Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie najlepiej się zaopatrzyć w KAI w jak najlepszej jakości ?

 

Na twoim miejscu poszukał bym jakiegoś packa na piratebayu albo isohunt :P a jak chcesz drogą legalną to good luck .

 

Mi tam nie jest potrzebny DB Kai z tego względu iż oryginał jest znacznie lepszy chociaż by pod względem ścieżki dźwiękowej albo samej fabuły , a osobiście jestem zwolennikiem francuskiej wersji z RTL 7 ale jak kto lubi. Lepiej ściągnąć starą Z-etkę i obejrzeć jeszcze raz wyjdzie na to samo może nawet i lepiej :P Nie wiem swoją drogą co ludzie się tak napalają na ten odłam Kai kreska identyczna tylko wyraźniejsza,kolory bardziej jaskrawe, efekty lekko usprawnione, tak na prawdę brak w nim jakichkolwiek gruntownych zmian. Ubogi okrojony spadkobierca robiony dla kasy podobnie jak i gry które już praktycznie niczym się nie różnią. Ja tego nie kupuję!

Odnośnik do komentarza

nyaa.eu ma KAI w 720p i 1080p, jak dla mnie jakość lepsza być nie mogła (bo sam KAI to tylko DBZ podbity do HD, du,py nie urywa).

 

Mi tam KAI się podobał o wiele bardziej od zetki. Poprawiona jakość, poskracane (choć Androidy + Cell zajmują chyba więcej niż Saiyan + Frieza Saga razem wzięte), popoprawiane.

 

Ja to się pytam skąd wziąć zremasterowaną sagę Buu z oryginalnym voice actingiem!

Odnośnik do komentarza

sprawdziłem kilka kluczowych momentów w Z i KAI dla porównania i jednak do Zetki nie ma startu.

 

Skopany dubbing w KAI i dodatkowo zmieniona muzyka, kompletnie mi nie pasuje, no i z tego co tutaj piszecie KAI jest mocno wykastrowanym Z...

 

Do wcześniejszej dyskusji, GT tragedia

Edytowane przez Daddy
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
sprawdziłem kilka kluczowych  momentów w Z i KAI dla porównania i jednak do Zetki nie ma startu.

 

Skopany dubbing w KAI i dodatkowo zmieniona muzyka, kompletnie mi nie pasuje, no i z tego co tutaj piszecie KAI jest mocno wykastrowanym Z...

 

Do wcześniejszej dyskusji, GT tragedia

 

Zgadzam się z przedmówcą, ale czemu się dziwić jak sam twórca uniwersum DB - Akira Toriyama tylko trzymał duchową pieczę nad serią GT i paluchów w scenariusz nie ładował...

Odnośnik do komentarza

http://www.myanime.me/anime-torrent-all/Dragon%20Ball%20GT%20Enhanced-episode--24804.html

 

Lepszej wersji pod względem obrazu już nie znajdziesz. To japoński raw z DVD R2, w przeciwieństwie do amerykańskich ripów nie ma obciętego obrazu po bokach i na dole. Zawiera wyłącznie oryginalne głosy. Polskich napisów musiałbyś poszukać na animesub i znając życie samemu sobie już dopasować.

 

dddqe.jpg

(po lewej wersja DBNL, po prawej ten japoński rip).

 

Torrent zawiera oczywiście wszystkie odcinki Dragon Ball, DBZ i DB GT.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

http://www.myanime.m...ode--24804.html

 

Lepszej wersji pod względem obrazu już nie znajdziesz. To japoński raw z DVD R2, w przeciwieństwie do amerykańskich ripów nie ma obciętego obrazu po bokach i na dole. Zawiera wyłącznie oryginalne głosy. Polskich napisów musiałbyś poszukać na animesub i znając życie samemu sobie już dopasować.

 

dddqe.jpg

(po lewej wersja DBNL, po prawej ten japoński rip).

 

Torrent zawiera oczywiście wszystkie odcinki Dragon Ball, DBZ i DB GT.

 

 

czy ta wersja jest nieocenzurowana ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...