Skocz do zawartości

Enslaved


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ograłem demko i mam mieszane uczucia.

 

Design świata, cutscenki, rozmach, skrypty i efektowne ujęcia kamery po prostu wymiatają. Do tego dochodzą jeszcze animacje bohaterów i świetnie dobrany voice-acting :thumbsup:

 

A z drugiej strony po prostu samograj. Ja nie mogę dawno nie widziałem tak łatwej gry. Wystarczy, że naciśniemy przycisk a bohater już sam skacze. Do tego jeszcze dali podświetlenie obiektów, żebyśmy się przypadkiem nie zgubili i nie szukali w nieskończoność drogi gdzie trzeba iść :down:

 

To samo tyczy się systemy walki. Tak jak pisał Słupczasty mamy dwa ataki, unik i blok tarczą. Do tego walki z wrogami są strasznie łatwe. Nawet nie musimy się blokować, wystarczy że od razu zrobimy rusha na robota i po ptakach. Chociaż co do walk to mam nadzieję, że dalej będzie o wiele trudniej. Do jednego jestem pewny. Od razu po rozpoczęciu gry włączam hard, bo gra na niższych poziomach mija się z celem. Szkoda, tylko że nie zrobili takiego czegoś, że jak już włączymy najtrudniejszy poziom trudności to automatycznie wyłączają się wszelkie wspomagacze. To znacząco podniosłoby rajcowność z rozgrywki :(

 

Ja tak samo się na tej gierce trochę zawiodłem i co raz bliżej jestem ze zrezygnowania z pre-ordera :/ Jeszcze do tego ta gra ma być śmiesznie krótka co daje mi już kolejny z którego nie mogę się cieszyć.

 

Chyba zrobię podobnie jak wielu z Was i poczekam z miesiąc, aż gierka stanieje i dopiero wtedy zanurzę się w ten czarujący świat :yes:.

 

PS. Teraz niech już tylko nowa Castlevania pokaże klasę, bo kolejnego zawodu nie przeboleję :)

Odnośnik do komentarza

I tak kupię w dzień premiery:) po demku uważam że jest to jeden z ciekawiej zapowiadających się tytułów w tym roku... Zawód... ludzie czyś wyście oszaleli?? Gra ma mega klimat i tyle.... co z tego że samograj.... Na pewno miło się odpocznie od katowanego demons soula:). Narzekacie a czy uncharted 2 na hardzie był taki trudny?? (nie liczę crushing bo to dla zwyroli:P)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

I tak kupię w dzień premiery:) po demku uważam że jest to jeden z ciekawiej zapowiadających się tytułów w tym roku... Zawód... ludzie czyś wyście oszaleli?? Gra ma mega klimat i tyle.... co z tego że samograj.... Na pewno miło się odpocznie od katowanego demons soula:). Narzekacie a czy uncharted 2 na hardzie był taki trudny?? (nie liczę crushing bo to dla zwyroli:P)

 

Crushing w U2 był dla zwyroli (bez obrazy Zwyrol ;p) hahahahahahaha Xzdun co Ty gadasz ;].

Crushing w U2 to poziom "graj jedną ręką z zamkniętymi oczami" ;p.

 

Zresztą tu nie chodzi o poziom trudności, czytać ze zrozumieniem panie Zdunek ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

fajne demko, design ok, sterowanie ok, kamera mnie w(pipi)iła... sam nie wiem dlaczego, chyba przez to, ze bezczelnie pokazuje mi "idź tam i nie rozgladaj sie".

 

do pogrania ale szału nie ma.

 

wytłumaczy mi ktos dlaczego tego kolesia nie zwiało z tego latajacego czegos? jak ktos mi to sensownie wytlumaczy to dostanie 3 plusy.

Odnośnik do komentarza

 mogli tego demka nie wypuszczac. nie wiem czym tak jarala sie ekipa z PE widzac te gre na pokazach ale albo oni widzieli jakas mega zaawansowana wersje albo te demko by wazyc mniej zostalo wygolone z tekstur. ja tam w sumie nie widzialem tekstur tylko placki na scianie. paskudna ta gra- wszystko wyglada jakby mialo sie zwiesic, kolory sie zlewaja (nasrane wszystkiego, że o ja), animacje sa na jakis dopalaczach i wygladaja mega nienaturalnie- ogolnie kupa i przereklamowane toto. Demko fifki lepsze :)

Edytowane przez Kalinho_PL
Odnośnik do komentarza

No właśnie... Dla ciebie demko kolejnej fifki lepsze... Nie każdemu klimat może przypaść do gustu ale nie porównuj enslaved demka do fifki bo to się mija z celem:P

 

Większość z was "miesza ten tytuł z błotem", czy tylko ja jestem do niej w 100% przekonany??:P Wiadomo nie będzie to hit jak uncharted2, killzone itp, i co z tego. Przypomina mi to najazdy swego czasu na brutal legend który dla mnie okazał się czarnym koniem 2009 roku...

 

A nie zwiało go z tego latającego czegoś gdyż:

- jest to gra w stylu baśniowym...

- główny bohater jest za(pipi)iście silnym skurczybykiem z butami na przylepce od dołu

- lub "bo tak" o czymś ta gra musi być:P. Bayonetta potrafi strzelać z butów, Kratos wyrywać głowy gołymi rękoma itp, itd to dlaczego monkey miał spaść:P

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

No właśnie... Dla ciebie demko kolejnej fifki lepsze... Nie każdemu klimat może przypaść do gustu ale nie porównuj enslaved demka do fifki bo to się mija z celem:P

 

Większość z was "miesza ten tytuł z błotem", czy tylko ja jestem do niej w 100% przekonany??:P Wiadomo nie będzie to hit jak uncharted2, killzone itp, i co z tego. Przypomina mi to najazdy swego czasu na brutal legend który dla mnie okazał się czarnym koniem 2009 roku...

 

A nie zwiało go z tego latającego czegoś gdyż:

- jest to gra w stylu baśniowym...

- główny bohater jest za(pipi)iście silnym skurczybykiem z butami na przylepce od dołu

- lub "bo tak" o czymś ta gra musi być:P. Bayonetta potrafi strzelać z butów, Kratos wyrywać głowy gołymi rękoma itp, itd to dlaczego monkey miał spaść:P

 

Mi się też podobało, jestem przekonany do niej na 80 % w sam raz na pożyczenie i przejście :) 200 zł bym nie dał, ale gra dla mnie jak najbardziej na tak.

Odnośnik do komentarza

W jakim sensie Uncharted 2 chowa się? Rozwiń Komandos ;]

 

Hmm może to wynika głównie z moich preferencji. W Uncharted 2 było za dużo walki w stosunku do elementów platformowych. Tutaj wygląda na to, że będzie to bardziej zrównoważone. Po trailerech widać też, że różnorodność przeciwników będzie większa. No i nawalanie z kijka znacznie bardziej mi odpowiada niż bezmyślne prucie z guna ;)

Edytowane przez Komandos
Odnośnik do komentarza

Ogralem demo i napisze krotko: gre kupuje w dniu premiery ;)

Troche szkoda ze elementy platformowe sa az tak widoczne. Brak normalnego skoku mi nie przeszkadza, w HS go nie bylo a gierka jest swietna. Enslaved tez bardzo mi sie spodobal, system walki podobny do tego w godzie wiec jestem o niego spokojny. Trailer na koncu uswiadomil mnie ze nie bede sie nudzil.

ps Mieliscie dzwiek 5.1 w demie ?

Odnośnik do komentarza

O czym wy mówicie...połowę gameplayu bedą stanowiły elementy platformowe a tu są...automatyczne. Czy da się wogóle spaść z jakiejś pólki, źle wymierzyc skok? Eh, własnie

 

a druga połowa - walki. Nie wiem, demo zaprezentowało w tym aspekcie prostote straszną.

 

Klimat urywa łeb (fajna stylistyka, cywilizacja upadła ale nie po ciosach nuklearnych wybuchów a...załatwiła ją natura), kapitalne FMV...

 

Grafika niezła wbrew temu co ktoś tam prawi

 

 

up -HS jest SLASHEREM, tu akurt to bardzo przeszkadza

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...