Skocz do zawartości

Android


Keymaker

Rekomendowane odpowiedzi

Wcześniej miałem Lumię 710 i byłem zadowolony, oczywiście zepsuli ją przestając wspierać i usuwając przydatne aplikacje jak Skype. Teraz wziąłem to F60, bo patrzę parametry dobre, w pełni zadowolony byłem, aż się pamięć nie zapchała, nagle nie mogę głupiej gry zainstalować bez zabawy w programistę.

 

Da się chociaż Google+ wywalić, podobnie Play Movies czy Newsstand? Niech się przyda do czegokolwiek ten root.

 

Tak, da się. Użyj Titanium Backup - dobre narzędzie tylko niestety nie jest takie intuicyjne jakbyś pewnie chciał, ale chwila na XDA czy na YT z jakimś filmikiem i ogarniesz bez problemu. Wersja darmowa pozwala na zrobienie backupu (po 1 wersji można mieć na raz, w płatnej ile chcesz wersji) i wywalenie - wersja płatna pozwala jeszcze zamrażać aplikacje żeby nie chodziły ale to bardziej to testów czy czegoś nie psujesz - no i miejsca to nie zwolni więc wersja darmowa ci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Panowie pojawiła mi się w tel. opcja jakiejś stacji dokującej i za każdym razem jak próbuję podłączyć smarkfona z kompem, to nie wyświetla mi tego okna, które zawsze wyskakiwało + czasem nie ładuje baterii. Co zrobić, żeby wyłączyć to gÓwno obesrane, bo inaczej nie mam neta na lapku (przez wifi tez nie chce się komp połączyć)?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Skoro juz o zetce mowa, nowy update tak zje.bal mi telefon ze mam ochote go wyj.ebac ;/

Po update bateria schodzi jakby ciągle coś działało i zapychało system? Zacina się? Grzeje? Jeśli tak, to zrób reset fabryczny: miałem to samo. Po resecie wszystko hula aż miło i bateria znowu potrafi wytrzymać tyle co potrafiła.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Srednio mi sie podoba ten nowy Android M,zapewne Google sciga sie cyferkami z Apple

 

Mi się podoba, bo w końcu będzie to co od dawna już jest w iOS, czyli precyzyjna regulacja głośności i uprawnienia aplikacji (jakim cudem ten system się bez tego uchował tak długo to dla mnie zagadka). Oby tylko nie wrzucili tylu bugów co przy okazji 5, bo takiego cyrku to nie było nawet w iOS8, na szczęście po aktualizacji do 5.1 już jest spoko.

Odnośnik do komentarza

Co masz na mysli piszac o precyzyjnej regulacji glosnosci ? O jakiej funkcji dokladnie mowisz ?

Wygląda na to, że ja mam na myśli zupełnie co innego, niż Google, bo im chodzi o możliwość osobnego ustawienia głośności dla różnych źródeł dźwięku, a mi o poszerzenie liczby poziomów. Na razie w androidzie jest 16 poziomów głośności i w przypadku małej impedancji słuchawek jest albo za cicho, albo za głośno i brakuje poziomu pomiędzy, co jest dla mnie wkur.wiające, tym bardziej po przesiadce z iOSa. Mam w (pipi)e jakieś widżety, czy przesyłanie plików przez bluetooth, jak na andoidzie do tej pory nie działają takie podstawowe rzeczy.
Odnośnik do komentarza

 

Skoro juz o zetce mowa, nowy update tak zje.bal mi telefon ze mam ochote go wyj.ebac ;/

Po update bateria schodzi jakby ciągle coś działało i zapychało system? Zacina się? Grzeje? Jeśli tak, to zrób reset fabryczny: miałem to samo. Po resecie wszystko hula aż miło i bateria znowu potrafi wytrzymać tyle co potrafiła.

 

No dokladnie tak. Po resecie od razu smiga, dzieki stary.

Odnośnik do komentarza

No dokladnie tak. Po resecie od razu smiga, dzieki stary.

 

Spoko, ja sam szukałem rozwiązania, bo strasznie mnie to denerwowało i komórka była praktycznie nieużywalna (do tego mam rozwalone gniazdo micro-USB i nie mogę podpiąć kabla, więc musiałem dokupić stację dokującą, żeby w ogóle móc ją ładować bez nerwów), nawet pisałem na fejsie do Sony, ale powiedzieli "ludzie skarżą się na pogorszenie stanu baterii ale sporo ludzi mówi też, że się poprawiło", dzięki za taki support. Ale znalazłem na jakimś forum i faktycznie działa, a skoro u Ciebie też, to chyba jakieś uniwersalne rozwiązanie. Pjona!

Odnośnik do komentarza

Czasem (szczególnie na custom romach) aplikacje google a konkretnie service'y budzą urządzenie bez powodu. Jest proste rozwiązanie, ważne żeby wiedzieć czy to to.

 

Jeśli chodzi o "support" sony to goście którzy SPRZEDAJĄ takie rzeczy narzekają na serwis i support. Wg nich po pierwszym wysłaniu urządzenia do serwisu w 90% przypadków przychodzi odmowa naprawy i próba zwalenia winy na użytkownika i trzeba ich nawalać żeby uznali gwarancję. Ehh, słabo :-( 

Odnośnik do komentarza

Zrób sobie backup w PC Companion, tam możesz wybrać co zachowasz (zdjęcia, pliki multimedialne, ustawienia, ustawienia aplikacji, kontakty, SMSy itd), bo factory reset kasuje wszystko z telefonu (prócz danych na karcie SD z tego co kojarzę).

 

Co do samego supportu technicznego Sony to nie mam zbyt wiele zastrzeżeń, bo moja T popsuła się raz: przestała po prostu ładować. Oddałem ją do naprawy, to wróciła ale ponoć gniazdo na kartę rozwalili (bo nie czytało). Znowu do naprawy i... dostałem Xperia Z1 compact. Szkoda tylko, że coś mi się stało z tym USB (ale podejrzewam, że to moja wina), bo telefon jak marzenie. W T bateria była tragiczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...