Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę miałki ten MOH. Cień BF:BC2 czuć na każdym kroku i po tej krótkiej przygodzie z betą wychodzi, że MOH będzie młodszą i brzydszą siostrą, którą najlepiej trzymać zamkniętą pod klucz w domu. Bronie średnie, celowniki niewygodne, odrzut jak przy plastikowej zabawce, dźwiękowo nie zachwyca. Jakość grafiki na plus, ale wypatrzeć wroga czasem w krzakach i dymie graniczy z cudem. Model zniszczeń ubogi, więc moździerzem można prać do woli w budynek a ten stoi jak nowo murowany. Zabłąkane kule latają gęsto i wieele razy miałem duże WTF odnośnie tego jak zginąłem, ale jak dwa strzały w głowę komuś wpakowałem to ino stał i się uśmiechał. Pomęczę jeszcze chwilę i odstawię. Po becie BC2 już wiedziałem, że się nie będę mógł doczekać pełnej wersji. MOH póki co spadł daleko poza listę musiszmieciów, jakbym grę kupił to pewno dla singla, może będzie jakieś demo, które pozwoli się nakręcić na pełną grę (singiel robiony na innym silniku i przez inną ekipę może być całkiem udany).

Odnośnik do komentarza

zabawne jest tez ze tryb Mision to Bad Comapnowy Rush, a ten drugi tryb to TD.. łał/

 

Śmieszy mnie, że nawet dźwięki są identyczne jak w BC2.

ogólnie słabo jest.

 

 

A. powalony motyw jest z klasami i unlockami. Klas jest 3 - assault, engineer i snajper (odpowiedniki z BC2) - każda z nich ma swoje unlocki. I jak np. zrobie unlocka dla snajpera u Talibów, to ja zmienia się drużyna na US to usze to znowy unlockować. WTF? trzeba podwojnie odblokowywać? powaliło ostro.

 

Narazie czuje badziew.

Odnośnik do komentarza
... a ponadto, zeby kogos zabic trzeba w niego wpakowac pol magazynka :mellow:

 

Pograłem chwile i moje słowa by to opisać są jedne Ja pier...e jak tu się szybko ginie tragedia. I pytanie czy dla samego singla kupić grę.

 

...no to już nie czaje o co biega - jeden pisze, że trzeba wywalić pół magazynka, aby kogoś zabić ( czyli szybko się nie ginie), a drugi, że szybko się ginie ( czyli kilka kulek, może nawet jedna i heja do krainy wiecznych łowów). Coś kręcicie panowie :confused:

Odnośnik do komentarza
... a ponadto, zeby kogos zabic trzeba w niego wpakowac pol magazynka :mellow:

 

Pograłem chwile i moje słowa by to opisać są jedne Ja pier...e jak tu się szybko ginie tragedia. I pytanie czy dla samego singla kupić grę.

 

...no to już nie czaje o co biega - jeden pisze, że trzeba wywalić pół magazynka, aby kogoś zabić ( czyli szybko się nie ginie), a drugi, że szybko się ginie ( czyli kilka kulek, może nawet jedna i heja do krainy wiecznych łowów). Coś kręcicie panowie :confused:

jest praktycznie jak w MW2 tylko gorzej. BF:BC2 i tak rzadzi! a ze wychodzi vietnam w grudniu to nawet nie ma co MoH-em sobie glowy zaprzatac

Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę i ogólnie spoko. Tylko spoko. Grafika wg mnie ok, chociaż grałem tylko w Killzone 2 i średniawego Legendary w tej generacji FPS, więc nie mam zbyt dużego porównania.

 

Co do rozgrywki to bardzo szybko się tu ginie, dodatkowo jest obecna sekundowa zwiecha przy śmierci. Gra się niełatwo, chociaż to może moje przyzwyczajenie ze snajpienia w K2 i skanowania przeciwników. No i może skillowi gracze też mają w tym swój udział:P

 

Błędy z połączeniem miałem raz, także raz mnie wywaliło do głównego menu, ale gierka ani razu się nie zawiesiła, lagów też nie uświadczyłem, więc z tej strony raczej pozytywnie.

 

Ale nie rozumiem czemu nie wyświetla mi na ekranie moich fragów? Czy tak to działa że nikt nie widzi swoich tylko innych gości z drużyny czy to jak mam jakiś błąd? W tabeli ogólnej wszystko jest ale w momencie strzału nie. Podlicza punkty ale na ekranie nie ma mojego nicka, dopiero w tabeli.

 

A. powalony motyw jest z klasami i unlockami. Klas jest 3 - assault, engineer i snajper (odpowiedniki z BC2) - każda z nich ma swoje unlocki. I jak np. zrobie unlocka dla snajpera u Talibów, to ja zmienia się drużyna na US to usze to znowy unlockować. WTF? trzeba podwojnie odblokowywać? powaliło ostro.

 

Narazie czuje badziew.

 

Che? Kto wpadł na taki beznadziejny pomysł? Nie grałem aż tak długo żeby odblokować kilka rzeczy, ale jak tak zrobili to masakra :down:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość szpic

gralem chwile w to i dziwne uczucie w to grac.

 

dobrze ze to closed beta bo przy takiej open becie by stracili paru kupców ;)

i pytanie czy tylko ja mam problem ze ekran jest zle wyswietlany na tv?

tzn liczba amunicji wynik itd jest w polowie poza ekranem

Edytowane przez szpic
Odnośnik do komentarza

Mnie się podoba, zdecydowanie bardziej niż BC, gdzie niekiefy długo trzeba było "szukać" wrogów. Kabul bardzo fajny, bojownicy muzłumańscy też mi się podobaja, żołnierze mniej. Nie podobało mi się że bardzo często ginąłem od tyłu, ale może to moja wina, choć w cod mw czy mw 2 tak tego nie odzuwałem. Mimo wszystko wątpię bym się skusił na tego i jakiegokolwiek fps'a online na ps3 bo jednak pad i myszka to nie to samo

Odnośnik do komentarza

no zagralem chwilke.

 

imo to taki klon modern warfare [jedynki] w trybie 'mid-hardcore'... do pogrania ale szalu nie ma.

Kurde żeby to chociaż trochę przypominało pierwsze MW w multi to byłbym w niebie ;p

 

Ale proszę bardzo moc trailera jak sprytnie nas oszukują filmikami:

 

http://www.gametrailers.com/video/limited-edition-medal-of/701674 Limited Edition Announce Trailer

 

Jestem ciekaw gdzie tak wygląda ten MoH :whistling:

Edytowane przez SłupekPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Multi w większości przypadków jest gorsze graficznie od singla. Co do bety ta gra dla mnie jest strasznie niejaka, ni to mw a ni bf. Dla mnie zero taktyki, po prostu latanie i strzelanie. Ale nie rozumiem jednego po jakiego grzyba DICE zmieniło sterowanie ? W bf jest bardzo dobre. Może skuszę się na tą grę ale tylko na singla i parę michów po premierze, a królem multi zostaje BFBC2.

 

edit:// zapomniałem dodać że z broni strzela się jak z pistoletów na wodę.

Edytowane przez MaroS
Odnośnik do komentarza

GameCorner pisze o MoH Beta tak:

 

Opinie pierwszych graczy w betę były jednoznacznie - nie wiadomo co to jest. Ani to Bad Company 2, choć są pojazdy, ani Modern Warfare 2, choć są nagrody za serie fragów (a raczej, za odpowiednią ilość punktów przyznawanych za te fragi). Cóż to więc może być? A może to właśnie Medal of Honor?

 

A w nowym MoHu bronie nie wykazują większej chęci do podskakiwania w naszych łapach. W ogóle cała ta gra jest za pierwszym razem niesłychanie irytująca. Z powodu małego odrzutu, wszyscy zdejmują Cię za pierwszym razem. Wyjdziesz na ulicę? Bum, headshot. Wyjdziesz na polanę? Bum, headshot. Wyjdz.... (bum). Pierwsza gra to masakra zielonego gracza

MoH należy do gatunku tych FPSów, które do skrajności kultywują zasadę - kto pierwszy strzeli, ten pierwszy zabije.

 

To sprawia, że z początku gra wydaje się niezwykle premiować wszelkie kamperstwo, które tutaj raczej powinno być nazywane "okopywaniem pozycji i wyczekiwaniem na ruch przeciwnika".

 

całość: GameCorner o MoH Beta

 

szczerze - to patrząc na Wasze komentarze i na tego typu relacje to raczej słabo to wygląda <_<

Odnośnik do komentarza
Gość Pawlo_PL

Gorsze czy nie, ja też po pierwszym podejściu zniechęciłem się do gry. Kiedy pograłem dłuższy czas, moje zdanie diametralnie się zmieniło. Może i nie jest to BC i MW, ale jeśli się da wciągnąć i nie porównuje się jej do tych dwóch tytułów, to nawet przyjemnie się gra. Należy pamiętać, że prawdopodobnie jest to wczesna beta, a dla mnie dodatkową zachętą jest to, że grę kupię głównie dla singla.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...