Skocz do zawartości

Medal of Honor


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Redaktorzy Official Xbox 360 Magazine wybrali się do siedziby EA w Los Angeles, celem przyjrzenia się powstającemu Medal of Honor. W efekcie 56. numer magazynu jest wypełniony informacjami z pierwszej ręki. Nie zabrakło również opisu jeden z misji.

http://www.ps3site.pl/kto-od-kogo-zrzynal/31808/

Odnośnik do komentarza

Od pierwszej części Call of Duty byłem jej fanem oczywiście mowa o PC, Bo miała klimat i fabułę a przez lata MOH spoczywał na laurach teraz historia się powtarza tylko na odwrót.

 

Modern Warface 2 to dla mnie shit który nic nowego nie oferuję jedynie został stworzony dla kasy. I mam nadzieję że MOH powstanie z popiołów i to w mocnym stylu COD może poczuje oddech na szyi i weźmie się za porządny tytuł bo ta seria na to zasługuje.

 

Dla tego tytułu właśnie nie kupiłem COD i gram u kumpla a kasa czekam MOH ;)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

http://www.joystiq.com/2010/03/11/medal-of-honor-preview/ preview + kilka nowych screenów

 

"I'm willing to raise the possibility that Medal of Honor could be the "true" sequel to the Call of Duty 4 campaign many of us are still waiting for after suffering through Modern Warfare 2's increasingly preposterous storyline."

 

No i na to właśnie liczę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-tier-medal-of/63074 nowy trailer

 

Rzeczywiście wygląda to jak jak prawdziwa kontynuacja Cod-a 4. Póki co mają mnie z nowym MoH-em.

 

edit:

 

http://www.gametrailers.com/video/modern-times-medal-of/63278 Modern Times Interview

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przecież ten trailer już był. To jest chyba pierwszy jaki się ukazał (nawet nazwa to sugeruje).

 

U góry w moim poprzednim poście masz dłuższą jego wersję ;p.

 

Też mi się podoba. Ale po pewnej wpadce

MW2

poczekam do recenzji, opinii. Liczę na to, że ten MoH będzie tym czym i jaki był swego czasu CoD4.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Tyle że w gazetach chwalili MW2 :P Żeby się nie naciąć.

Hehe słuszna uwaga. Może trochę źle się wyraziłem to będę liczył na opinię zaufanych mi osób. No i na swój spider-sense ;p

Poza tym MoH to nie MW - CoD gdzie za sam tytuł gra dostaje 9 ;]

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Mi tam się nowy MoH bardzo podoba i do pierwszych recenzji chyba nie wytrzymam ;p MW2 singla słabego miał ale multi dobry podobno. Tu multi robi DICE więc chyba wszystko jasne. Jeśli nawet będzie trochę gorszy niż w BFBC2 (w co nie wierze) to i tak będzie świetny. Ciekawe grafiki jestem bo widać że filmik podrasowany ;/

Odnośnik do komentarza

Ja się boje ze BFBC2 i MW2 swoją marką i nazwą stłumią nowego Medala. Nie wiem czy znajomi przerzucą się z tych dwóch tytułów na MoH i tym samym nie wiem czy będzie z kim grać. Zainteresowanie grą w porównaniu z dwoma gigantami FPSów żadne. To mnie martwi ;/

 

 

spokojnie do premiery kawał czasu,Medal of Honor ma już dobrze wyrobioną markę,więc nie ma powodów do myślenia że nie będzie z kim grać,Zainteresowanie nowym Medal of Honor myślę że z czasem wzrośnie,Gra przeniosła się w dzisiejsze czasy,więc Fani FPS takich jak MW2 i BFBC2 na pewno nie przejdą koło takiej gry obojętnie! Liczę również ze wydawca zrobi dobrą reklamę grze i rozkręci Hype na MoH,bo na to go stać.Ja osobiście chciałbym aby gra odniosła sukces,i chociaż trochę ugryzła największą konkurencję.

Odnośnik do komentarza

Po Mirror's Edge wiedziałem, że z UE3 można różne rzeczy zrobić, ale nowy MoH jeszcze bardziej mnie pod tym względem zdziwił.

 

Widać, że EA idzie w inną stronę niż Activision jeśli chodzi o promocję. Tam mieliśmy yo yo, bang bang, bum bum, a tutaj coś bardziej osobistego i prawdziwszego, że tak to ujmę. Oby historia w grze nie była za proamerykańska.

Odnośnik do komentarza

Mnie zmartwił troche ten trailer "we are Rangers" wypowiedziane jakby mu flaga usa z du*y wystawała i ogolnie takie pseudo wzruszające. Takie tandetne zagrywki mdliły mnie w MW, a tutaj EA daje mi takiego policzka. Mimo to pokladam w tym tytule dużo nadziei i wierze ze nie bedzie pompatynczy melodramat z jakim mamy do czynienia w trailerze. Ten 1szy trailer był znacznie ciekawszy, no i okladka z brodatym kolesiem w arafatce, moze bedziemy działać nieco inaczej niz tylko w grupie superUSAbohaterów (z partyzantami?). Plus multi od DICE, to musi sie udać nie wiedze innej mozliwosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...