Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie w tej generacji słowo "publiczna beta" nabrała nowego znaczenia ;]

 

Btw właśnie znajomy podzielił się ze mną betą (udostępnił konto). Pobrałem, odpaliłem (czyli można) ale i tak nie mogę grać bo nie mam konta tych cudów z BF.

Więc Ci co również nie mają to dopiero 21 sobie zagramy...

 

Jak nie urok to sraczka.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Szymek, po to jest beta, żeby się dowiedzieć co jest nie tak. A nie po to, żeby sobie ludzie za darmo pograli.

doskonale rozumiem o co chodzi z beta

chodzi mi o DICE..jestem wiecej jak pewien ze te wszystkie problemy nie zostana naprawione..mam tu doskonaly przyklad Bad Company 2

mam nadzieje ze sie pomyle :)

Odnośnik do komentarza

Black Mamba mnie troche załamał informacjami po ograniu :( killstreak daje radar... mam nadzieje ze nie ma żadnych perków typu (pipi)a jestem niesłyszalny antyradarowy ninja. Jeszcze wiecej trzeba władować w oponenta niz w mw/bc ? :pinch: to jaką pojemnośc maja magazynki? Czekam na otwartą betę z niecierpliowścią bo zaczynam sie martwić.

 

 

@jarken - wielkie dzięki :thumbsup: beta sie ciągnie, szybko i sprawnie. +1

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

A u mnie nic się nie wyświetla tylko pojawia się napis, że kody będą w najbliższym czasie :blink:

Co prawda mam bete ale mógłbym komuś dać kodzik.

 

Dobra wygląda na to, że się skończyły.

 

Mi też wysłali, że kody będą dostępne w ciągu najbliższych dni. No nic ehh :confused:

Nie bój się o bete. Niedlugo bede mial drugi kod z gram.pl i beta bedzie dostepna dla szerszej ekipy ;)

Odnośnik do komentarza

to ja moze dla odmiany napisze coś o grze :)

 

wiosnek nasuwa sie od razu - to bardzo wczesna beta. Obraz i animacja rwie jak wypowiedzi Jurka Owsiaka, 2gie spostrzeżenie - bron prakrtycznie bez odrzutu, 3 wniosek - skóra zdjęta z MW, grlem dm i dokladnie tak to wygladało. Wlasnie załapałem freeza i odpalam konsole 2gi raz wiec wracam do gry. no i nóż - znowu smiertelnie szybki, 2ch przeciwników pod rząd w malym zamieszaniu - no problem. Narazie wyglada to jak mw zupelnie nie jak BC. Obalam stwerdzenie o tym ze przeciwnicy muszą zebrać duzo wiecej znim padną, nie jest tak, powiedziałbym ze nawet troszke mniej w stosunku do BC. Ide grac dalej. Narazie nie przekonali mnie do kupna, zupelnie inne wrażenie miałem po odpaleniu 1szej bedty BC, tymrazem brak efektu "wow".

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Przecież to nie miało wyglądać jak BC. To miała być swoista odpowiedź na MW i chyb tak jest w rzeczywistości, nie? Bete mam ale dopiero odpalę ją 21go bo nie mam Vipa z BC2. Po becie będę wiedział czy zainwestować w tego shootera czy też czekać na coś innego w tym roku jako główną grę multi. Mam nadzieję jednak że beta pozytywnie zaskoczy w kwestii rozgrywki bo grając w MW2 już czasami rzucam padem o podłogę widząc bzdury w tej grze.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Juz wiem ze gre biore na premierze. jedyne na co narzekam to na ciagle zwiechy rozumiem ze to beta no ale zwiecha co 5 min?..noz tak jak mowil hummano lepszy niz bron.mapkwiadi niczym z mw..Takie pytanie wiadomo czy bedzie zniszczalne srodowisko?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...