Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue
A DB GT nie jest aż takie tragiczne, Pikol dobrze prawi.
Tam chyba tylko opening i ending jest na poziomie. Fabuła jest denna, z Trunksa zrobili ciote, a Pan to jedna z najbardziej irytujacych postaci jaka widzialem w anime. Wygląd ssj4 = nigga please.

 

Wszystko święta racja, ale trzeba jeszcze doliczyć do tego:

-Super Ubub. Po fuzji z Bubu powinien być na poziomie SSJ4(skoro sam Bubek miał siłę troszkę mniejszą od 3SSJ). Jaka z niego ciota, nie trzeba chyba nikomu przypominać... :confused: Nawet kurde regeneracji nie przejął. (Nadzieja ludzkości, gdyby zabrakło GOKU... :potter: )

-Gohan. Jedna z najsilniejszych postaci Z (ULTIMATE GOHAN FTW!), w GT jeszcze większa ciota od Super Ububa.

-Zmniejszony Goku - no nie mogłem na niego patrzeć.

-Vegeta. No a jakże również ciota.

-SSJ4. Żaden Sayan nie pokazuje niczego nowego przez 3 serie...

 

No i dużo, dużo więcej...

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

No jest troche smieciowate, ale i tak sobie obejzyj, bo nie wierze ze tego nie zrobisz po skonczeniu Z xD A Uub to nigga, nie moze byc najsilniejszy w japonskiej bajce :D Tousen padł, niedlugo czas na Killer bee ;D

 

A Afro Ninja Samurai?

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
No jest troche smieciowate, ale i tak sobie obejzyj, bo nie wierze ze tego nie zrobisz po skonczeniu Z xD A Uub to nigga, nie moze byc najsilniejszy w japonskiej bajce :D Tousen padł, niedlugo czas na Killer bee ;D
A Afro Ninja?
Afro Samurai lepsze.

 

Specjalnie dla mnie:

Truck%20of%20Fail.jpeg

Odnośnik do komentarza

Toriyama brał udział przy tworzeniu postaci i pierwszych paru odcinkach jednak fabuła nie jest jego autorstwa i on sam się pod nią nie podpisuje. Po DBZ nie tworzył dalszych części, bo nie chciał by seria straciła swój charakter i specyficzny humor. GT to dla mnie marnowanie czasu - tak jak ktoś wspomniał - większość postaci stało się ciotami a wnuczka Son Goku tak wkur.. sobą, że nic tylko przywalić w ekran. Patrząc na to co wykombinowali nie dziwię się, że Akira nie chciał ciągnąć tego dalej.

Odnośnik do komentarza

Ta odświeżona seria Kai, to kończy się na Cell'u, tak?

 

HAHAHA... O_O.

 

NIEEEEEE

 

Następnym razem jak nie masz nic ciekawego (a tym bardziej zgodnego z prawdą) do powiedzenia, to się nie odzywaj. Bo seria Kai kończy się na Cell sadze (na 98 epizodzie):

 

http://dbpolska.net/.../86/#komentarze

 

P.S. Miejmy jednak nadzieję, że kiedyś postarają się 'odnowić' i ostatnią sagę z Zetki.

Edytowane przez MBeniek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Początkowo faktycznie wydawało się że zmieszczą się z całym tym BDZ w tym Kai'u ale po jakimś czasie wszystko zaczęło się ciągnąć jak flaki z olejem i z planowanych 100 zrobiło 150 ( zapewne stwierdzono że można więcej kasy na stukać) , no ale jak widać ostatecznie twórcy dotrzymają słowa z tymi ok. 100 odcinkami :)

Edytowane przez Bioter
Odnośnik do komentarza

Ta odświeżona seria Kai, to kończy się na Cell'u, tak?

 

HAHAHA... O_O.

 

NIEEEEEE

 

Następnym razem jak nie masz nic ciekawego (a tym bardziej zgodnego z prawdą) do powiedzenia, to się nie odzywaj. Bo seria Kai kończy się na Cell sadze (na 98 epizodzie):

 

http://dbpolska.net/.../86/#komentarze

 

P.S. Miejmy jednak nadzieję, że kiedyś postarają się 'odnowić' i ostatnią sagę z Zetki.

 

Jak nie umiesz odczytać prostego przekazu, to Twój problem. Nie zaprzeczam temu, co napisałeś (Niby czemu miałbym to robić? Umiem czytać tak jak Ty i sobie poczytałem odpowiednie informacje), pragnąłem wyrazić zaskoczenie i rozczarowanie faktem zakończenia emisji. To było takie żałosne "nieeee", jakby Ci dom spalono. Teraz rozumiesz?

Odnośnik do komentarza

Jak nie umiesz odczytać prostego przekazu, to Twój problem. Nie zaprzeczam temu, co napisałeś (Niby czemu miałbym to robić? Umiem czytać tak jak Ty i sobie poczytałem odpowiednie informacje), pragnąłem wyrazić zaskoczenie i rozczarowanie faktem zakończenia emisji. To było takie żałosne "nieeee", jakby Ci dom spalono. Teraz rozumiesz?

Jak to był "prosty przekaz" to ja już chyba jestem za stary. A jak się pytałem to jeszcze nie było oficjalnego info, więc chciałem się dowiedzieć, a Twoją odpowiedź wziąłem tak jakbyś mnie wyśmiał, że nie wiem tak oczywistej rzeczy. W ogóle od kiedy "HAHAHA" to rozczarowanie?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

W 96 odcinku zostawili oryginalny soundtrack :o Albo ja miałem jakąś fanowską wersją ze zmienioną muzą.

 

Dziwi mnie troche to, że nie robią buu sagi. Kai był 4 najchętniej obecnie oglądanym anime w Japonii, produckja dużo nie kosztowała raczej, bo animacja była już zrobiona, więc zyski na pewno były konkretne.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Siwy_

sayajin saga jest swietna, freeza saga niezla, a dalej slabo, nawet bardzo.

 

najbardziej wkurzaja aktorzy ktorzy w pozniejszych odcinkach stekaja zamiast podkladac glos, goku i gohana (jego przede wszystkim) w cell saga nie da sie sluchac.

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...