Skocz do zawartości

Aktualizacje forum - pytania i komentarze


Rekomendowane odpowiedzi

Bez wątpienia. Ludzie narzekają zawsze, jak się zmienia wygląd. Tak było ostatnio na Last.fm, Onecie, Allegro. Zawsze te same zarzuty, każdy powtarzał, że jakie to brzydkie, niewygodne, nic nie widać, za duża czcionka, za dużo przewijania... Po kilku dniach się przyzwyczaili i większość osób wzdryga się, patrząc na zrzuty ekranu ze starszej wersji. Myślę, że tu będzie podobnie, a osoby, które narzekają na nowy wygląd i czasem nawet używają do jego opisu brzydkich słów, za jakiś czas będą się wstydzić i edytować takie posty.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się nowe forum, tylko jedyne zastrzeżenie mam do przeglądania for, w których odstepy między tematami są za duże przez co całość jest dla mnie nieczytelna. Tak samo oddzielenie tematów przyklejonych od reszty. Może po jakimś czasie się przyzwyczaje, a może macie już jakieś pomysły na zmiany po opiniach w tym temacie. W każdym bądź razie zmiany są na plus ;)

 

PS: Może by tak zzerować ostrzeżenia? Kiedyś dostałem za źle napisane ogłoszenie w pchlim targu :P

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Kolejna zmiana:

- sprawdzcie skiny Thoreau (jasny i ciemny)

 

Przed porannym wyjazdem wywalilem jeszcze informacje o zainteresowaniach, ktore byly wyswietlane pod avkiem.

Poleciala jeszcze plec.

 

Linkowane strony powinny otwierac sie w nowym oknie.

 

Świetny ten nowy jasny skin. Ja bym jeszcze wyrzucił licznik postów i system oceniania postów - o ile to po prawej to właśnie to.

Odnośnik do komentarza

Skóra zmieniona na Thoreau ciemny, wywalone informacje przy profilu i jest od razu lepiej. W sumie to już się nawet przyzwyczaiłem szkoda tylko że, wraz z nowym silnikiem nie znikają warny he he.

 

Przydałoby się jeszcze wywalić ten licznik nabijania postów i warny innych użytkowników powinny być widoczne.

Odnośnik do komentarza

Ciemna skórka jest po prostu kozak! Zawsze korzystałem z podstawowej, tej niebieskiej i to dla mnie nowość przeglądać te forum na czarno :) Naprawdę to świetnie wygląda i bije na głowę podstawową, jaka jest teraz (chociaż do niej też bym się szybko przyzwyczaił).

 

Póki co Thoreau ciemny > Thoreau jasny > podstawówka

 

 

Tak kojarzę, że jak zmieniano forum w 2005 / 2006 (nie pamiętam kiedy dokładnie) to też był chyba problem z przyzwyczajeniem i pewnie narzekałem na dziadowski wygląd. Jak parę miesięcy temu Fenix udostępnił do wglądu stare wersje forum to pomyślałem - ale była bieda ;]. I teraz pewnie będzie tak samo.

 

Chciałem napisać, że przydałaby się szybka edycja, ale zwykła opcja edycji działa tak szybko, że nie wiem czy jest potrzebne.

 

I jeszcze jedno, fajnie jakby powstał temat, gdzie Fenix pisze o wszystkich zmianach na bieżąco, ale byłby zablokowany dla innych użytkowników, a tutaj komentujemy. Bo jak ktoś rzadziej zagląda na forum to może przeoczyć jakieś fajne opcje.

Odnośnik do komentarza

Z nowych skorek najbardziej poki co przypadla mi do gustu jasna (czarna jak dla mnie jest praktycznie niefunkcjonalna). Fajnie, ze doszedl pasek boczny na glownej (ktory mozna sobie zwinac) ale zamiast "Nowe Tematy" wrzucilbym tam "Najnowsze wpisy/posty". Nie prowadze statystyk ale wydaje mi sie, ze nowych tematow nie powstaje az tak wiele a po jakims czasie na belce beda same tematy z Pchlego Targu (bo tam sie najczesciej chyba zaklada nowe tem.).

 

Do nowych zmian dorzucilbym w sumie to co juz zostalo powiedziane:

 

-mozliwosc logowania bezposrednio z glownej

-wywalic licznik postow

-przywrocic podglad warnow innych userow

-wrzucic drzewko rozwijanych dzialow takze na dol strony

-oddzielic gruba krecha posty przyklejone od "zwyklych"

-wrzucic legende nowych ikonek (przeczytane/nieprzeczytane itd.) ale gdzies w panelu uzytkownika (w koncu ile sie z tego korzysta, nie musi byc na kazdej podstronie)

-wywalic ocenianie postow

 

To chyba tyle poki co. Jak widac wiekszosc prosb dotyczy zmian, ktore maja upodobnic nowe forum do starego. Ale pewnie nowy silnik ma mase udogodnien o ktorych userzy po prostu nie wiedza. Dlatego prosba do tych, ktorzy z nowym enginem mieli juz do czynienia i podgladneli jakies ciekawe rozwiazania na innych forumach a wrzucanie tutaj propozycji.

 

Acha. Jesli wprowadzenie Battle i Arcade ma wplynac na spowolnienie forum to jestem za tym zeby tego nie przywracac. Albo zrobic osobne forum dla tych rzeczy. No a szaut by sie serio przydal.

 

 

edit: o szauta instaluja ;D

Edytowane przez Mejm
Odnośnik do komentarza

Wiem, że już pytałem ale zapytam jeszcze raz - czy będą avatary z southparka czy nie ma szans? Sciągnełem pana Garisona z tamtego forum i strasznie do du.py wygląda :( a to moje alter ego ;)

 

a i przy dacie rejestracji moze lepiej nie pisać "października, a liczbę, bo np u mnie to kiepsko wygląda choć to szczególik. te nowe skiny są lepsze od tamtych, obawiam sie tylko ze bede musial zmieniac z czarnego na bialy jak slonce przyswiecei, ale to dobrze ze jest wybór.

 

proponje tez przypiete tematy jako s oddzielic od pozostałych jak było wcześniej na tamty forum.

Edytowane przez sznurek
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...