Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Po kilkunastu meczach:

 

Na pewno nie pobije COD... niestety... to jest dokładnie nowy Battlefield (troszke bardziejh dynamiczne celowanie) tylko z nowymi mapami i bez pojazdów chociaż jakis tam autobus opancerzony jest.

 

Graj jest zbyt podobna do BFBC i to może być duża wada, ludzie się wkurzą na EA,

Plus to bardziej realistyczna chociaż mamy tez killstreaki (nalot i radar).

 

Na tą chwile przy tylu FPS i strzelankach które wychodzą w najbliższym czasie tj. Socom4, Crisis2, Kilzone 3, Ghost Recon 3, nowy COD i jeszcze inne... to nowy MOH nie jest dobrym wybór dla ludzi którzy maja już BFBC2. Po co te DICE sie wepchało, czy stary MOH nie miał swojego stylu ??

 

Moim zdanie trudno będzie pobić COD a to nie ze względu na grafikę czy coś tylko na game play, mimo udziwnień w MW2 to nadal przyjemnie się biega strzela, celuje... najlepiej ze wszystkich FPSów a trudno to skopiować.

 

Ogólnie EA coraz bardziej na pierwszym miejscu na mojej czarnej liscie.. narazie UBISOFT jest pierwszy. Psuje nowego NFS otwartym miastem i terazdo MOH zaprasza DICE, który robi z tej gry kolejnego BF.

Edytowane przez LiSoQuan
Odnośnik do komentarza

Silence! Coraz bardziej mnie załamujecie. Jutro musze wypróbować na własnej skórze. :P

 

Poza tym, jeden napisał, że dużo wolniejsze od BFBC2, a zaraz ktoś dopisał, że gra jest dużo szybsza. WTF? :blink:

 

Trzeba wziąć i samemu spróbować. ;)

 

LiS - akurat mnie nie zmartwiłeś za bardzo, bo CoD mi się znudził ;) Zero progresu, promowanie ciągle tego samego i sukcesywne odgrzewanie kotleta co roku ;) Z MW2 miarka się przebrała ;)

Odnośnik do komentarza

Po kilkunastu meczach:

 

... to jest dokładnie nowy Battlefield...

...

Plus to bardziej realistyczna chociaż mamy tez killstreaki (nalot i radar).

 

:blink:

no nie wierze w to co piszesz, doklanie jak BF? przeciez to skóra zdjęta z MW, taki sam arcede [tutaj zero odrzutu przy strzale!] a ty o tym ze bardziej realistyczna.. :ermm: Jedyne co 100% kojarzylo sie z BF to siedzenie w czołgu.

 

ps. zawiechy tragedia, beta betą, ale na takim stadium niedoskonałości to chyba jeszcze beta-testerzy powinni sie męczyć.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Po kilkunastu meczach:

 

... to jest dokładnie nowy Battlefield...

...

Plus to bardziej realistyczna chociaż mamy tez killstreaki (nalot i radar).

 

:blink:

no nie wierze w to co piszesz, doklanie jak BF? przeciez to skóra zdjęta z MW, taki sam arcede [tutaj zero odrzutu przy strzale!] a ty o tym ze bardziej realistyczna.. :ermm: Jedyne co 100% kojarzylo sie z BF to siedzenie w czołgu.

 

ps. zawiechy tragedia, beta betą, ale na takim stadium niedoskonałości to chyba jeszcze beta-testerzy powinni sie męczyć.

 

Sorry,ale jeśli Ty nie czujesz tu BF-a to nie wiem co z Tobą :P Jak zacząłem grę już wiedziałem,że gram na Frostbitcie :D

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

w MW gralem dm , w BF prawie zawsze rush, wiec dm kojarzy mi sie z MW, ale nie tylko przez sam tryb, czeste smierci, nie duza mapa, naloty... jakos nie moge sie wstrzelic w tego MoH'a :confused: musze przysiąść do tego trybu misji, moze jeszcze sie przekonam.

 

ps. dostępne sa normalne unlock'i za doświadczenie? bo wlasnie kosił mnie koles z SAW'em.

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Chyba są bo już coś sam tam odblokowałem.

 

Trochę z rana pograłem więc można co nieco się wypowiedzieć. Graficznie widać że użyto tu tego samego silniku co w BC2, lekko zmodyfikowanego, lekko doszlifowanego z dodanym AA. Ucięto destrukcję, zmniejszono mapy a dodano po prostu więcej elementów dekoracyjnych, plus latające strzępy papierów (na wzór MW2) i inne pierdoły. Wnętrza budynków na wzór tych z bc czyli puste i brzydkie. Nijak sie maja do tego co proponowano nam w codzie niestety. Modele broni chyba lepsze niż w BC2 i można je porównać do tych z MW2, jednakże jak już ktoś tu pisał, szkoda że żadna praktycznie nie powoduje odrzutu i z M4 sypie się tak samo jak z M16 i Ak-47.

 

Freezy miałem 2 na 40 minut grania. Jeden przy wejściu w ekran statystyk meczu (select) a drugi po double killu. Mam nadzieje że wypuszczą do tej bety jakiś patch niedługo bo ciężko będzie przysiąść do tego na dłużej w chwili obecnej. Sam feeling gry jest wg mnie dobry. Gra się przyjemnie, zbija się pryjemnie, sterowanie rozłożone na padzie identycznie jak w codzie a i przyjemnie się steruje postacią. Szkoda, że animacje śmierci to kapa nie z tej ziemi a i wygląd jednostek pozostawia wiele do życzenia. Każdy talib i każdy marines wyglądają niemalże identiko i szkoda że nie pokuszono się o jakąś większą różnorodność.

 

Pogram trochę więcej i zobaczymy co tam będzie do odkrycia.

Odnośnik do komentarza

Trzeba dodać że nie tylko czołg jest taki sam jak w BF ale dźwieki takie same, odgłosy postaci itp. Na dodatek mapy sa bardzo słabo zrobione tzn. kopiuj wklej. Zauważcie że tak jak w serii BF tak i tutaj budynki są kopiowane i tylko obracane o 90 stopni itp. brzydko to wygląda. MW po ty względem czyli budowy jest o wiele lepiej zrobiony widać że tam robili to z pomysłem i nic sie nie powtarza.

Odnośnik do komentarza

W bf-y nie grałem żadne. No ok dosłownie jeden mecz w bete dwójki i to wszystko więc nie mam porównania.

 

Po pierwsze to nie da rady grać. Trzy zwiechy za każdym razem gdy odpalałem grę za każdym razem gdy nabiłem ks-a... Poważnie nie wiem kto odpowiada za wypuszczenie tej bety.

PS. Można wydać łatkę do bety? Można chyba.

 

Pierwsze wrażenie: wtf ale to wolne, ślamazarne. Zero dynamizmu...parę minut później; no ok nie jest tak źle. Można się przyzwyczaić.

 

Druga sprawa i tu już zonk. Bronie zero poweru, zero realizmu, zero poczucia, że strzelamy z broni. Porażka ;/;/;/ zero przyjemności z ubijania. Jakbym strzelał z pistoletu na wodę, w kartonowe manekiny. Zero reakcji na przyjmowane kule. Nie wiem czy tak będzie w pełnej wersji, nie wiem czy tak jest w BF ale krótko mówiąc porażka.

 

I to tyle w sumie bo co można powiedzieć po trzech krótkich sesjach, szkoda, że beta jest niegrywalna (zwiechy). Choć przyznam, że mimo wszystko nawet, nawet mi się grało tylko nie tego spodziewałem się. Liczyłem na multi przybliżone perfekcyjnemu (prawie) MW pierwszemu. Przede wszystkim oczekiwałem dynamizmu tak jak w MW.

 

Przydałaby się normalna beta albo chociaż łatka.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Teraz pograłem z półgodzinki (może więcej) i było dobrze :blink: . No powiedzmy bo po tym czasie złapałem zwiechę (znaczy nie ja ;p) przy 3 ks jak zwykle.

 

Mam pytanie do osób grających/ogranych w BF. Czy w pełnej wersji Battlefielda power broni i reakcje na kulki są też tak tragiczne jak w MoH-u? Cholera może to wczesnyyy kod dlatego jest taki jaki jest.

 

Tak samo okropnie wygląda przejście do kamery która ukazuje jak giniemy, bleee.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.