Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt z was nie wspomniał o Excluzywnym dodatku w postaci MOH Frontline podciągniętego do 720p, 30 fps , oraz pucharków. Takie rzeczy tylko na PlayStation 3 8)

Frontline ukończyłem 2 razy , lecz niedawno pogoniłem bo brakowało mi do Uncharted 2. Zresztą to najlepsza część Medala , ma wspaniały klimat (początek gry , miasteczko z ''szeregowca Ryana'' , most Nijmegen itd) i przegenialny soundtrack. Cieszę się , że za 180 zł dostanę dwie rewelacyjne gry. ^_^

Odnośnik do komentarza

U mnie hype wzrasta okrutnie na nowego MoH-a. Wrrr...

 

Zobaczymy jak beta, jak multi.

 

A nawet w najgorszym przypadku jeżeli okaże się kaszaną jak mw2. To przynajmniej dostaniemy najlepszego Moh-a Frontline w nowej oprawie.

Więc...więc dobrze.

 

Ja też się strasznie napaliłem na nowego MOH-a. A do tego dojdzie jeszcze wspaniały Frontline, w którego ostro grałem na PS2. Lądowanie na plaży Omaha to było coś.

Teraz pozostaje czekać już tylko na betę i samemu sprawdzić nowego MOH-a w multi. Już się nie mogę doczekać :teehee:

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

U mnie hype wzrasta okrutnie na nowego MoH-a. Wrrr...

 

Zobaczymy jak beta, jak multi.

 

A nawet w najgorszym przypadku jeżeli okaże się kaszaną jak mw2. To przynajmniej dostaniemy najlepszego Moh-a Frontline w nowej oprawie.

Więc...więc dobrze.

To będzie hybryda MW2 i BC2. Mapy będą podobne do tych z produkcji Infinity Ward, a gameplay podobny do Bad Company 2. Liczę, że będzie mniej arcadeowo niż w Modern Warfare 2 i trzeba będzie mieć skill vide BC2 i K2. To nie może nie wypalić ;)

Odnośnik do komentarza

Może jest ok, ale brak tu magi BC2. Widzę zbyt duże zamotanie, zbyt dużo się dzieje 9jak w MW2), cały czas na kogoś się wpada - gdzie tu taktyka?

 

Przy okazji CoD4 też myślałem "gdzie tu taktyka?" póki jakiś uber dobry klan nie rozwalił mojej grupy taktycznie w HQ na Crashu. Tak obstawili mapę że nie mogliśmy się ruszyć, i kiedy my kombinowaliśmy jak wyjść z respa, oni przejmowali HQ.

W grach typu MW też jest miejsce na taktykę, tylko trzeba mieć ja wstępnie obmyślaną przed meczem, bo w trakcie nie ma na to czasu. I dlatego większość graczy, nawet w teamach, gra na pałę, co się sprawdza dopóki nie trafią na ekipę która ma jakąś taktykę.

Szybkie gry wymagają szybkiego myślenia, w BF siadasz w krzakach i myślisz ile chcesz, w CoD'ach nie ma na to czasu, działasz i myślisz jednocześnie, dlatego trudno jest grać taktycznie.

Mi podoba mi się kierunek jaki obrał MoH bo BF jest dla mnie zdecydowanie za wolny. Cieszę się że genialne Dice wreście tworzy konkurenta dla MW bo BF:BC nigdy nim nie był.

Odnośnik do komentarza

Udało Ci się zacząć zasysanie?  :blink:

 

Ja zamieniłem ten kod na stronie moh na ten cały voucher [cudem się udało, bo strona ledwo chodzi], ale już po wpisaniu tego kodu w PSS pokazuje mi się, że kod albo niepoprawny, albo już był użyty :teehee: I praktycznie każdy na forum EA ma ten sam problem... 

 

Z którego PSS zasysasz betę? Z polskiego?

 

 

Odnośnik do komentarza

ta z PL PSS, no był problem z tymi kluczami ale jeden przepchałem jakoś, teraz stronka powinna być juz odmulona :teehee:

 

pograłem trochę i mi się podoba, taki Battlefield of Duty :) obie mapki są bardzo udane, ta do TDM w Kabulu jest dwupiętrowa - ma masę domków i skrytek, ale o kampie nie ma mowy, ludzie chodzą po kilka osób i ładnie ja przeczesują punkt po punkcie, także jak chce się posnajpić to trzeba mieć obstawę :potter: ; 2ga mapka jeszcze lepsza bo w 2gim trybie z obrona/atakiem na objectivy duzo więcej się dzieje - ten mode wymusza podejście pod pewne miejscówki, które trzeba utrzymać przez jakiś czas - dzięki temu tworzy się hot spot i jest tam aż gorąco od fragów :yes:

 

z fajnych rzeczy to jara mnie radar który unlockuje się po streaku - pokazuje wsystkich wrogów wokół ciebie na mapce przez jakiś czas - fajne jest to ze wszyscy z twojego teamu się zbiegają żeby skorzystać za fri =) no i dochodzi wtedy do ładnych teamowych spięć - goodshit

 

co jest słabe - na pewno grafika zawodzi (poziom MAG, do takiego BC2 daleko) ; nie czuć powera gunów, żadnego odrzutu, nie trzęsie nim jak w Killzone2, jest zwykłe tratatata i tyl, trochę weak ; nie podoba mi się, też że każdy special ops pod alt fire ma bazooke a każdy rifleman ma noobtube, to nie jest za mądry pomysł bo spamować tym można ostro, no ale zobaczymy jak to będzie

 

oprócz tego jest trochę bugzorków, które niestety przeszkadzają w grze - gra lubi się zwiesić (miałem z 5x freezów, np zawieszka zaraz po killstreaku), zwiechy na loadingach, zbugowany voicechat (trzeba ciągle resetować ustawienia) , jakieś dziwne kolorowe placeholdery przedmiotów na mapach...troszke sie pospieszyli z ta beta bo jest o kilka bugów za dużo

 

ale ogólnie jest pozytywnie, o fragi jest dosyć łatwo (mimo że trzeba wpakowac dłuższą serię niż w MW2/BC2), MOH ma potecjał, potrzeba mu tylko ekstra szlifu i będzie kolejna niezła gierka do multi ffa

Odnośnik do komentarza

U mnie hype wzrasta okrutnie na nowego MoH-a. Wrrr...

 

Zobaczymy jak beta, jak multi.

 

A nawet w najgorszym przypadku jeżeli okaże się kaszaną jak mw2. To przynajmniej dostaniemy najlepszego Moh-a Frontline w nowej oprawie.

Więc...więc dobrze.

To będzie hybryda MW2 i BC2. Mapy będą podobne do tych z produkcji Infinity Ward, a gameplay podobny do Bad Company 2. Liczę, że będzie mniej arcadeowo niż w Modern Warfare 2 i trzeba będzie mieć skill vide BC2 i K2. To nie może nie wypalić ;)

Mi MoH przypomina bardziej MW nie mw2 ;p;p;p

 

Btw gram.pl chyba dostał dużooo zamówień. A co gorsza boję się, że robią weryfikacje odnośnie bety, zamówień.

 

Złożyłem zamówienie 2 dni temu i nadal nic, zero potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...