Skocz do zawartości

Komiksy: wasze zdanie i ulubione tytuły


Komiks: Be czy cacy?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komiks: Be czy cacy?

    • Cacy
      232
    • Be
      7
    • Wisi mnie to
      15


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Gość _Milan_

Ale jesli to ma byc nowe ciekawe spojrzenie na postac to chyba wiadomo ze powinien wygladac inaczej, te pozostałe dwa arty odrzucone moim zdaniem sa nudne, kopia istn lobo, ten za to moze byc wykreowany na niezlego psyc,hola  o czym zreszta pisza.

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Nie wiedzialem gdzie to wrzucic, wiec pisze tu:

http://www.atomcomics.pl

zayebiste przeceny aktualnie na wydania zbiorcze, jest kilka moim zdaniem perelek do wydarcia za mniej niz 25 zeta.

 

ja wzialem

FEB092650.jpg

 

mjJOZ2Ct2EzUz4CTs_mY0MQ.jpg

 

MAY090601.jpg

 

7159363.jpg

 

wolverine-origins-seven-hard-way-premier

 

z przesylka wyszlo mi 96.65 zł, polecam stronke

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

ten smutny moment nastąpił. po 6 wspaniałych latach to koniec "locke & key":

 

jkvwx3.jpg

 

zdecydowanie jeden z moich ulubionych komiksów. mam nadzieję, że pomimo porażki telewizyjnego pilota plan przeniesienia serii na taśmę filmową w postaci trylogii dojdzie do skutku. polecam z całego serca!

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Z najlepszych komiksów jakie kiedykolwiek miałem okazje dostać w swoje łapy mogę wymienić te tytuły:

 

bvpiitpb.jpg

 

^ Naprawdę solidna kreska. Ciekawie ukazana historia, oraz brutalny, mroczny klimat rodem z filmowego Predator I i II.

 

revista04.jpg

 

^ Miałem 10 lat (i byłem przykładnym katolkiem) kiedy czytałem ten komiks. był tak samo zajębisty wtedy jak i teraz.

 

Wydanie w formie kwartalnika MEGA Marvel:

 

50711-4790-66520-1-ghost-rider--blaze-.j

 

Ghost Rider, Blade, Michael Morbius, Dr Stranger versus Lilith matka wszystkich demonów (która wg żydowskich legend miała być pierwszą żoną Adama) oraz jej dzieci. Pamietam że autentycznie mnie ten komiks miejscami przerażał. 

 

87280-198876-meatmarket.jpg

 

Lilith_(mother_of_demons).jpg[

 

 

 

Ghost Rider 2099. Cyber punk zamiast demonów. Naprawdę dobry komiks, o ile nie jest się ortodoksem pierwotnej wersji ów postaci. Jeden z moich prezentów świątecznych w 97'  :)

ghost-rider-2099-1.jpg

 

Uwielbiałem też serię X-Men oraz Spawn'a Todda McFarlane'a, twórcę tych animacji: 

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=jRGrNDV2mKc[/media]

 

[media]http://www.youtube.com/watch?v=aDaOgu2CQtI[/media]

 

Hail to TM-Semic.

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

trzy moim zdaniem najciekawsze zapowiedzi z tegorocznego image expo:

 

wytches.jpg

 

snyder ponownie z rysownikiem black: mirror

 

nameless.jpg

 

grant morrison i chris burnham (batman: incorporated) pierwszy raz maczają łapy w horrorze.

 

low.jpg

 

 

 

This sci-fi series features a futuristic Earth battered by solar radiation where humans have retreated under the ocean. The conflict will revolve around the search for a probe that has located a planet suitable for colonization. Unfortunately for humanity, the probe crashes on land rather than in the sea.

 

są już dostępne chyba 3 numery black science od ricka.

 

no i okładka nowego tytułu kirkmana, która pojawia się już od jakiegoś czasu na ostatnich stronach komiksów image:

 

Outcast_Announcement.jpg

 

jeszcze poglądowa strona z low:

 

Low2-cae03.jpg[/

 

w uncanny x-force styl tego gościa się nie sprawdził, ale tu myślę, że będzie super.

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jesli myslicie, ze widzieliscie juz wszystko w kategorii poyebanstwa, a nie znacie PRISON PIT, to jestescie w duzym bledzie.

Ten komiks to najbardziej popyerdolona rzecz jaka chyba widzialem, takie crossed ktore szokuje przeroznymi dekapitacjami i litrami krwi sie chowa.

Na zachete wrzuce pare kadrow

PrisonPit4_pg30.jpg

 

8F399C8D-3048-77F0-114E1395BA90CEA7.jpg

 

PrisonPit1.jpg

 

Po 'przeczytaniu' dwoch numerow mialem naprawde mega ochote na przerwe, bo klimat jest zbyt ciezki. MEGA POLECAM

Odnośnik do komentarza

ja ze swojej strony polecę northlanders autorstwa briana wooda, a przynajmniej pierwszy ośmioczęściowy arc sven the returned. rysunki różną się trochę od tych robionych z nudów na religii:

 

05-Northlanders.jpg

 

jeśli choć trochę kręcą was wikingowe klimaty i dekapitacje to będziecie w siódmym niebie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...