Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Wg. IGNu mocy ma być ponad 50. Pewnie wliczają w to każdy upgrade jako osobna moc. Co cieszy to możliwość przyporządkowania nowych mocy pod przyciski w locie (strzałka w lewo na d-padzie).

 

Ja czekam z wywieszonym jęzorem. Jak dla mnie to jedna z najciekawszych serii na konsole w ogóle.

 

Mi się wydaje, że po prostu będzie te 50 mocy, ale mogą być liczone także te dzięki, którymi się ,,przemieszczamy".

Zobacz ile na tym trailerze masz pokazanych mocy.

Możliwe, że za wykonanie misji będziemy dostawać dodatkowe moce na to wskazuje nazwa trailera.:thumbsup:

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
Odnośnik do komentarza

Trochę mi nie pasuje design przeciwników, w jedynce też niby były stwory(czy jak to tam nazwać), ale tutaj to już przesada, "coś" wielkości budynku bez kształtu i wyrazu z wielką mordą z zębami. Kompletnie nie przepadam za takim czymś w grach, liczę, że bedzie tylko kilku takich w całej grze. Nie wiem, wypowiedzcie się czy wam to pasuje, może Ja tylko marudny jestem.

Odnośnik do komentarza

Oprawa miażdży, nic się nie dorysowuje i nie zwalnia nawet na moment. Daje radę walka z tym wielkim żukiem ;), gdzie w kierunku Cole'a lecą samochody, przy okazji pomaga wojsko. Chociaż niepotrzebnie już zdradzili sposób jak go pokonać. Czerwona moc tutaj nie będzie raczej przeszkadzać, bo jest bardziej żywa kolorystyka, w pierwszej części kolory były bardziej stonowane, a czerwona moc niezbyt ładnie w porównaniu do niebieskiej rozświetlała otoczenie, no ale tutaj to nie będzie przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza

Świetny gameplay. :ninja:

Niesamowicie efektowna gra, wszystko chodzi płynnie, a te stwory w ogóle mi nie przeszkadzają. IMO można je zaliczyć na plus, bo baza przeciwników w jedynce nie powalała, a tu dostaniemy wielkich bossów, których wszyscy kochają.

Odnośnik do komentarza

Jest dobrze , ale nie żeby była jakaś specjalna podnietka, chyba nauczyłem się panować nad hypem (po kilku osobistych wpadkach). Na pewno kupie , bo jedynka była konkretna i liczę na jeszcze więcej tego samego, no może nieco ulepszonego, ale nie na premiere. Pierw recenzje i obniżka cen, IF2 nie zajec , nie ucieknie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...