Skocz do zawartości

Komiksy: wasze zdanie i ulubione tytuły


Komiks: Be czy cacy?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komiks: Be czy cacy?

    • Cacy
      232
    • Be
      7
    • Wisi mnie to
      15


Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien. W tamtej paczce było WSZYSTKO co prowadziło do powstania "Evil Reeda", wszystkie poszczególne numery i jakieś inne zeszyty. Ale możesz wrzucić co masz, bo ogarnął bym chętnie coś nowego z komiksów, niekoniecznie od DC (przerwałem czytanie "Brigthest Day po straszna nędza, nie umywająca się do "Blackest Night").

Odnośnik do komentarza

no to trzymaj:

 

http://www.mediafire.com/?xare9duomkvtzbj

http://www.mediafire.com/?dzset7b322k3g5h

http://www.mediafire.com/?9ayeppqi5vb2u03

 

jakbyś wykombinował co to dokładnie za komiksy były to wal bo mam chyba całe ultimate do "requiem" ;).

 

grant morrison już jakiś czas temu zapowiedział, że po zakończeniu "batman incorporated", chyba 15 numerze "action comics" i wydaniu wreszcie "multiversum" robi sobie dłuższą przerwę od superbohaterów. próbkę mamy już w tym tygodniu w postaci wydanego przez image czteroczęściowego "happy":

 

tumblr_max55ocv6A1qj97xmo1_1280.jpg

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

dobra, to już jutro ten dzień kiedy mister dżej powróci do gotham na pełnej (pipi)ie. jesteście gotowi?

 

BM_14.jpg

 

to doskonała okazja żeby zadać pytanie: jaka jest wasza ulubiona historia ze smutnym klaunem, który bez gacka nie może istnieć?

 

kolejne wieści z frontu rewoulcji w marvelu:

 

2636449-detail_3_super.jpeg

 

I came up with a cool Indiana Jones/Cthulhu type story that I've been toying around with, modified it and turned it into a Wolverine story. Axel loved the story and told me to start working.

 

będzie brutalnie i zabawnie.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

@up

 

Killing Joke.

 

Joker nigdy nie zrobił (no chyba nie licząc Death in the family) niczego równie złego co w tym komiksie. No i ten jeden panel pod koniec retrospekcji Mr.Ja z "Hahahhahahahhahaha" i facjatom Jokera świeżo po kuracji w chemii.

 

Also, przeczytałem "Utlimate Reed" trylogii. Szału nie ma, to wszystko jeżeli chodzi o Evil Reeda. Also tk_tk poleć jakąś dobrą historię/serię z uniwersum Ultimate.

Odnośnik do komentarza

Najbardziej Joker pojechał właśnie w "Death in the family".

Śmierć Jasona Todda czyli Robina II wpłyneła bezpośrednio na Nietoperza przez co omal parę razy nie zatłukł Mr J'a (chociaż by przy Knightfall gdzie Joker "zkumplował" się z Scarecrow'em) Same postrzelenie Barbary Gordon nie "wstrząsło" Batmanem i nawet sama Batgirl nie chciała zemsty pomimo skazania na wózek.

Odnośnik do komentarza

No ale Barbara przeżyła, a śmierć młodego Jasona (którego traktował jak każdego Robina, prawie jak syna) była niejako osobistą porażką (głownie to kim Todd się stał po "wskrzeszeniu" czyli Red Hood'em) przez co długo nie dopuszczał Tima do roli trzeciego Cudownego Chłopca.

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

Avengers vs X-Men przeczytany, i w sumie mam uczucia ambiwalentne. Tak jak w Civil Waru mamy dwie frakcje przeciwko sobie i wielką nawalankę ( co trochę mnie w Marvelu w(pipi)ia, bo większość eventów obecnie to jeden team vs. drugi team) ale jednak czyta się to fajnie.

 

Na plus zdecydowanie to że szybko i łatwo się to czyta. Niby, jak wspomniałem, pomysł nie powala jednak te 12 zeszytów mija w zastraszająco szybkim tempie. Fabuła przestępna i nieskomplikowana. Także rządy i plany Cyklopa i reszty Fenixów a także wszelkie walki jak najbardziej pozytywnie.

 

Po prostu spodziewałem się chyba czego więcej niż to. Avengersi latają od jednego miejsca do drugiego, X-Meni ich ścigają. I tak przez parę zeszytów. Zbieranie temu czy wszelkie zawirowania związane z dołączaniem X do Avengersów można było załatwić w 2 zeszyty a to się chyba przez 4 ciągneło. No i na samym początku kreska była jakaś taka koślawa.

 

Nawet ostatni twist

śmierć Inwalidy

nie wywarł na mnie takiego wrażenie jak śmierć np. Batmana w "Final Crisis" czy Parkera w "New Ultimates vs Avengers".

 

P.S.

Co się stało z Collosusem, Emmą, Namorem i tamtą laską z mieczem ? I co z Thorem ?

 

Teraz czytam "Dark Reign". Jak narazie pomysł i wykonanie lepsze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

X-Meni za(pipi)iści. Podoba mi się stan świata Marvela po AvX i zmiany jakie zaszły w postaciach. Kto by parę lat temu pomyślał że Summers może przejść taką przemianę.

 

Fantastic Four też niezłe ale nie to samo co np. X'y. Może potem przeczytam Capa

 

Serio, Marvel po reeobcie podoba mi się bardziej niż DC.

Odnośnik do komentarza

X-Meni za(pipi)iści. Podoba mi się stan świata Marvela po AvX i zmiany jakie zaszły w postaciach. Kto by parę lat temu pomyślał że Summers może przejść taką przemianę.

 

Serio, Marvel po reeobcie podoba mi się bardziej niż DC.

 

Czyli co, najlepiej zacząć od AvX? Czy może coś jeszcze wcześniej czy jak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...