Skocz do zawartości

W co teraz grasz?


BartIrlandia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki spróbuję, a nie rozpoznaje od razu, że już golda nie mam, i przecież wybieram do zespołu zero gości AI, to znaczy, że gram sam. Ale nie mówcie mi, że japońce mają geniusz a zapominają o najprostszych sprawach w grze. Capcom ma za(pipi)iste pomysły i szanuje go od czasu automatów, ale potrafi z(pipi) nieraz wszystko. Głupotami. Nie mam golda od roku to dlaczego gra nie rozpoznaje tego? Gra mogłaby być wielka, na razie w(pipi)ia bardziej niż daje radoche. Nie dziwie się ocenom. Mieli w ręku killera i się nie postarali = Capcom pełną gębą.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Lost Planet 2 ukończone. Dzięki za info, że jak zmienię połączenie na offline to pauza jest, wcześniej mimo, że grałem sam i bez AI nie było.

 

Gra przeszłą metamorfoze u mnie i od początkowej 6+ awansowała na 8+!!! Początkowe levele to nuuuda ale późniejsze sam miód. Do rzeczy:\

 

Plusy:

+ rożnorodność, zarówno leveli, bohaterów, czego tu nie ma, poziomy pod wodą, w kosmosie (świetny poziom ze stacją kosmiczną), pustynie, lodowce, wielkie bitwy statków powietrznych wow!!!!

+ dużo nowych i świetnych AKRIDÓW, do tego designem urywają łeb i bossowie, WIEEEELCY, bdb zaprojektowani i wymagający!!!!

+ od cholery mechów, pojazdów i broni to lubię do wyboru i koloru, od skuterów po helikoptery. mechy paroosobowe nawet

+ graficznie nieraz jest naprawdę świetnie ale patrz minusy

+ masa arkadowej rozpierduchy, jak ktoś lubi to coop daje radę

muzyka

 

Minusy:

 

- grafika jest bardzo nierówna i niektóre levele wyglądają biednie vide miasto w Epizodzie 2

- prostota budowy niektórcyh leveli jak budowa cepa,

- walka z żołnierzami we wszelkiej postaci nie jest zbyt wymagająca co innego AKRIDY!!!

- fabuła to poziom Capcomu czyli bełkot, ocalenie świata bla bla bla, poziom jedynki plus dochodzi chaos, że mamy iluś tam bohaterów i wygląda to jak podzielone krótkie misje na siłe sklejone fabułą (dać tej grze normalną fabułe, inaczej rozwiązać poziomy - bardziej fabularnie i skleić z tego dobrą przygodę z polowaniem na bossów i byłby HIT)

- sterowanie ma swoje kwiatki typowo Capcomowe - przewrót...., bieganie i wchodzenie do pojazdów czy dział tym samym przyciskiem...

 

ALe mimo tych minusów dawno nie miałem takiej radochy z rozpieprzania AKRIDÓW, są świetnie zaprojektowane i adrenalina nieraz skakała straszliwie, aha i projekt niektórychj postaci to.... dżezus z Finala normalne..... heh , ten gostek co ma marynarę na plecach z rękawami, założyłem jeszcze do tago Battle Armour i laska się pyta a CZYM ty sterujesz? hehehe . Jakby się Capcom torszke bardziej postarał, lepsze widoki, fabuła, bardziej zrobić singlową przygodę to byłby killer. W sumie grałem bez AI nawet czyli sam i tylko jeden lelvel wymagał włączenia AI - walka na pustyni na powietrznych okrętach z wielim działem, w pewnym momencie trzeba zająć statek wroga i swojego bronić i na to minuta.... bez pomocy AI nie widzę, możliwości bycia w dwóch miejscach jednocześnie i wiadomo w niektórcyh poziomach mechy paroosobowe, tarcze gdzie głównie w coopie się przydają...

 

Po kiepskim początku Lost Planet 2 się wybroniło i jestem naprawdę zaskoczony. Przełknąc tai sobie początek i problemy sterowania nieraz i póxniej są takie rozpierduchy, żę hohoho PRAWIE jak Gearsi hehehehe. Pozdrawiam

Edytowane przez adamst85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...