Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Da się na andku odtwarzać YT w tle bez rootów i bez kombinowania ? Podobno pod koniec roku amerykańska apka youtubowa dostała update, w którym pojawiła się opcja odtwarzania w tle, a u nas góvno : /

Ludzie polecali aplikację Viral Floating Youtune Popup (co za nazwa :obama: ) ale oczywiście aktualnie takiej opcji już nie ma ze względu na ligal iszjuz. Nie wspominając już o beznadziejnym interfejsie i tonie reklamowego syfu.

ściągnij sobie listen on repeat, IMO lepsze od playtube

Odnośnik do komentarza

Jak się tak teraz zastanawiam to nie wiem :/ Ale pierwsza reakcja po włączeniu przeglądarki to było, czemu mam mniejszy ekran niż wcześniej. Na poziomo na bank się chował.

Ale tego już jestem pewien. Mam załączone oszczędzanie energii i w Lizaku jak wybudzam telefon (2 tap) to na szerokości całego ekranu jest "ikonka/widget" informująca o tym. Na KitKacie nie było tego, a nie widziałem nigdzie w opcjach żeby to zmienić.

Nie robiłem dzisiaj za dużo na telefonie, to nie wiem co się jeszcze pozmieniało. Mam teraz mniejszą czcionkę na klawiaturze (stan baterii i godzina na pasku powiadomień też jest chyba troszkę zmniejszona).

Odnośnik do komentarza

Czyli piszemy i lizaku ze skórka tak? Ja mam czystego KK i strasznie mi się podoba, że samsung pozwala ukrywać pasek stanu w przeglądarce. Chrome i czysty andek tego nie potrafią a to straszne marnotrawstwo przestrzeni plus amoledy sie wypadają od tego paska. Sam mam tam fioletowa poswiate.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem, że chodzi o adres. Mi chodzi zupełnie o pasek stanu jak w trybie Immersize. TouchWiz Samsunga ma coś takiego:

 

 

 

 

Bardzo mi się ta opcja podoba. Na tyle, że myślę czy nie wrócić do TouchWiza. Mam S4 gdzie tego nie ma ale jest rom z S5 i ma tą opcję. Szkoda marnować ekran na ten pasek który jeszcze wypala ekran AMOLED na stałe (jakaś fioletowa poświata).

Odnośnik do komentarza

Są do XPOSED dodatki wymuszające Immersize Mode ALE z Chrome to źle działa. Z grami pewnie będzie dobrze. Problem polega na tym, że w immersive jak musimy wpisać coś w jakieś pole w chrome, np login czy hasło to w immersive aplikacja nie zoomuje i nie widzimy co piszemy. W grach nie ma takie problemu.

 

Jak macie ROOTa i XPOSED to poszukajcie Immerse Me takie modułu albo skorzystajcie z AppSettings. Pokazałem tą przeglądarkę Samsunga bo uważam to za duży plus i przewagę nad czystym andkiem. Zresztą, od 4.1 Samsung miał przezroczystą belkę statusową co ma dobiero KitKat.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zainstalowalem wczoraj 5.0.2 i jak na razie jestem zadowolony. Bardzo podobaja mi sie nowe powiadomienia na ekranie blokady (czekalem na to odkad zobaczylem jak to wyglada na najnowszym iOS) oraz fajny jest bajer w postaci pokazywania szacowanego czasu pozostalego do konca ladowania.

 

Denerwuja mnie tylko zmniejszone wibracje - mozna to jakos zmienic w ustawieniach, czy musze jeszcze raz instalowac kernel?

Odnośnik do komentarza

Pewnie zależy jaki kernel. I jaki telefon. Jak masz kernel kompatybilny z Stweaks to tam można to ustawiać i chyba nawet bez restartu to działa :-) Przynajmniej u mnie (Googy Max Kernel, jest wersja dla CM12).

 

Do powiadomień polecam AC Display - projekt kopiujący Active Display z Moto X - rozświetla okran powiadomienień ORAZ ma tryb Active który odpala ekran w momencie jak odkryty zostanie czujnik w telefonie (np. wyjmiemy go z kieszeni). Ekstra sprawa, oszczędza przyciski :-)

 

EDIT: Wrzucam filmik w spojlerze:

 

 

 

 

EDIT2: Oczywiście pokazuje się też przewijanie na KitKacie muzyki, świetna rzecz.

Jeśli mamy starszego Andka to jeszcze można (ale to już płatne jest chyba) odtworzyć funkcjonalność opóźnionego locka urządzenia, teraz można to ustawić w Lolipopie a wcześniej jest świetny program Delayed Lock.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Też macie problemy z odtwarzaniem youtuba z poziomu chroma ? Coś nie hula z bufferingiem, przez to dźwięk często rozjeżdża się z obrazem. Na youtubowej apce wszystko jest w porządku, ale nie lubię z niej korzystać i wolałbym z poziomu przeglądarki.

 

W ogóle w oparciu o co teraz działa yt na andku, skoro od wersji 4.0 nie ma wsparcia flash playera ?

Odnośnik do komentarza

Ew. Pełny rom odinem. Czasem aktualizacje coś psują a czysty rom działa super.

 

Na downgrade trzeba uważać. Od jakiegoś czasu samsung zmienił politykę i aktualizuje bootrom też którego za cholerę nie da się zbić niżej a stary soft z nowym nie działa.mjak jest na Note 3, sgs4, SGS 5 itd. Nie tak jak apple bo aosp romy mają to gdzieś ale stockowe romy nie chodzą. Przeczytaj najpierw czy nie masz takiej akcji. Ale stawiam że czysty rom będzie działać lepiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Wywaliłem Chrome i zacząłem korzystać w przeglądarki HTC. O wiele bardziej dopasowana do użytkownika, większa ilość opcji wpływa bardzo pozytywnie na korzystanie. Forumek na pełnym ekranie to całkiem nowe doznanie.

Czy na innych nakładkach systemu przeglądarka Google'a też jest taka ograniczona?

Odnośnik do komentarza

Wywaliłem Chrome i zacząłem korzystać w przeglądarki HTC. O wiele bardziej dopasowana do użytkownika, większa ilość opcji wpływa bardzo pozytywnie na korzystanie. Forumek na pełnym ekranie to całkiem nowe doznanie.

Czy na innych nakładkach systemu przeglądarka Google'a też jest taka ograniczona?

Ograniczona? Na CM11 to moja ulubiona przeglądarka, czasami tylko dziwnie powiększa czcionki i na forumku zawsze przybliża przy czytaniu komentarzy pod statusami, co mnie w(pipi)ia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...