Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawcio

 

No ładny wynik, ale Ukyo pewnie pobije :v

 

Ja tam się cieszę, że klimat powrócił do miasta, 4-ka przegrywa u mnie z FESem i P2, chociaż lżejszy klimat gry rzeczywiście dobrze pasował do wybranej lokacji.

Oj tam przebije... Dostalem gre okolo 10:00 w Poniedzialek i powaznie mialem najszczersze intencje pograc tylko kilka godzin... Wlasnie dostalem Makoto mam 23h na liczniku i rozwazam czy nie brac L Quattro w pracy bo gram w arcydzielo i jedna z najlepszych gier swojego zycia.
Odnośnik do komentarza

Ja tylko po pierwszych kilku godzinach jestem (i małej ilości snu :v), ale damn,  P5 ma najlepsze rozpoczęcie w serii (pod względem zawiązania akcji, zarysowania świata i postaci), no i kurczę - Meguro dowalił do pieca OST, tak, że nie mam pytań. Tylko teraz jak mam wybierać między Automatą, a P5 w kwestii najlepszego soundtracku, no nie da się.

 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj po kinie miałem tylko 1h na granie przed snem i siedziałem ponad 2 h. Potwierdzam najlepsze rozpoczęcie person w które grałem (grałem 3 i 4). Podoba mi się to że gra jest poważniejsza i chyba też mroczniejsza od 4. Tutaj przypomina mi troszkę p3. Wspaniała przygoda się szykuje. 

Odnośnik do komentarza

Kolejna gra ze slaba dostepnoscia. Czeka na mnie do odbioru wersja z steelbookiem w dobrej cenie ale wiem, ze nie bede w to teraz gral. Myslalem, ze tylko gry Nintendo sa u nas slabo dostepne a tu dupa u Sony to samo. Nie kupie teraz to pewnie pozniej jakiemusz Bogdanowi bede 300zl placil za opsmarkana wersje. Czytam wasze komentarze, ogladam gameplaye i wiem, ze jak tylko skoncze to co mam to musze P5 miec. Stycznosci z Persona nigdy nie mialem nie liczac Tokyo Mirage Sessions na Wii U, ktore bardziej bylo jakims dziwnym polaczeniem FE i Persony. Mimo tony kiczu gra mega ratowala sie walka i lokacjami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...