak poważnie aktywacje obecnie ustawione są z automatu (wcześniej były problemy z botami), więc nie powinno być problemu.

Odnośnik do komentarza

proste rozwiązania są najlepsze - scalić gałęzie platform (z wyłączeniem PC, bo dział PC ma nie tylko tematy o danych grach więc lepiej niech zostanie osobno) i nadać obowiązek oznaczania tematów odpowiednim tagiem tj. [PS3] Journey, [X360] Halo 4, [multi] Black Ops II, [Wii] SMG. Dodatkowo, dla lepszej przejrzystości, można dodać opcję kolorowania tematów (PS3 czarny, X360 zielony, Wii niebieski) oraz sortowania po tagach, bo zawsze się znajdzie jakiś malkontent z tekstem "mam ps3, dlaczego muszę oglądać tematy z xboxa"

Ja bym zostawił subfora, niech taki CoD i BF ma swoje miejsce, to samo z poddziałami MS, czyli Ninja Gaiden i Mass Effect, o Halo Arena nie wspominając.

Tak jak pisałem wcześniej, zostawić w działach X'a i PS3 tematy poświęcone online, trophy, scenie itd. a jedynie gry połączyć.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...

Ponawiam prośbę o zrobienie działu multiplatform, którą zgłosił Mazzeo prawie trzy miesiące temu!!!

 

Ludzie piszą w kilku tematach o jednej grze, do tego doszedł temat "właśnie ukończyłem" w Graczpospolitej gdzie userzy piszą zamiast w temacie o grze i dyskusja się dalej nie toczy. Czasem tytuł ma kącik w jednym dziale, jak wychodzi na kilka platform, uporządkujcie to proszę. Niech w działach dotyczących platform będą tematy poświęcone tylko exom.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tymi multiplatformamai w jednym dziale pomysł jest niby dobry.. ale realizacja może już nie być taka cudowna. Niestety skutki takiego połaczenia mogą być różne. Plusy są oczywiste.. ale nie zapominajmy o minusach... fanboyach. Niestety ale wydaje mi się, że w takiej sytuacji znajdą się trolle, które będą robić trzode w takich tematach.

 

ps. Nie bardzo wiem o co Ci chodzi w tym zdaniu:

"[...]do tego doszedł temat "właśnie ukończyłem" w Graczpospolitej gdzie userzy piszą zamiast w temacie o grze i dyskusja się dalej nie toczy."

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.