Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

A ja już myślałem, że tylko ja uważam PoP za dobrą grę. W 100% zgadzam się z estelem. Świetna eksploracja, klimatyczna i różnorodna sceneria, niezły system walki oraz, moim zdaniem, dobre dialogi i faktycznie walki trochę za łatwe. I jak widać Enslaved będzie tym samym tylko podane w jeszcze lepszej formie.

 

A co do ceny to nie ma co się dziwić. Gra tylko na jeden raz, a nawet nie wiadomo czy kampania zapewni chociaż te 8h. Jak dla mnie gra na pewno must have, ale nie podczas premiery.

 

P.S. Jednak cena edycji kolekcjonerskiej to przesada: 80zł więcej za soundtrack i artbook :blink: ?!

 

http://www.ultima.pl/Enslaved_Odyssey_to_the_West_Edycja_Kolekcjonerska_/i9386/

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Muszę przyznać że bardzo czekam na tę grę właśnie ze względu na ciekawą ekslorację. Jak przypominam sobie takie gry jak Shenmue czy chociażby FF X czy Uncharted to one miały(mają) w sobie jakiś motyw niesamowitej podróży. Od takich gier nie można było się oderwać po przez wrażenie uczestniczenia w przygodzie. To ciekawość tego co będzie za rogiem, w następnym świecie, porcie itd była swego rodzaju esencją grania. Mam wrażenie że po przez takie popierdółki jak PoP czy Assassin's trochę się to wszystko zatraciło. Tutaj od razu wiemy gdzie trafimy, wiemy z kim i jak będziemy walczyć, wiemy że nic nas w sumie nie zaskoczy(nawet "sekretne" miejsca i przedmioty są już nam wcześniej znane). Enslaved wydaję mi się być jedną z tych gier, która dostarczy jakiś ciekawszych emocji niż tylko - (pipi) doskoczę na ten budynek czy nie ? Nie wiem czemu ale po obejrzeniu gameplayow jestem zauroczony:)

Odnośnik do komentarza

Na US PSS była już aktualizacja, są wszystkie te gry z wyjątkiem Enslaved. Może tylko EU dostanie dziś, co trochę dziwne.

 

PES 2011 też nie ma ;)

 

Pozwolę sobie na mały OT: to chyba pierwszy raz kiedy sklep UE kopie w zad ten z US. Brak Enslaved, PES, większości dem na move...

 

Jeśli chodzi o Enslaved mnie demo nie porwało. Gra nie zawsze chodzi płynnie, skok automatyczny po wciśnięciu przycisku. Małpiszon rusza się jakoś dziwnie. Świetny voice acting i fabularny poczatek przygody. Zobaczymy po premierze.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Dziwna jakaś ta gra, nie moje klimaty. Straszny samograj, w sekcjach platformowych wychylasz gałkę, wciskasz X i niczym się nie martwisz... Co to k*rwa ma znaczyć? Czy twórcy mają graczy za niepełnosprytnych? To już osławiony Prince of Persia był bardziej hardkorowy. Co do grafy to nie prezentuje się źle, ale rzygam już Unreal Engine. Po demie raczej bym Enslaved nie kupił.

Odnośnik do komentarza

ja mam mieszane uczucia , jest to chyba jedna z wielu gier z fajnymi pomysłami ale wieloma niedoróbkami

pełna "ale"

 

+ grafa klimatyczna, ładny świat

- ale sie rozłazi w szwach (jakies tekstur, przeskoaki animacji, praca kamery, dobrne mini błedy graficzne)

 

+ walka całkiem ok, i pojawiaja sie czasem fajne zbliżenia kamery na wściekłą twarz gracza w trakcie zabijania

- ale jednak troche drętwa no i ja osobiscie bardzo nie lubie walk z robotami, kojarzy mi sie to z bajkami i grami dla dzieci gdzie dali roboty żeby nie zabijać żywych stworzen, wolal bym jakies mutanty i stwory z mięsem i krwią

 

+ skakanie mi pasuje że takie łatwe bo (ciut zbyt łatwe -mozna skoczyc tylko w przedefiniowanych miejscach i złapac sie przedefiniowanych rzeczy, jak jest mordercza rpzepasc to wcale sie nie da skoczyc)

- czasem kamera tak nieforunnie sie rusza albo ustawia że bez auto skoku można by sie zabić łatwo

 

+ fabuła wydaje sie ciekawa, pewnie bedzie jakaś więź miedzy postaciami, a babka ładna ;)

- ale za dużo tych glupich robotów

 

ogolnie

+ klimat swiata , niby zniszczony ale nie pustynia tylko krzaki itp, rozgrywka z grubsza ok

 

- rozgrywka tylko ok, gdyby nie ladny swiat i fabula ktora mnie zaciekawila to by byla raczej bardzo przecietna bijatyko-skakanka na 6+

 

 

hmhm

ogolnie mysle że bede chciał kiedys kupić ale napewno nie na premiere, raczej używke w okolicach 100zł (zwlaszcza ze tego typu gry nigdy nie są długie)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Pograłem, dosyć fajna gra ale podpisuję się pod tym co napisał Yano. Ja na pewno nie kupię tej gry w dniu premiery. Widać, że Ninja Theory chyba jednak nie do końca opanowało PS3, chyba, że te kiksy wymienione przez Yano to wina wersji demo i wczesnego buildu (oby). Jestem ciekaw jak wypadnie ten sam fragment na X360? Nie wiecie kiedy będzie demo na xbox live?

Edytowane przez K_J
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...