Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Dragon Ball SD is a spinoff manga that will be written by Ooishi Naho, the author of Dragon Ball: Yo! Son Goku and His Friends Return!! special chapter. It will be published in the new magazine Saikyo Jump, which will contain spinoff stories from various other manga series including Naruto and One Piece.

 

 

http://mangastream.com/read/dragon_ball_sd/41920400/1

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Cell Games w Dragon Ball Kai zaczęło się. Ja Cię pierdzielę, to jest z odcinka na odcinek coraz lepsze! Już nie mogę wytrzymać, każdego tygodnia wyczekuję napisów od Freeze-Subs i od razu ściągam i oglądam choćby nie wiem co. Uwielbiam to anime.

 

Walka Goku vs Cell właśnie się zaczęła, nie mogę się doczekać, jak zobaczę, jak to się rozwinie. Zapowiada się świetnie.

Odnośnik do komentarza

Jaki farciarz :D Podczas Cell Games autentycznie łzy leciały mi z oczu, bo nie mogłem emocjonalnie wytrzymać pewnej sceny, która zabija epickością :D Wiecie jak fajnie jest być tak czułym, że się wzrusza przy byle gów.nie :potter: Kai trochę wali kupą, bo muzyka jest nowa, ale spoko, nie widziałeś(słyszałeś) oryginału, więc Ci to nie będzie przeszkadzać. No i lepiej załóż pampersa, bo jak 88 odcinek tak na CIebie działa, to przy następnych będziesz srał pod siebie :D

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Osram to ja się podczas czekania, chyba przestanę oglądać do samego końca i w jednej długiej sesji ogarnę to wszystko, bo autentycznie nie wytrzymam. Choć nie wiem, czy epickość mnie nie zabije w takiej dawce potem :P.

 

Co Ty chcesz, muzyka z Kai jest przekozacka, cały czas jakiś theme sobie nucę, ostatnio ten z Final Flash mi wpadł w ucho.

Odnośnik do komentarza

Do muzyki się po prostu przyzwyczaiłem (jak i większości, którzy oglądali w młodości) i po prostu jak oglądam niektóre sceny z muzyką inną, niż w oryginalne to nie robi to na mnie aż takiego wrażenia.

 

Jak Cie tak ciśnie, to może ściągnij sobie po prostu oryginał? Wersja remastered jest w HD, nie różni się to niczym od Kai za wyjątkiem tego, że są fillery i niektóre elementy są przeciągane ( i muzy). Jednak i tak nie Ci to żadnej różnicy, bo będziesz oglądać ciurkiem, a walki są tak samo epickie na maxa, jak nie bardziej.

Odnośnik do komentarza

No widzisz, ja za to przyzwyczaiłem się do muzyki z Kai i nie umiałbym już bez niej oglądać, dodaje walkom DUŻO epickości. Aha, jest jeszcze coś co kocham, może to będzie dziwne, ale uwielbiam zapowiedzi i przypomnienia poprzednich odcinków (wiecie, te z końca i początku każdego odcinka). Nie wiem dlaczego, po prostu bardzo je lubię i każdą oglądam, czasami po kilka razy :D.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

JA (pipi)EEE, chyba nigdy jeszcze się tak nie jarałem jakimkolwiek anime. Takie akcje, jakie teraz się odwalają, to jest koniec świata. Ja chce więceeeej!

 

Instant Transmission Kamehameha FTW, walka Cell vs Goku to coś pięknego.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za spoilera ;/.

 

Już tu nie zaglądam >_<.

Z twoich postów wynikało że oglądasz na bieżąco Kai, a że co jakiś czas sprawdzam co się tak dzieje (czyli gdzie mniej więcej jest akcja czasowo) to dziwi mnie że zaspojlerowałem tobie ;)

 

Od końca walki Goku vs Cell (no, prawie końca) nie oglądam. Wiem, że po prostu bym nie wytrzymał co tydzień się karmiąć po troszku jednym odcinkiem. Za 3-4 tygodnie obejrzę wszystko na raz. Już dwa odcinki czekają i za kilka dni 3, jakoś mi to idzie :).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...