Skocz do zawartości

Komiksy: wasze zdanie i ulubione tytuły


Komiks: Be czy cacy?  

185 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Komiks: Be czy cacy?

    • Cacy
      232
    • Be
      7
    • Wisi mnie to
      15


Rekomendowane odpowiedzi

czytaj (pipi) x-menów claremonta z lat 80tych a nie jakieś nowe wypociny wymuskane. w falanstrze kiedyś widziałem omnibus całego jego runu za 50zł ale byłem biedny i chu.j przeleciało koło nosa. nigdy już nie wróci. w oryginale w ogóle a nie jakieś polskie grafomaństwa.

 

z wiki bo mi się nie chcę rozpisywać:

 

During his tenure at Marvel, Claremont co-created numerous important X-Men characters, such as Rogue, Psylocke, Shadowcat,Phoenix, Mystique, Lady Mastermind, Emma Frost, Siryn, Jubilee, Rachel Summers, Madelyne Pryor, Sabretooth, Strong Guy,Captain Britain, Mister Sinister, and Gambit, scripted many classic stories, including "The Dark Phoenix Saga" and "Days of Future Past",[6] and along with collaborators such as John Byrne, developed the character of Wolverine into a popular fan favorite. X-Men #1, the 1991 spinoff series premiere that Claremont co-wrote with Jim Lee, remains the best-selling comic book of all time, according to theGuinness Book of World Records.

 

17 lat za(pipi)istego komiksu.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

Alien vs. Predator z 1994 ponoć dobre czytał ktoś?

Za grosze można wyrwać na aukcjach.

 

Wszystkie znajdziesz w pdf. nie ma sensu kupować ponieważ kreska i scenariusze przez te wszystkie lata mocno się zmieniły i możesz dostać produkt który na te lata nie spełnia twoich oczekiwań. A w 1994r wywołał niemały szok i niedowierzanie, majstersztyk jak na tamte czasy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

kuuuuuuuuuurwaaaaaaa ide jutro na romozwe o prace w sklepie z komiskami. Praca jak marzenie, sklep tak na oko z 4 razy taki jak ten z big bang theory, mnóstwo zeszytów, koszulki i gadżety. I tu potrzeban mi wasza pomoc. Moja wiedza komiksowa ogranicza się do tego, że umem rozróżnić poszczególnych bohaterów, i wiem mniej wicej kto z marvela kto z dc. Poradźcie mi tak ogólnie jakie są ważniejsze serie komiksowe w historii, autorzy, rysownicy itp.

Odnośnik do komentarza

kuuuuuuuuuurwaaaaaaa ide jutro na romozwe o prace w sklepie z komiskami. Praca jak marzenie, sklep tak na oko z 4 razy taki jak ten z big bang theory, mnóstwo zeszytów, koszulki i gadżety. I tu potrzeban mi wasza pomoc. Moja wiedza komiksowa ogranicza się do tego, że umem rozróżnić poszczególnych bohaterów, i wiem mniej wicej kto z marvela kto z dc. Poradźcie mi tak ogólnie jakie są ważniejsze serie komiksowe w historii, autorzy, rysownicy itp.

batman

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...