Skocz do zawartości

SUPER STREET FIGHTER IV


ornit

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Areny wzięte z SFxT, nowe postacie wzięte z SFxT, hajp wokół nowej postaci ciągnięty przez miesiące, a tu tani copy-paste Cammy z paroma ciosami Vegi.

 

No ok, Decapre wymieniało sporo osób jako potencjalny dodatek do gry, ale kurcze mogli się wysilić w tym Capcom i zrobić z niej nową postać, a nie przemodelować Cammy.

 

A to wszystko w ramach kolejnego płatnego "dodatku". Capcom naprawdę przegina.

 

http://www.siliconera.com/2014/03/18/ultra-street-fighter-iv-artwork-shows-original-decapre-designs/ - artworki.

 

Cóż, plus tego taki, że Cammy to mój "main", więc może jej wariacja trochę urozmaici zabawę w Ultra - tj. jak już stanieje, bo nie mam zamiaru kupować trzeci raz tej samej gry zaraz na premierę.

Odnośnik do komentarza

 

Nie znam się, ale wygląda na dopakowaną Cammy z teleportami o_O. Pewnie kwestie "balansu" tkwią w rzeczach, których ja nawet nie jestem w stanie pojąć, ale tak oglądam i wygląda to morderczo. Zobaczymy na premierę.

 

No i Cannon Strike możliwy ze skoku w tył...

 

<troll>na kąsolach takie długie loadingi to norma? na blaszakach screen przed walką to kwestia 3-5 sekund</troll>

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli kupiliście SSF4AE na PC w wydaniu pudełkowym lub cyfrowej dystrybucji innej niż Steam, to klucze można teraz zarejestrować na Steam. Gra wkrótce przejdzie na Steamworks oraz będzie można ją ulepszyć do Ultra. Póki co jednak G4WL nadal jest wymagany, a achievementy na Steam nie działają.

Odnośnik do komentarza

Po przejsciu na za(pipi)isty format jakim jest steam nie jestem w stanie grać w tą grę:

- jak na GfWL przez fight request znajdowało mi przeciwników co 15 sekund, tak tutaj nie ma nikogo. Przechodzę całe arcade mode i...dupa....nawet jeden Niemiec się nie pokazał a region i skill mam ustawione na "any"

- wczoraj miałem spowolnienia po 5-ciu minutach spędzonych w trialu. Dzis jakies zniekształcone dźwięki jak grałem z kumplem. Potem jak się odłączył musiałem zrestartować grę bo normalnie napierdalały pioruny i nie dałos ię tego słuchać. Sorry, ale wczesniej nigdy mi się to nie przytrafiło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...