Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem wczoraj odcinka z angielskimi napisami, bez skutku, juz sie chyba nawet nikomu nie chce tego tlumaczyc

Pamiętam kiedyś w trakcie emisji Gundam Seed Destiny durnota serii sięgnęła takiego stopnia, że jedna grupa tłumacząca postanowiła rzucić projekt w cholerę. Zrobiła to jednak w takim stylu, że po 5 minutach odcinka "przebiła czwartą ścianę", zaś wszelkie dalsze dialogi postaci stanowiły swego rodzaju parodię, pełną żartów, komentarzy itp. Efekt taki, że odcinek oglądało się fenomenalnie, zaś część tłumaczy zrobiło potem serię fansubowych parodii GSD, świetnie wytykających jego głupoty.

 

Może coś takiego by się przydało DBS?

Odnośnik do komentarza

Z ciekawosci odpaliłem nowy tzn 25 ep i matko boska.

Rzucam robote i zostane rysownikiem lepiej to napaćkam niz oni,toć to woła o pomste co robią z DB w tym gównianym anime.

Ja nie wiem jak można takie coś wysrać w tv,chyba równiejszy poziom kreski widziałem w Absolonie,chyba pobili beke graficzną z epizodu w którym walczył Goku ssj3 z Beerusem.

Jedyna nadzieja w mandze i kurna DB Super jest tak słabe że zaczynam szanować GT...

Odnośnik do komentarza

Wszyscy czepiają się GT ale mimo że to nie poziom Z to i tak mi leżała . Gorzej z tymi nowymi , tak jak kinówka z Beerusem była zjadliwa(mimo że wrzucenie tak potężnej postaci jest głupotą , co widać chociażby w kinówce z freeze ) to druga to najgorsza kinówka jaką widziałem . Jak wrzucili już tego frieeza złotego

to mogli go jeszcze bardziej doyebać albo dać mu jakiegoś mocnego kompana a wyszło na to że i Goku i Vegeta obili chłopa bez żadnego większego problemu

. Ostatnich odcinków S po negatywnych opiniach nawet nie ruszam , jedynie fabuła gry Xenoverse jeszcze daje jakiś powiew świeżości a reszta to szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza

Z tym że pozytywne głosy o GT pojawiają się dopiero teraz po powstaniu Dragon ball super , dla mnie od początku jak najbardziej była to zjadliwa seria . Co do gier xenoverse jest dla mnie świetny , system rpg , zdobywanie ekwipunku to coś co mi jak najbardziej leży . Teraz szukam właśnie Attack of the Saiyans na DS bo nie miałem okazji całego ukończyć a ciężko dostępny jest. Szkoda że nie ma więcej RPG w świecie DB , ukończyłem całą serie na GBA (Buu Fury zdecydowanie najlepsza) i bawiłem się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie tez GT jest ok,ale byl wyraźnie slabszy od Zetki stad takie opinie. Troche dobrych rzeczy bylo jak pierwsza przemiana w SSJ4,gogeta,muzyka(intro sztos),zakonczenie ktore potrafilo wzruszyc.

DragonBall zawsze wrzucal pelno emocji kazdego rodzaju,a ta lipa DBS nie ma nic.Animacje niedoj.ebane,przeciwnicy i transformacje to leniwe kolorowanki bez zadnego pomyslu........no typowy skok na kase niskim kosztem wykorzystujacy sentyment fanow z calego swiata.

Odnośnik do komentarza

Dragon Ball Super zaczęło się od sagi Beerusa (opartej na filmie Battle of The Gods), teraz była saga Golden Freezy (film Revival of F). Dopiero w tym odcinku Golden Freeza został pokonany i była zapowiedź następnego odcinka z wydarzeniami, których nie było w filmach.

W jednym z odcinków już Champe pokazali na chwilę ale był to krótki motyw. Dopiero teraz jego historia się zacznie

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...