Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu pojawił się 98 epizod Dragon Ball Kai. Ciekawe czy zrobią sagę Buu.

 

Dostajesz plusa skur,wysynu!!! Na sagę DB Kai nie liczę, ale każda malutka iskierka nadziei w postaci takiego nowego odcinka jest miło widziana :D! A co z tym anime, co weszło na Nihon TV na miejsce DB Kai? Skończyło się czy co? Może być tylko tak, że ten odcinek był dawno gotowy, nie było po prostu czasu go wyemitować.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

A wiec Bardock to legendary supersaiyan :))))

(pipi)a, mogliby cala sage zrobic. Najs.

 

Dzięki (pipi) za spojlera. Dzięki.

 

A to miałem napisać:

Ile ja bym (pipi) dał za kontynuację Dragon Ball Z. Ale w takiej jakości jak jest opening/ending KAI, tak mniej więcej poziom FMA:B. Ile ja bym (pipi) dał.

Odnośnik do komentarza

A to sprawiło, że napisałem poprzedniego posta:

 

http://www.facebook.com/photo.php?v=10150432546517125

(sorry, że na fb, na yt nie mogę znaleźć w normalnej jakości)

 

Muszę mieć tą grę.

Odnośnik do komentarza

Oglądam właśnie GT i przemianę Goku w

SSj4

 

 

Nie wiem, nie jest to nawet w 1/10 poziom przemiany Gohan'a w "dwójkę" a mam normalnie takie ciary na ciele jak za dawnych lat. Jak tu nie kochać tego anime? Zamiast wybiórczego oglądania niektórych odcinków chyba całe "Z" i "GT" sobie odświeżę ^_^ Wracam do oglądania!

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Wersja z RTL 7 najpierw byla po francusku, a pozniej (dokladnie od 38 odcinka) z oryginalnym (i jak dla mnie, jedynym prawidlowym) japonskim dubbingiem.

 

 

edit: nie wytrzymalem i zaczalem ogladac pierwsza serie DB od Grupy Mirai (www.grupa-mirai.pl) w bardzo ladnej jakosci obrazu i dzwieku, z polskimi napisami i co dla mnie najwazniejsze - oryginalna, japonska wersja.

Edytowane przez Qvstra
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Wersja z RTL 7 najpierw byla po francusku, a pozniej (dokladnie od 38 odcinka) z oryginalnym (i jak dla mnie, jedynym prawidlowym) japonskim dubbingiem.

 

 

edit: nie wytrzymalem i zaczalem ogladac pierwsza serie DB od Grupy Mirai (www.grupa-mirai.pl) w bardzo ladnej jakosci obrazu i dzwieku, z polskimi napisami i co dla mnie najwazniejsze - oryginalna, japonska wersja.

 

Dzięki za info :) Chętnie "odświeżę" sobie pierwsze odcinki :D

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jakas stronka gdzie sa zebrane wszystkie odcinki z Z i GT w porzadnej wersji ?(nie RTL z bzdurnym polskim lektorem i francuskimi glosami)Najlepiej z angielskim dub.Tak,wiem jak tak mozna ogladac nie-oryginal,jap glosy FTW itp ale imo jap glosy sa zbyt dziewczece a dzwieki wydawane po ciosie sa przesadzane.

Edytowane przez Neo3016
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...