Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że to dziwnie zabrzmi biorąc pod uwagę, że i tak mam cyfre, ale te nie działają na palowskich 3DS XD

No to przecież tylko do kolekcji jest, zal bylo nie brac za 60zł :czesc:

Mam nadzieje ze ta Persona wyjdzie w tym samym czasie co w usa, maja duzo czasu jeszcze. Jak beda zwlekac, to ludzie beda importowac. Fajnie gdyby ktos atlusa jednak wydawał przez dluzszy czas w Europie, bo maja sporo ciekawych gier, szczegolnie na 3ds.

Edytowane przez Shen
Odnośnik do komentarza

Deep Silver to całkiem niezły wybór, wiele nawet mniejszych gier wyszło dzięki nim na rynek i szczerze dzięki szerokiemu portfolio w wydawaniu gier na różne platformy stać ich na wydawanie gier większego kalibru (RSG jest zbyt małe aby sobie poradziło a trochę szkoda). 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Ten gif to jedyne co widziałem z gry i mi styka. Nawet nie czytałem żadnych artykułów dotyczących postaci, zarysu fabuły, mechaniki itp., więc wszystkiego dowiem się dopiero odpalając grę  :fsg:

Odnośnik do komentarza

 

dmc 1&3? okami? bayonetty? sotc? produkcje vanillaware? tej no ekhem. nawet najstarsze z nich do dziś robią obydwoma aspektami

Co się tak produkujesz. Mi chodzi o nowe twory,a zwłaszcza jrpg, a nie jakieś starocie. Vanillaware zresztą wypluwa gierkę raz na ruski rok więc też mi pocieszenie.

 

Tak czy owak byle do zimy czy kiedy to tam ma wyjść w USA.

 

 

 

Na megatena takiej jakości czekałem od PS2, świetnie to się prezentuje.

Gdyby Atlus nie bawił się przez te parę lat w góvienka na NDS/3DS to pewnie P5 byłaby prędzej,nie wspominając o innych gierkach,które godnie by zastąpiły produkcje  z PS2. No ale w końcu od czasów P4 będzie jakiś progress jeśli chodzi o Megateny. Teraz tylko liczę na to,że skoro tak się naprodukowali przy tej odsłonie to przeróżne materiały z produkcji gierki wykorzystają na tworzenie innych pozycji. Taki Devil Summoner 3 na silniku P5 byłby genialny.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja kiedyś grałem w pierwszego Devil Summonera na PS2 ale jakoś nie skończyłem - teoretycznie mam do zaliczenia obie części, DDS1 i 2 + Nocturne (swojego czasu zbyt ciężki klimat jak dla mnie)  :reggie:

Odnośnik do komentarza

Ograj Nocturna bo warto,kwintesencja Megatenów. DDSy też są świetne z bardzo fajną i oryginalną fabułą. System rozwoju postaci również świetny.

 

Co się tyczy Devil Summonera to mi się najbardziej spodobało osadzenie gierki w epoce Taisho,muzyka,system walki nastawiony bardziej na akcję i sam duet Raidou wraz ze swoim gadającym kotem Goto.

Odnośnik do komentarza

 

 

dmc 1&3? okami? bayonetty? sotc? produkcje vanillaware? tej no ekhem. nawet najstarsze z nich do dziś robią obydwoma aspektami

Co się tak produkujesz. Mi chodzi o nowe twory, a zwłaszcza jrpg, 

 

bo nie sprecyzowałeś :reggie:

 

a nie jakieś starocie. 

 

to w takim razie Nier Automata,13 Sentinels Aegis Rim i Bayonetta 2 :cool:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...