Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Ja gram z angielskim va z prostego powodu wygody. Nie muszę niczego czytać a słucham dialogów. Niestety ale podczas akcji na początku jak postacie mówiły i jednocześnie miałem sterować to mi się to gryzło. Wolę podziwiać widoczki od patrzenia na napisy. Angielski dub nie jest zły i fajnie że mogę jak mi się odwidzi przełączyć na japoński w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza

Angieslki VA ma w zasadzie tylko dwie wady

 

Glos Igora to jakis zart

 

I to jak wymawiaja nazwisko Ryujiego niektore postacie tez zakrawa pod kryminal.

 

Reszta VA jest lepsza niz zdecydowana wiekszosc jRPG w ktore przez lata graliscie i nie bylo szukania do czego by sie tu przy(pipi)ac na sile.

 

Moze skoncze "Palac" zwiazany z Makoto dzisiaj <3

Odnośnik do komentarza

Ja widze w sumie po 15h 2 male skazy na tym klejnocie, mianowicie walki sa malo "czytelne", za duzo czerni i wszystko sie zlewa, animacje person leca za szybko i czesto nawet nie mozna stwierdzic co sie tak naprawde dzieje.

Drugi to jednak troche zbyt duzo loadingow - jak na gre pisana w sumie pod konsole starej generacji to powinno to szybciej hulac na ps4.

 

No ale to tylko takie tam upierdliwosci, bo sama gra to oczywiscie majstersztyk.

Odnośnik do komentarza

Nie pomagasz. Mogles napisac, ze straszny syf w porownaniu do TMS. Serio to ciesze sie, ze kolejna udana gra w tym roku. 2017 zapowiada sie genialnie. Nie wiadomo w co rece wlozyc.

Zapowiada? Chyba jest. Zresztą po premierze Persony już nic dobrego praktycznie nie wychodzi.

Odnośnik do komentarza

Myslalem, ze tylko gry Nintendo sa u nas slabo dostepne a tu dupa u Sony to samo.

 

Tyle, że mała dostępność nie jest winą Sony, tylko Techland Wydawnictwo - wydawcy (duh) gry. Pewnie myśleli, że to jakieś dżapońskie goovno dla dałniątek to nikt nie będzie chciał kupować i puścili do retailerów mało kopii, bo za analityków rynkowych mają błaznów. Zresztą mówimy o wydawcy, który w polskojęzycznym trailerze na swoim własnym kanale "I am Thou and thou art I" przetłumaczył jako "Ja jestem Thou, a Thou jest mną" (niestety po backlashu wideo podmienili). Żenada.

Odnośnik do komentarza

 

Nie pomagasz. Mogles napisac, ze straszny syf w porownaniu do TMS. Serio to ciesze sie, ze kolejna udana gra w tym roku. 2017 zapowiada sie genialnie. Nie wiadomo w co rece wlozyc.

Zapowiada? Chyba jest. Zresztą po premierze Persony już nic dobrego praktycznie nie wychodzi.
Jak jesz to tez myslisz, ze dobre zanim sam sprawdzisz? Zagram to sie przekonam. Za malo za mna.

 

Edit. Krwa czytam w pracy zamiast robic cos innego. Myslalem, ze piszesz tylko o P5.

Edytowane przez decoyed
Odnośnik do komentarza

Kurde, na hardzie ta gra jest trudna. Ale to pewnie przez to, że w P4 grałem na normalu i nie trzeba było się niczego obawiać. W "piątce" jeden zwykły mobek rozklepał mi całą ekipę jednym ciosem  :reggie:

Po jakichś 10 godzinach wygląda to genialnie. Poprawiono wiele wad poprzedników, zwłaszcza jeśli chodzi o dungeony (nie są losowe, a system zapisu jest o wiele przyjaźniejszy), ale też walkę, przynajmniej względem czwórki. Negocjacje są spoko. 

Odnośnik do komentarza

 

Nie pomagasz. Mogles napisac, ze straszny syf w porownaniu do TMS. Serio to ciesze sie, ze kolejna udana gra w tym roku. 2017 zapowiada sie genialnie. Nie wiadomo w co rece wlozyc.

Zapowiada? Chyba jest. Zresztą po premierze Persony już nic dobrego praktycznie nie wychodzi.

 

 

Prey, Fire Emblem, remake Crashów, Valkyria Revolution, Danganronpa 3, Ni no kuni 2 i pewnie jeszcze o czymś zapomniałem z pewniaków na ten rok. Całkiem nieźle biorąc pod uwagę co już wyszło w tym roku ;)

Odnośnik do komentarza

Wracając do gry. Czy można rukać prokurator. Bo na razie to najfajniejsza babka;). Podoba mi się że nie ma jak w personie 4 gówniaka emo do opieki. Jak mnie wkurzała córka naszego opiekuna. A i postać kota mniej irytuje od teddiego. Teddy szczególnie po przemianie był mocno wkurzający.

Odnośnik do komentarza

Nanako obrazajo ja pierd... zadnej swietosci.

 

Mialem wczoraj pograc ale wlazlem na dobre do 3 dungeonu i po zobaczebiu jego wielkoaci znalazlem Save i olalem granie bo po pracy nie ma szans zebym go skonczyl w dostepne 2 godziny. Cale szczescie mam tydzien urlopu czuje ze zrobie duzo pozytecznych rzeczy xD

 

8* z "Smeircia" soon <3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...