Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue

No właśnie w tym trailerze, zdanie "We are rangers" jest wypowiedziane tuż przed tym, jak amerykańce ostro dostają w dupę. Sądzę, że to ma za zadanie jedynie skontrastować bzdety o amerykańskiej "chwale, sile, odwadze" z ostrymi jak żyletka realiami wojny.

Odnośnik do komentarza

No właśnie w tym trailerze, zdanie "We are rangers" jest wypowiedziane tuż przed tym, jak amerykańce ostro dostają w dupę. Sądzę, że to ma za zadanie jedynie skontrastować bzdety o amerykańskiej "chwale, sile, odwadze" z ostrymi jak żyletka realiami wojny.

 

no tez moze tak być, taka interpretacja zdecydowanie bardziej mi leży. Puki co nadziei nie trace.

 

 

Na oficjalnej stronie pojawił się napis informujący o zbliżającej się becie. Kto wie, może będzie podobnie ja z BC2 .

 

 

:teehee: jedwabiście by było!

 

 

ps.

no powiedzcie ze wykonanie postaci nie jest podobne...

 

d2abf5f0.jpg

Edytowane przez humanno
Odnośnik do komentarza

Obejrzałem "Leave a message" i jestem pod wrażeniem. Poprzednie filmiki niezbyt mnie zachwyciły ale ten jest bardzo fajny. Dziwne ale czuję troszkę klimat Brothers in Arms i dobrze by było, gdyby w finalnym produkcie twórcy również bardziej skupili się na przeżyciach żołnierzy, na ich relacjach z kolegami z drużyny i ich osobistych refleksjach na temat koszmaru wojny. Muzyczka również jest bardzo dobrze dobrana i liczę na podobne klimaty w samej grze.

Mam tylko nadzieję, że obejdzie się bez patriotycznych gadek o honorze, odwadze i poświęceniu na rzecz USA,flagi amerykańskiej w tle czy też innych bzdetach, które tylko kamuflują czym tak naprawdę jest wojna dla zwykłego szeregowego żołnierza.

 

Coś czuję, że może w końcu wyjdzie jakiś tytuł fps po KZ2 i Brothers in Arms, w który z przyjemnością zagram na PS3.

Odnośnik do komentarza

Coraz lepiej to wygląda. Mam nadzieję, że to będzie zimny prysznic dla odgrzewanego co roku kotleta pod nazwą Call Of Duty, ponieważ ostatnia godna część tej serii to ta z numerem 4. Mam też nadzieję, że w nowym MoH będzie można wcielić się w prawdziwego żołnierza, a nie jakiegoś super komandosa, który zabija dziesięciu przeciwników jednym machnięciem noża.

Odnośnik do komentarza

Mnie zmartwił troche ten trailer "we are Rangers" wypowiedziane jakby mu flaga usa z du*y wystawała i ogolnie takie pseudo wzruszające. Takie tandetne zagrywki mdliły mnie w MW, a tutaj EA daje mi takiego policzka. Mimo to pokladam w tym tytule dużo nadziei i wierze ze nie bedzie pompatynczy melodramat z jakim mamy do czynienia w trailerze. Ten 1szy trailer był znacznie ciekawszy, no i okladka z brodatym kolesiem w arafatce, moze bedziemy działać nieco inaczej niz tylko w grupie superUSAbohaterów (z partyzantami?). Plus multi od DICE, to musi sie udać nie wiedze innej mozliwosci.

No tak MW2 pod względem mdłego, obrzydliwego patosu przebił nawet filmy Baya. Do tego te misja "obrona macdonalda" ;/, szkoda gadać.

 

Też mam nadzieję, że interpretacja Blue jest bliższa prawdy.

 

Widzę, że temat trochę ruszył po "Leave a message". Mam nadzieję, że na E3 dowiemy się coś więcej i zobaczymy MoH-a w akcji.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja zwykle stawiam single na multi, ale w tym przypadku bardziej interesuje mnie tryb wieloosobowy. O ile o kampanię jestem raczej spokojny (byleby trwała więcej niż 6h), tak multi na Frostbite intryguje. W BF BC2 single jest przystawką do multi, podobnie jak w innych obecnych FPS. Tutaj mamy dwa różne silniki, jak to połączą i czy w ogóle.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Już pomijając świetny montaż trailera (plus muzyczka LP).

 

To wygląda to fajnie; multi nawet bardzo. Połączenie Cod-a 4 z jakością DICE.

 

Kurde gdyby nie mw2 złożyłbym preorder na MOH-a bo pograłbym w betę. Ale podchodzę z dystansem już do takich gier.

Ale po raz który, życzę jak najlepiej MoH-owi.

Odnośnik do komentarza

licze ze bedzie tak jak z beta bf 2 gdzie ing rozdawal kody

 

Najlepiej to sobie wejdź na:

http://gunclub.ea.com/

 

Możliwe, że będą przesyłać klucze do bety MOHA użytkownikom, chociaż wydaje się to mało prawdopodobne, bo przebąkiwali coś, że będzie trzeba złożyć pre-order najpierw.

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Drodzy Państwo, Roger czarno na biały na ppe napisał przecież

 

http://ppe.pl/news-1392-Beta_Medal_of_Honor_juz_na_dniach.html

 

ci z pre-orderów powinni zaciorać juz w najbliższy czwartek czyli 17.06. Reszta "zainteresowanych" 21.06. Czy bedzie na kody nie wiem, ale wydaje mi sie ze mogliby to sobie darować, bo to tylko pierdołowate wyłudzanie maili a i tak kto zechce to zagra. Can't wait!

Odnośnik do komentarza

Drodzy Państwo, Roger czarno na biały na ppe napisał przecież

 

http://ppe.pl/news-1392-Beta_Medal_of_Honor_juz_na_dniach.html

 

ci z pre-orderów powinni zaciorać juz w najbliższy czwartek czyli 17.06. Reszta "zainteresowanych" 21.06. Czy bedzie na kody nie wiem, ale wydaje mi sie ze mogliby to sobie darować, bo to tylko pierdołowate wyłudzanie maili a i tak kto zechce to zagra. Can't wait!

 

NIE

 

Podstawą jest złożenie pre-ordera. Z tą różnicą, że jak masz dodatkowo VIPa w BC2 to zagrasz już w czwartek, a nie w poniedziałek.

 

Wystarczy o tym przeczytac na stronie MoH'a albo gunclub.

 

Ja zamówiłem w gram.pl, według nich kody mogą być już jutro.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Na gunclub`ie, do bety MoH`a widnieją dwa wymagania:

1) Status Vip w BC2;

2) Klucz z preorder`a;

 

I teraz mam pytanie. Po zalogowaniu się na stronie gunclub`u, nie mam spełnionego warunku o status Vip. Z tego co czytałem trzeba zarejestrować ten kod na odpowiedniej stronie.

To qualify for Battlefield Bad Company 2 rewards, you must have played Battlefield: Bad Company? 2. In addition, for console versions, you must have entered your Battlefield: Bad Company? 2 VIP code under the same EA Account that you use to register on the EA Gun Club website.

 

Czy ktoś z Was zarejestrował już ten kod i ma spełnione wymaganie na gunclub`ie ? jeśli tak, proszę o pomoc jak tego dokonać.

 

I jeszcze jedno, mam nadzieję, że po złożeniu preorder`a na gram.pl i otrzymaniu kodu, nie będzie problemu z jego anulowaniem ? ;)

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

I jeszcze jedno, mam nadzieję, że po złożeniu preorder`a na gram.pl i otrzymaniu kodu, nie będzie problemu z jego anulowaniem ? ;)

No właśnie.

Sam się czaję od rana czy nie zamówić, zgarnąć klucz i anulować preorder ;]

 

W regulaminie piszą, że nie przyjmują rezygnacji bez podania konkretnych powodów.

 

A np. Ultima nie wysyła klucza bez wcześniejszej wpłaty.

Nie wiem co robić, parcie na bete mam duże.

 

PS. Na allegro sprzedają klucze za 5 zł. Cholera wie czy to nie fake.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.