Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Nie da. Naliczanie postów jest wyłączone

Nie żebym chciał sobie nabijać konto jakimiś bzdurami nie na temat tudzież tekstami w stylu"tak","nie",ale czy byłbyś tak łaskaw o wszechmocny adminie :P i podał mi powód takowej decyzji?

Edytowane przez QuadraxiS
Odnośnik do komentarza

Nie jestem adminem ;p A naliczanie postów wyłączone, żeby właśnie uniknąć niechcianego nabijania postów spamem :)

Aha,czyli moderacja poszła na łatwiznę zamiast eliminować spamerów?Można i tak.Co nie zmienia faktu,że spam jest teraz bardziej bezkarny niż wcześniej.RYSTYKPA :good:

Edytowane przez QuadraxiS
Odnośnik do komentarza

A poważnie, to liczą się tylko posty powyżej pewnej liczby znaków (nie wiem jakiej) i tylko w niektórych działach (też nie wiem których, ale Graczpospolita jest na pewno jednym z nich).

Poza tym, jest jeszcze drugi liczni postów, który działa normalnie. We własnym profilu każdy go ma.

Ta?A od kiedy to ilość idzie w jakość?:confused:.Często jedno zdanie ma w sobie więcej treści niż cały cholerny referat.Po za tym to jakieś dziwne wygibasy.Wniosek z tego taki,że inne działy są mniej wartościowe?No bo jak to rozumieć:wacko:.Nie chcę żeby ktoś pomyślał,że się czepiam,ale widać tu braki w konsekwencji.Może Wy tego nie zauważacie bo jesteście tu od dawna,ale dla kogoś takiego jak ja wygląda to tak jak gdyby ktoś starał się być mądrzejszy niż jest.Przepraszam,ale tak to widzę.:nea:

Odnośnik do komentarza

Chłopie, to tylko licznik postów. Nikt na to nie patrzy.

Na datę rejestracji też nikt nie patrzy więc po co jest?Ranga mówi sam za siebie.Znieśmy więc całkowicie licznik postów,datę i zostawmy tylko nick,rangę i awatar.Reszta info w profilu.

Edytowane przez QuadraxiS
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące później...

Rozważacie może wprowadzenie wtyczki do Tapatalk?

Miło by było wejść na forum wprost z telefonu nie musząc przy tym przechodzić przez koszmar skalowania i czytywania niezoptymalizowanych danych.

To tego byłaby to całkiem niezła reklama, bo obecnie nie ma zbyt wielu polskich serwisów decydujących się na to rozwiązanie a jak wiadomo grono użytkowników iOS i Andro ciągle rośnie

Odnośnik do komentarza

Rozważacie może wprowadzenie wtyczki do Tapatalk?

Miło by było wejść na forum wprost z telefonu nie musząc przy tym przechodzić przez koszmar skalowania i czytywania niezoptymalizowanych danych.

To tego byłaby to całkiem niezła reklama, bo obecnie nie ma zbyt wielu polskich serwisów decydujących się na to rozwiązanie a jak wiadomo grono użytkowników iOS i Andro ciągle rośnie

Użyj stylu IPBoard.Lo-Fi (wybieraczka na dole). Jest jak najbardziej zoptymalizowany pod telefony.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem adminem ;p A naliczanie postów wyłączone, żeby właśnie uniknąć niechcianego nabijania postów spamem :)

Aha,czyli moderacja poszła na łatwiznę zamiast eliminować spamerów?Można i tak.Co nie zmienia faktu,że spam jest teraz bardziej bezkarny niż wcześniej.RYSTYKPA :good:

 

 

tak ci się wydaje, chcesz to spamuj, znikniesz szybciej niż się pojawiłeś

nie mów nam co ma zostać a co ma wylecieć, dla mnie poruszanie takiej kwestii przez ciebie to jest spam, bo męczysz dupę o pierdoły

Odnośnik do komentarza

Rozważacie może wprowadzenie wtyczki do Tapatalk?

Miło by było wejść na forum wprost z telefonu nie musząc przy tym przechodzić przez koszmar skalowania i czytywania niezoptymalizowanych danych.

To tego byłaby to całkiem niezła reklama, bo obecnie nie ma zbyt wielu polskich serwisów decydujących się na to rozwiązanie a jak wiadomo grono użytkowników iOS i Andro ciągle rośnie

Użyj stylu IPBoard.Lo-Fi (wybieraczka na dole). Jest jak najbardziej zoptymalizowany pod telefony.

 

Czyli zanim zacznę przeglądać forum muszę na telefonie wejść w ustawienia i przestawić skórkę na Lo-Fi? Fajnie by było jakbyście wprowadzili jakieś auto-rozpoznawanie skąd się logujemy i jeżeli jest to telefon to automatyczną zmianę skórki na Lo-Fi.

 

 

Pewnie popełniłem masę błędów technicznych, bo się nie znam, ale mam nadzieję że sens wypowiedzi został zachowany.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Dlaczego jako chyba jedyny na forum nie moge sprawdzic kto dal mi ostrzezenie? Prosze o wyjasnienie sprawy.

Nie jako jedyny, problem był już parokrotnie poruszany, m.in. przeze mnie, ale wszystko co uzyskałem to "sprawdź na innym skinie", albo "skasuj kukis", "zmień przeglądarkę". Naprawdę hakerskie sztuczki, a które sam w życiu bym nie wpadł.

 

Jak kliknę środkowym przyciskiem myszy ("otwórz w nowym oknie") to wyskakuje

[#2025] Nie masz uprawnień do przeglądania tej części forum. 

Odnośnik do komentarza

Tak dżej dżej, musisz poczekać na jakieś przecieki forumkowej korespondencji z WikiLeaks, tam pewnie będziesz miał wyjaśnione dlaczego Ty, oraz inni NIEPOKORNI OBRONCY BEKI nie mogą przeglądać warnów.

 

 

Czasami Wasze teorie spiskowe zaskakują mnie bardziej, niż spiski wymyślane przez PiS.

 

 

Podałem Ci przecież proste rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.