Skocz do zawartości

Top 5 2k9


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

Zblizamy sie do konca roku, wiec czas na maly ranking wybrania najlepszej gry na PS3. Jak co roku podajemy nasze Top 5 najlepszych gier jakie byly wydane. Niestety ale nie zachowaly sie tematy z poprzednich lat, ale w 2006 roku wygral Uncharted: Drake?s Fortune, a w zeszłym roku... nie pamiętam ^^;

 

Specjalnie jest Top 5, żeby było trudno wybrać!!

 

Zasady są proste... każdy podaje swoj top 5 gier na PS3. Nr 1 dostaje 5pkt, numer 5 dostaje 1pkt. 24 grudnia podsumuje wyniki i przedstawię je oficjalnie 26.

 

Poki co nadal czekamy na dwie duże premiery, więc można przedstawiać swoje typy wstępnie. Jeżeli ktoś jest już pewny niech napisze final na koniec. Glosy nie bedą zliczane do 24 grudnia, więc póki co można orientacyjnie podać swoje prognozy czy typy.

 

Temat specjalnie powstaje wcześniej, żeby zebrać jak najwięcej głosów. Ma to większy sens niż zbieranie głosów na ostatnią minutę.

 

Najważniejsze gry wydane w tym roku:

Killzone 2

InFamous

Assassin's Creed 2

Avatar

Batman: Arkham Asylum

Borderlands

Brutal Legend

Call of Juarez: Bound in Blood

Modern Warfare 2

Ratchet & Clank: Crak of Time

Demon's Souls

Dragon Age Origins

Uncharted 2: Among Thieves

Ninja Gaiden 2 Sigma

Resident Evil 5

 

 

Moje Top 5

1. Uncharted 2: Among Thieves

2. Borderlands

3. Demon's Souls

4. God of War Collection

5. Assassin's Creed 2

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

1.Uncharted 2

2.Killzone 2

3.Batman:AA

4.Resident Evil 5

5.Ratchet

 

Kolejność ostateczna przy czym podkreślam,że 4 i 5 miejsce jest na silę bo prawda jest taka,że w tym roku wymienione przeze mnie trzy gry wręcz zmiażdżyły wszystko inne w co grałem

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

//edit - ranking chyba ostateczny ;]

 

1. Uncharted 2: Among Thieves

2. Resident Evil 5

3. Killzone 2

4. inFamous

5. Modern Warfare 2

 

nie za wczesnie z tym tematem?

 

1. Resident Evil 5

2. Killzone 2

3. InFamous

 

na chwile obecna tak to wyglada... w 2 ostatnie nie gralem wiec jeszcze nie wstawie ich w odpowiednie miejsca w szeregu.

 

4. Uncharted 2: Among Thieves

5. Modern Warfare 2

Odnośnik do komentarza

Czemu w liście nie wspomniałeś o tekkenie i street fighterze? W dziale X360 są ;]

 

Dla mnie jak narazie:

 

1. Uncharted 2

2. Street Fighter 4

3. Tekken 6

4. Modern Warfare 2

5. Ratchet & Clank: A Crack in Time

 

Może jeszcze coś się zmieni jak obadam Killzone'a, Infamous czy AC2. Wrzuciłbym Blazblue na czwarte miejsce, ale ta gra i tak na pewno nie znalazła by się w czołówce, więc byłby to tylko zmarnowany głos ;]

Odnośnik do komentarza

 

Przyznaj się, robisz to tylko po to, żeby nikt Cię nie ubiegł w tym błyskotliwym pomyśle. ;)

 

 

 

Dokladnie mam to samo wrazenie.

Temat jest bez sensu teraz, tym bardziej ze ogromna masa gier dopiero wychodzi i jest poczatek listopada. Do tego wiekszosc graczy ma czas pograc w okresie swiatecznym.

Co roku to samo, Zeratul chyba naprawde zaklada temat by nikt go nie ubiegl. To tak jakby Oskary przyznawac w listopadzie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...