Skocz do zawartości

Persona 5


Gość hnky

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam wolałem uśmiechać się do Chie :)

 

Fajnie, że twórcy pomyśleli nawet o takich szczegółach jak restart walki po tym jak ubije nas boss (na hardzie to sprawa normalna) i możliwości "skipowania" animacji. W Personie 3 i 4 było to upierdliwe, czasem wręcz wkurzające. 

 

 

Świetną sprawą jest opcjonalny dungeon, cholernie mi się podoba ten patent gdy Morgana zmienia się w samochód. Choć i tak nic nie przebije Labiryntu Amali z Nocturne'a, to był dopiero klimat!

 

Edytowane przez Manifesto
Odnośnik do komentarza

Jezu, jakie to dobre. FFXV wypada tak biednie przy tej grze, że aż szkoda gadać.

Świetna historia i postacie, rozgrywka, muzyka, no i ten STYL. Tu nawet na taką głupotę jak podsumowanie po walce patrzy się z przyjemnością. Dungeony są większe, trudniejsze i o wiele bardziej różnorodne (nawet jakieś proste zagadki się trafią). W ciągu dnia też jest tyle do roboty, że aż nie wiadomo za co się łapać. Chociaż z drugiej strony, jeśli komuś nie podobały się poprzednie części, to pewnie piątka też go nie przekona, bo to 100% persony w personie (zwłaszcza na myśl przychodzi P4 z domieszką P2).

 

A narzekania na angielski dubbing trochę nie rozumiem. Jasne, trafi się czasami jakiś gorszy głos, ale to wciąż według mnie najwyższa półka.

Odnośnik do komentarza

Ja również nie narzekam na angielski dubbing (aczkolwiek możliwe, że ściągnę DLC z oryginalnym) czekanie do premiery nie wchodziło w moim przypadku w grę, do czwartku mam zaległy urlop i pewnie stuknę do tego czasu z 50 godzin. Póki co mam 30 i jestem zachwycony tą produkcją, to małe dzieło sztuki!

 

Póki co mój ulubiony fragment gry:

Muzeum mnie po prostu zniszczyło, to wskakiwanie w obrazy i rozpoznawanie zdjęć (aż mi się przypomniała książka "Wizerunek Zła" G. Mastertona), cała stylistyka tego dungeonu, po prostu cudo! Zamek Komoshidy przy Muzeum wypada blado, coraz lepsze dungeony

Ciekawe co będzie dalej.

Odnośnik do komentarza

No, w jakiej innej grze

 

 

podlałbym kwiatek, kupiłbym używaty telewizor crt i wypożyczyłbym serial Bubbly Hills 90210, którego oglądanie zwiększa poziom mojego uroku osobistego

 

 

Niby pierdoła, a cieszy. Naprawdę widać w tej grze przywiązanie do nawet najmniejszych detali.

Edytowane przez Pix
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...