Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasias

Granie w japońskie gry ze stylistyką anime/oglądanie anime z opcją językową inną niż japońska powinno być prawnie zakazane. Mnóstwo gier docierałoby do nas z KKW dużo szybciej, gdyby nie przykra konieczność zrobienia ang. dubbingu pod USA :(

Edytowane przez Kasias
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja również wolę oryginalny dubbing, ale angielski mi jakoś bardzo nie przeszkadza. W takim Trails of Cold Steel angielski dubbing jest wyśmienity i grało mi się prześwietnie. W Personie 5 jest gorszej niż w poprzednich częściach, ale IMO tragedii nie ma. Czekać z graniem przez to nie miałem zamiaru, tym bardziej, że mam teraz kilka dni wolnego, co właśnie chcę wykorzystać na ogrywanie tego wyśmienitego tytułu.

 

Po 10 godzinach grania na hardzie mogę śmiało napisać, że gra potrafi miejscami dać w kość. Na początku wydawało mi się, że jest łatwiej niż w Personie 4, ale teraz tak nie uważam :) Sama rozgrywka jest OK. W zasadzie schemat gry nie zmienił się od czasu Persony 3 - wciąż mamy określony czas na wykonanie jakiegoś zadania, w międzyczasie spędzamy dni na rozmowach/eksploracji miasta (w porównaniu do poprzedników lokacje są ogromne) i zawieraniu social linków (które tym razem się inaczej nazywają). Ktoś pytał o fuzje Person, tym razem zmieniono nieco ten system pozwalając wybierać skille, które mają przejść na nową Personę po fuzji. Mnie gra cholernie się podoba, elementy "skradankowe" urozmaicają rozgrywkę, a sam gameplay, choć od lat pozostaje ten sam, ponownie wciągnął mnie po same uszy. Na taką Personę czekałem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nienawidzę tych co grają w P5 przede mną, jesteście nubami. :dog:

Nie grajcie w to i skasujcie sejwy  :daddy:  :shotgun:

 

P3 i P4 to u mnie absolutny TOP TOPów  w  jRPGach i w ogóle we wszystkich grach...

A jak obejrzałem kilka recenzji/gejmplejów z P5 to  :yuno:  czemu WY JUŻ TO MACIE!!

GOTY 2017,18,19,93275498327 na 101%.

Edytowane przez michu86-
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...