Skocz do zawartości

Resistance 3


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Nie bylo mnie pare dni wiec zapytam, bo pograc bede mogl dopiero poznym wieczorem. Czy jest juz jakas nowsza wersja tej bety?Chodzi mi o to czy pojawil sie jakis patch lub cos nowszego niz wersja 1.01. Jesli nie to pasuje z dalsza gra, albowiem wersja 1.01 zawiesila mi konsole na twardo juz szesc razy. Szkoda sprzetu i nerwow po prostu...

Odnośnik do komentarza
Pewnie pojawi się jutro wraz z betą dla plusowiczów.

Wiadomo kiedy ona bedzie?Ktos pisal ze dzis ale wchodze na pss i nic nie ma

 

Właśnie ją pobieram, już jest w dziale playstation plus :thumbsup:

 

 

Pobrałem, odpaliłem i jest problem - matchmaking mi nie działa. A jak jest u was, możecie grać bez problemów? Znajduje wam serwery?

Edytowane przez Biały
Odnośnik do komentarza

no albo znajomi albo linki podane przez tworcow gry. Swoja droga, juz mialem 2 bugi. W jednym nie ladowalo mi ammo pomimo tego ze mi brakowalo, ammo depot sie pojawil ale sie nic nie dzialo... ale to raz. No i raz konsolka mi zawisnela. Byl dzwiek tla i nic pozatym... wszystko stanelo. Ciekawe jak dalej. Jestem milo zaskoczony grafika... ladne kolorki. Ubolewa system zniszczen... no i chyba za duzy blur... ale to niweluje aliasing na krawedziach. Jakie macie odczucia?

Odnośnik do komentarza

wprawdzie nie grałem jeszcze (ahhh ta praca) ale maja troche zredukować blur no i czekają na sony z patchem który poprawi bugi, zwisy i matchmaking.

 

"We're still holding on the patch clearing very busy Sony QA. Updates as we get them. Sorry for the delays."

Bez patcha nie ma wogole sensu odpalac tej bety IMO. Ciekawe jak dlugo bedziemy na niego czekac...

Odnośnik do komentarza

Napiszcie według własnych online spostrzeżeń czy R3 jako EXCLUSIVE na PS3 będzie tytułem wykorzystującym drzemiące moce w naszej czarnulce. Graficznie nadal K3 rządzi a mineło sporo czasu. Czy przede wszystkim multi będzie grywalne coś w tym roku i CoD MW(2/3 nic nowego) oraz BF3 (24online player's co mnie boli) mnie nie przekonywują jak na razie (zawsze byłem zwolennikiem szybszego grania a nie skradania). Troszkę mi się wydaje jak by wszystko się uwsteczniało. Takie moje dywagacje?!? Dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
efekt podczas biegu doprowadza mnie do zawrotow glowy. mam nadzieje ze cos ztym zrobia. generalnie podoba mi sie ten multi, taki cod ze zmniejszonym damagem broni.

 

OOo tez tak mam. Jak siedzialem za blisko TV to masakra jakas. A nigdy nie narzekalem na takie efekty oraz choroby lokomocyjne. Swoja droga udalo mi sie wbic i pogralem troche. Mam 9 lvl i ... troche milych momentow a troche tragicznych. Nigdy wczesniej nie gralem multi w Resistance i nie wiedzialem jak bostuje sie bronie. Mialem takie sytuacje ze wylapalem kolesia wczesniej... ladowalem w niego caly magazynek a on sie odwrocil strzal i po mnie. Ale po upgradzie broni do 2/3 gwiazdki jest juz lepiej. Dodatkowo staram sie w tej grze celowac tylko w glowe. Mam wrazenie ze wszystkie gry sa ustawione na niski damage. Nie gralem jeszcze na high bo tam pewnie pada sie szybciej. Gra ma fajna grafike ale naprawde... ten blur jest nadal za duzy!!!

 

Troche malo skinow postaci... ale mapki daja rade. Wkurza mnie jak mam mega mocna bron rzucajaca granaty... a koles jest za plotkiem kolo kosciolu a ja nie moge go zabic bo ten plotek... to jakas zelazna kurtyna (chyba za duzo gralem w BC2), ale system zniszczen powinien byc juz standardem w tych grach. Przynajmniej dla mniejszych przeszkod jak plotki. Az przypomnial mi sie Colin i zatrzymanie na malym znaku maszyny ktora pedzi 180km/h.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...