Skocz do zawartości

Komiksy: wasze zdanie i ulubione tytuły


Komiks: Be czy cacy?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komiks: Be czy cacy?

    • Cacy
      232
    • Be
      7
    • Wisi mnie to
      15


Rekomendowane odpowiedzi

okladka-600.jpg

 

w grudniu wszyscy biegiem do księgarni! xD

 

 

Obowiązkowo musi mieć zdolność latania. Podczas bujania się po naszych familokach, po zeskoku nie zdążyłby wystrzelić liny, a już pieprznąłby o dziurawy asfalt :blum2: A zanim by odzyskał przytomność, zdążyliby go opędzlować z farfocli. Przytomność i tak odzyskałby na izbie wytrzeźwień. Gliny jak widzą nieprzytomnego gościa, zwłaszcza w takim stroju, mają wkodowane pod czapką : "Nawalony świr... pewnie kartony podprowadzał na kolejny zamach... na izbę z nim! Sprawdzić trzeba ile ma w portfelu, nie będziemy go przecież za darmo wozić".

Taka mentalność Polaków :D

Edytowane przez Farmer87
Odnośnik do komentarza

A dla mnie The Walking Dead odpowiada, chociaż tasiemiec się niezły z tego zrobił...

Thorgal już nie ten niestety, więc go za bardzo nie lubię.

A co miło wspominam?

Cykle:

Armada

Rozbitkowie z Ythaq - niestety ostatniej części nie widziałem...

Lanfeust

Okko

I bardzo polecam dojrzały Kompleks Szympansa

Edytowane przez Andreal
Odnośnik do komentarza

No wiem, ale jakos mi sie nie chce albo nie mam czasu albo cos.

 

 

Xombi od Frazera irvinga i Johna Rozuma jest fajne. Wydano 6 numerow, akurat zdazyli dociagnac jedna historie do konca przed scancelowaniem, co bylo zbrodnia.

 

 

21007_400x600.jpg

 

 

Jak zaliczyles run Morrisona w "Batmanie", to rysownika skojarzysz z zaje,bistego 3-czesciowego "Batman and Robin must die":

 

tumblr_l8fmi2wGaP1qarccxo1_500.jpg

Odnośnik do komentarza

Dosc szybko wyszedl #19 X-Force. No wiec pozegnalismy J. Opene a przywitalismy R. Rodrigueza jako rysownika. Jak to wyglada dla najfajniejszego superbohaterskiego komiksu mijajacego roku? Malo odkrywcze bedzie stwierdzenie, ze Opena jest lepszym rysownikiem od Rodrigueza (jest lepszy od 3/4 innych rysownikow komiksowych). Najwazniejsze jest to, ze Rodriguez idealnie wpisuje sie w dotychczasowy styl serii (duza tu zasluga wciaz odpowiadajacego za palete barw Deana White) a w dodatku jego rysunki bardzo dobrze koresponduja z narracja prowadzona przez Remendera (plus o tyle duzy, ze #19 to numer wybitnie z cyklu "nic sie nie dzieje", ale u Remendera "nic sie nie dzieje"=megafakincool poprowadzenie postaci, dialogi, etc.).

 

Widzac inne prace Rodrigueza balem sie, ze po The Dark Angel Saga bedzie duzy spadek jakosci, ale to stary dobry X-Force z nieco slabszymi rysunkami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...